trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2490 dnia: Czerwiec 29, 2011, 10:24:11 pm »
Trochę spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego.
Dzięki.

Cytuj
Skończona następna seria  sezonu a mianowicie Sengoku Otome: Momoiro Paradox. I im dalej w las tym bardziej przekonywałem się do tego anime. Nawet główna bohaterka w pierwszych odcinkach strasznie irytująca swoją głupotą i infantylnością z czasem daje się polubić. Fajnym zabiegiem jest totalny brak fanserwisu. Bo mimo, że panny noszą kuse zbroje i ewidentnie mają czym oddychać to seria całkowicie pozbawiona jest epatowania tymi elementami. Ciekawa odmiana.
No właaaśnie, teraz już rozumiem dlaczego totalnie znudziło mnie po trzecim odcinku, na tyle żeby ciepnąć w pierony. Sama historyjka raczej średnio dawała radę. A jak mam oglądać jakieś durne walki, to niech mi to przynajmniej wynagrodzą fanserwisem.

Cytuj
Teraz pozostało mi jeszcze ściągnąć Fireball Charming
Ugh, to też szybko pożegnałem. Nie za bardzo wiedziałem w którym miejscu się śmiać.

Cytuj
i poczekać na niecenzurowaną wersję Dororon Enma-kun Meeramera.
Pierwszy oglądało mi się nader przyjemnie, niestety im dalej w serię tym bardziej się zniechęcałem. Jednak czuć że to rimejk bardzo starej pozycji, momentami aż za bardzo.

Seikon no Qwaser nigdy nie był zbyt ambitnym kawałkiem anime, ale przynajmniej fabuła pierwszego sezonu jako tako trzymała się kupy. Natomiast drugi to jakieś straszliwe popłuczyny, zaledwie cień tamtej produkcji. Obejrzałem cały pierwszy odcinek, a pozostałe dziesięć zajęło mi 15 minut - zatrzymywałem się tylko na scenkach z Katją i Haną.
Steins;Gate to wybitnie nie tytuł dla mnie. Może mam za ciasny umysł, ale po trzech odcinkach obejrzanych normalnie i dwóch kolejnych na fast forwardzie poziom nudy osiągnął niebezpiecznie wysokie stany. Z Ore-tachi ni Tsubasa wa Nai też pożegnałem się szybciutko. Zatem do nadgonienia zostaje mi tylko 10xGosick i 12xKami Nomi zo Shiru Sekai 2. Fantastycznie, za jakieś 6-7 godzin jestem odkopany z ponad 250 zaległych odcinków obecnego sezonu, co zajęło mi jakieś dwa tygodnie. I mówię tu tylko o tych które sobie leżały na dysku, nie licząc dochodzących na bieżąco - te zerowałem natychmiast gdy tylko się pojawiały. Sam już nie wiem to czy osiągnięcie powinno mnie cieszyć, czy może raczej przerazić.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 08:31:48 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2491 dnia: Czerwiec 30, 2011, 06:11:36 am »
Seikon no Qwaser nigdy nie był zbyt ambitnym kawałkiem anime, ale przynajmniej fabuła pierwszego sezonu jako tako trzymała się kupy. Natomiast drugi to jakieś straszliwe popłuczyny, zaledwie cień tamtej produkcji. Obejrzałem cały pierwszy odcinek, a pozostałe dziesięć zajęło mi 15 minut - zatrzymywałem się tylko na scenkach z Katją i Haną.
W pierwszym sezonie próbowali udawać, że to jest normalne anime. I wyszło im coś w co można czasem wdepnąć na chodniku.
Za to drugi był już robiony na zasadzie Queens Blade. Olanie fabuły i skupienie się na tym co w tej serii najważniejsze, czyli pokazywaniu cycków we wszelkich możliwych konfiguracjach. I wyszło to tytułowi zdecydowanie na drowie. Czuć, że autorzy nabrali dystansu i dodali więcej humoru do serii. Dzięki temu zyskała większej lekkości i nadaje się teraz do oglądania nie wywołując u oglądającego samobójczych skłonności. 10 odcinek był świetny.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2492 dnia: Czerwiec 30, 2011, 06:27:37 am »
Jednak wolałem choćby szczątek jakiejś nici fabularnej, która spina wszystko w całość. Wtedy coś mnie jednak ciągnęło do obejrzenia następnego odcinka. A teraz tak jak mówisz, jest to zbitek czasem lepszych, czasem gorszych gagów pokazujących cycki. A jako że te nigdy zbytnio mnie nie interesowały (a już na pewno nie w anime), to nie mam już żadnego powodu żeby się z tym męczyć. Po prostu nie mój fetysz. No ale skoro ty się dobrze bawisz, to znaczy że jednak w swojej kategorii jest niezłe. I dobrze, zawsze twierdziłem że każdy znajdzie w japońskiej animacji coś dla siebie. Między innymi dlatego takie tytuły też są potrzebne.
W połowie zaległego Gosicka. Już wkrótce będę wolnym człowiekiem, sialala... No powiedzmy - jeszcze czeka półtora sezonu Shany, którą rozgrzebałem z pół roku temu. Ale po tym co przeszedłem przez ostatnie dwa tygodnie, te nędzne trzydzieści epów to będzie kaszka z mleczkiem.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2493 dnia: Czerwiec 30, 2011, 06:48:33 am »
Masz rację, jeśli główny element Seikonów (jakim są zboczone scenki) cię nie wciągnie wystarczająco to nie masz co tego oglądać bo seria niczego innego sobą nie reprezentuje. Pierwszy sezon przetrwałem trochę z obowiązku skończeni a trochę z ciekawości jak daleko się jeszcze posuną.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2494 dnia: Czerwiec 30, 2011, 07:25:29 am »
Jakby tak było trochę więcej bondażyku na ten przykład... A tak niestety wieje mi nudą.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2495 dnia: Czerwiec 30, 2011, 08:04:42 am »
Mnie ostatnio w ogóle jakoś typowo fanserwisowe serie nie bawią... do poziomu gdzie nie jestem w stanie ich oglądać.
Nawet nie chodzi o to że robię się wybredny bo to nieprawda, ale ostatnio mam dużego głoda na slice of life i porządne komedie.
Z tego powodu oprócz Anime z ostatniego sezonu obejrzałem sobie np Yutori-chan czy Yokohama Kaidashi Kikou Oba bardzo fajne ale niestety szybko się zakończyły.
Pierwsze ze względu na długość pojedynczego odcinka (3+ min sic!) a 2gie ze względu na to iż to tylko OVA.
Yokoham'ę chętniej bym widział w formie jakiejś dłuższej serii bądź filmu bo świat i bohaterowie tam przedstawieni mnie dosłownie oczarowali, ale cóż życie...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2496 dnia: Czerwiec 30, 2011, 08:29:36 am »
Yutori-chan momentami dawała nieźle czadu.
A ten Gosick trochę mnie już męczy, od połowy serii cała dramaturgia budowana na w kółko jednym i tym samym zagraniu fabularnym. Na szczęście już ostatni epik i jedziemy z Kaminomi 2. Co prawda jestem już na nogach jakieś 18 godzin i bez przerwy siedzę przed kompem oglądając, ale jakoś nie czuję się zmęczony. Zobaczymy jak długo uda mi się wytrzymać, tym bardziej że nagrodą jest czystka w zaległościach, a kolejny sezon już za pasem...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2497 dnia: Czerwiec 30, 2011, 12:44:39 pm »
W pierwszym sezonie próbowali udawać, że to jest normalne anime. I wyszło im coś w co można czasem wdepnąć na chodniku.
Właśnie I sezon był świetny. I wcale nie udawali, że robią normalne anime bo tyle fetyszów jasno pokazywało o co w nim chodzi.  :D
Mimo to nie zapomnieli o fabule. Gorzej z jej zakończeniem.
Za to drugi był już robiony na zasadzie Queens Blade. Olanie fabuły i skupienie się na tym co w tej serii najważniejsze, czyli pokazywaniu cycków we wszelkich możliwych konfiguracjach. I wyszło to tytułowi zdecydowanie na drowie.
Co prawda to twoje zdanie, ale ja bym mógł takie poglądy jedynie wyśmiać.
Chwalisz słabą albo brak fabuły ?  :lol:

Owszem w Motto To Love-Ru: Trouble  nie było fabuły, ale tamto to była haremówka i jedynie chodziło o różne zabawne/fanserwisowe scenki i bliższe poznanie bohaterek.

Natomiast w Seikon no Qwaser była fabuła od początku i to całkiem ciekawa. W dodatku te walki miały jakiś cel i były częścią fabuły, która powinna do czegoś prowadzić. Skoro główny wróg uciekł w I sezonie to sądziłem, że logiczne jest dokończenie tego w II sezonie czyli na tym właśnie polega fabuła.

Jednak wolałem choćby szczątek jakiejś nici fabularnej, która spina wszystko w całość.
Widzę, że II sezon ma tylko 12 odcinków. Jakoś nie wierzę żeby całkowicie olali fabułę. Ale to dopiero ocenię jak obejrzę.
A teraz tak jak mówisz, jest to zbitek czasem lepszych, czasem gorszych gagów pokazujących cycki. A jako że te nigdy zbytnio mnie nie interesowały (a już na pewno nie w anime), to nie mam już żadnego powodu żeby się z tym męczyć. Po prostu nie mój fetysz.
No jak to nie interesują ciebie cycki w anime ? (czy wolisz takie jak w Kodomo no Jikan :D). Powiedział bym, że to coś znacznie lepszego i ładniejszego niż w prawdziwych filmach :D
I ta różnorodność wiekowa dziewczyn.
No powiedzmy - jeszcze czeka półtora sezonu Shany, którą rozgrzebałem z pół roku temu.
Ja bym ci odradzał oglądać to anime. To nie dla ciebie gdyż sam przecież pisałeś, że nie lubisz walk, a Shana właśnie to w większości walki (choć w II sezonie dorzucili sporo scenek romansowych).
Masz rację, jeśli główny element Seikonów (jakim są zboczone scenki) cię nie wciągnie wystarczająco to nie masz co tego oglądać bo seria niczego innego sobą nie reprezentuje. Pierwszy sezon przetrwałem trochę z obowiązku skończeni a trochę z ciekawości jak daleko się jeszcze posuną.
W I sezonie jak wielokrotnie pisałem te powiększenie cycków dla Oribe Mafuyu było czymś obrzydliwym. Na taki pomysł nie spodziewałem się, że wpadną, ale poza tym było bardzo dobre (7-8/10).
A II sezon sądziłem, że po prostu będzie miał dokończenie fabuły odnośnie Złotego Qwasera bo przecież w I sezon tego nie dokończyli.
Mnie ostatnio w ogóle jakoś typowo fanserwisowe serie nie bawią... do poziomu gdzie nie jestem w stanie ich oglądać.
Nawet nie chodzi o to że robię się wybredny bo to nieprawda, ale ostatnio mam dużego głoda na slice of life i porządne komedie.
Oglądanie innych anime nie powoduje, że ktoś przestaje lubić fanserwis. Ja oglądam anime z każdego rodzaju, a co do fanserwisu :

- w Motto To Love-Ru: Trouble był rewelacyjny
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7680

- Sora no Otoshimono Forte był beznadziejny
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7628

Więc po prostu zależy co lubisz.

Ja po prostu niektóre rodzaju fanserwisu lubię, a inne nie. No i nie lubię wielkich cycków w ecchi.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 01:00:33 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2498 dnia: Czerwiec 30, 2011, 06:28:45 pm »
@anfan
Po pierwsze. Nie oglądałeś Tenchi Muyo i nie masz pojęcia jakie są relacje pomiędzy tymi anime = nie masz pojęcia kim jest Kenshi, dlaczego zachowuje się tak jak się zachowuje i skąd jest ta jego nadzwyczajna sprawność.
Poza tym jest dosyć oryginalnym bohaterem jak na anime bo mimo, że jest spolegliwy i uczynny to nie jest łajzą, która spieprzy wszystko czego się dotknie.
Poza tym jego stosunek do ludzi a w szczególności do kobiet zdeterminowany został bardzo silnie przez środowisko w którym się wychował. Patrz dwa zdania powyżej.

Po drugie twoje argumenty to jedynie odzwierciedlenie twoich własnych upodobań a nie obiektywną ocena anime. Bo czymże jest na przykład wypowiedź w stylu:
A jeszcze odnośnie fanserwisu. Jakby na złość pokazywali go z tymi dziewczynami, które są najstarsze i mają największe cycki. Natomiast te najładniejsze omijają jeśli chodzi o fanserwis.
Poza tym uważasz, że jeśli w anime nie ma akcji i fanserwisu to nie jest to dobre anime. A ja uważam po prostu, że masz ograniczone horyzonty.
Zresztą co ty tak uparłeś się na ten fanserwis w tym anime uzależniony jesteś czy co? To, że nie pokazują majtek w co drugim ujęciu wcale nie uważam za wadę a ty to jak sobie chcesz.
Podsumowując, z analizy twoich argumentów wynika tylko tyle, że Isekai nie jest złym anime tylko ty nie lubisz tego anime bo jest nie takie jak twoje upodobania.
W skrócie

Na tym kończę temat bo po zastanowieniu się i ostatnich linkach od Sir_Ace stwierdzam, że dyskusja z tobą będzie pod tym względem bezcelowa a może być i dla mnie niebezpieczna.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 06:31:53 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2499 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:41:33 pm »
@anfan
Po pierwsze. Nie oglądałeś Tenchi Muyo i nie masz pojęcia jakie są relacje pomiędzy tymi anime = nie masz pojęcia kim jest Kenshi, dlaczego zachowuje się tak jak się zachowuje i skąd jest ta jego nadzwyczajna sprawność.
No widzisz nie miałeś pojęcia co oglądałem, a co nie i zacząłeś pisać, że czegoś nie rozumiem.

Oglądałem Tenchi Muyo i chyba nawet pisałem o tym na gildii. Oglądałem wszystkie OAVki czyli Tenchi Muyou! Ryououki. I muszę powiedzieć, że wspominam to znacznie lepiej niż ostatnio obejrzane "Isekai".
Poza tym oglądałem wszystkie filmy kinowe "Tenchiego". A z serii TV przeglądałem niektóre odcinki żeby orientować się o co w nich chodzi.

A taki jest schemat na anidb i widać co ma z tym wspólnego "Isekai".
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=205

Jednak Kenshiego z tamtego anime nie kojarzę.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=5329

Zresztą w anime wyraźnie powiedzieli kim był.

Spoiler: pokaż
Wysłali sztucznego człowieka na ziemię, a Kenshi jest potomkiem tego sztucznego człowieka i ludzkiej istoty. Został wtedy przywołany do świata Geminar.

Poza tym jest dosyć oryginalnym bohaterem jak na anime bo mimo, że jest spolegliwy i uczynny to nie jest łajzą, która spieprzy wszystko czego się dotknie.
Oryginalny chyba dlatego, że niewielu jest tak odpychających swoim wyglądem i zachowaniem bohaterów w anime.
A spolegliwy, uczynny, nie jest łajzą to cecha większości bohaterów w shonenach. Emiya Shirou z Fate/stay night też miał takie cechy lecz zarazem był poważniejszy i o wiele bardziej sympatyczny.
Poza tym jego stosunek do ludzi a w szczególności do kobiet zdeterminowany został bardzo silnie przez środowisko w którym się wychował. Patrz dwa zdania powyżej.
W porównaniu do innych anime nie odstaje od standardów, których nie lubię, a nawet jest znacznie gorzej.
Po drugie twoje argumenty to jedynie odzwierciedlenie twoich własnych upodobań a nie obiektywną ocena anime.
A znajdź obiektywną recenzję tego anime albo sam ją może napisz ?
Poza tym uważasz, że jeśli w anime nie ma akcji i fanserwisu to nie jest to dobre anime. A ja uważam po prostu, że masz ograniczone horyzonty.
Chwila gdzie ja tak napisałem ? Czytaj dokładnie i ze zrozumieniem moje wypowiedzi.
Napisałem jedynie, że lepsza akcja (czyli taka poważniejsza) to cecha, którą lubię w anime i dzięki temu lepiej jak dla mnie by się je oglądało. A lepszy fanserwis również by je urozmaicił. Ciekawe, że w OP nawet lekko sutki dziewczyn zaznaczyli, a nic takiego nie było w samym anime.
Zresztą co ty tak uparłeś się na ten fanserwis w tym anime uzależniony jesteś czy co? To, że nie pokazują majtek w co drugim ujęciu wcale nie uważam za wadę a ty to jak sobie chcesz.
A co mnie majtki obchodzą.  :D
 Oczekiwałem fajnych scen prysznicowych, pokazywania piersi i nie tylko (główny bohater był zbędny w tym celu). Zresztą ten odcinek jak Kenshi robił masaż dziewczynom, że dostały orgazmu z tego powodu. To zamiast pokazać ten masaż to oni pokazali tylko jego skutki.

Najlepsza scena fanserwisowa w tym anime dotyczyła Lashali i była tylko raz.
Poniżej 3 piękne zdjęcia z jej udziałem.

http://img232.imageshack.us/img232/3268/42221318.jpg
http://img838.imageshack.us/img838/6734/42571445.jpg
http://img87.imageshack.us/img87/378/10287630.jpg

Podsumowując, z analizy twoich argumentów wynika tylko tyle, że Isekai nie jest złym anime tylko ty nie lubisz tego anime bo jest nie takie jak twoje upodobania.
Ty nie czytałeś tamtego długiego postu gdzie dodałem te kilka zdjęć ?
Zresztą to anime jest denne według mnie bo nie spełniło moich oczekiwań prawie pod każdym względem.
A nie da się powiedzieć czy jest obiektywnie dobre czy złe gdyż wszystko jest subiektywne.

Więc jeszcze raz minusy anime:

- prawie wszyscy bohaterowie łącznie z tym dzieciakiem Kenshim po pewnym czasie stali się irytujący
- postacie były proste, płytkie, głupiutkie zarówno ze strony dobrych jak i złych (nawet władca tych złych okazał się nic nie warty i głupiutki)
- większość fanserwisu (oprócz dwóch scen) była nic nie warta i głupia
- sceny akcji w 90 procentach to dno ( w dodatku jakieś pomysły na mechy z NGE)
- fabuła była prosta i mało ciekawa
- dobrzy zawsze wygrywali (oprócz jednego odcinka) jak w anime dla małych dzieci

Ty uważasz te minusy za plusa. Masz taką opinię, podobało ci się więc OK.

PS:

To nie jest tak, że od I odcinka nie lubiłem tego anime. Na początku podobało mi się, ale po prostu mnie zawiodło. Później jak pisałem od 8 odcinka się polepszyło, ale nie na tyle żebym zmienił całkiem opinię o tym anime.

W scenach luźnych nie było prawie nic ciekawego, a w scenach akcji było nędzna akcja więc trudno to wysoko ocenić.

I co również ważne.

Jak patrzę na tą ostatnią walkę w 13 odcinku i widzę, że mech Chiaia no Seikijin był w stanie przeciwstawić się Gaiy to muszę stwierdzić, że absurd i bajkowość tego anime sięgnęła maksimum. Przecież tamten mech był kilkadziesiąt razy słabszy od Gaiy gdyż nawet zdecydowanie najsilniejszy mech Kenshiego był słabszy.
Jak coś takiego widzę to jedynie mogę ocenić 1/10.

Przecież chociażby w takim anime jak 11 eyes żeby przeciwstawić się Liselotte (odbić jeden jej atak o średniej sile) to musieli użyć najsilniejszego zaklęcia i miecza jak również połączyć swoje moce. A i tak były bardzo silne w pojedynkę.

Mowa o nich:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=11048
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=13598

A w bajeczce Isekai nagle wyskoczyli z pomysłem, że kierująca tym mechem poniżej będzie w stanie odepchnąć wielokrotnie silniejszą Gaię.

Ja mam dużą tolerancję na różne braki logiki, ale w Isekai przeginali pod tym względem.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=11190  - Chiaia no Seikijin
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=19840  - Gaia
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 12:33:23 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2500 dnia: Lipiec 01, 2011, 01:29:01 am »
No jak to nie interesują ciebie cycki w anime ? (czy wolisz takie jak w Kodomo no Jikan :D).
Nie wolę żadnych. Po prostu na nie nie patrzę.

Cytuj
Ja bym ci odradzał oglądać to anime. To nie dla ciebie gdyż sam przecież pisałeś, że nie lubisz walk, a Shana właśnie to w większości walki
Jakoś oglądałem do tej pory i było spoko.

Cytuj
(choć w II sezonie dorzucili sporo scenek romansowych).
I właśnie na to liczę, bo Shana mi się bardzo podoba. Ale najpierw trzeba się przepchać przez pierwszy sezon.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2501 dnia: Lipiec 01, 2011, 03:59:49 am »
I właśnie na to liczę, bo Shana mi się bardzo podoba. Ale najpierw trzeba się przepchać przez pierwszy sezon.
Lecz te scenki są w większości marne i dotyczą również innych bohaterów tego anime.
Nie wolę żadnych. Po prostu na nie nie patrzę.
Zamykasz oczy oglądając ecchi ? Czy może w ogóle nie lubisz żadnego fanserwisu i omijasz go ?

« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 04:07:32 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2502 dnia: Lipiec 01, 2011, 04:12:34 am »
Zamykasz oczy oglądając ecchi ?
Nie zwracam uwagi na to co mnie nie interesuje.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2503 dnia: Lipiec 01, 2011, 04:17:40 am »
Nie zwracam uwagi na to co mnie nie interesuje.
To może napisz co ciebie interesuje w fanserwisie. Czy to tajemnica ?


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2504 dnia: Lipiec 01, 2011, 05:11:34 am »
Ależ ci to spokoju nie daje. A przecież pisałem, chyba nawet na privie, że to byłyby zbyt osobiste wynurzenia. Więc tak, w pewnym sensie to tajemnica.
Loli time is anytime and anytime is loli time.