trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2685 dnia: Sierpień 29, 2011, 03:06:53 pm »
Potem jest jeden bardzo ciekawy wątek, który nieraz chwytał mnie za serducho.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Michaelius

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2686 dnia: Sierpień 29, 2011, 03:16:46 pm »
Ehh zmeczylem Toradore do końca. Świetnie zrobieni bohaterowie , ale... znowu megafajny poczatek tak gdzieś do połowy serii a potem zaczelo wiac nuda i leciałem na przewijaniu.

Na pocieszenie odpalilem sobie Steins;Gate i jak na razie jest świetne.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2687 dnia: Sierpień 29, 2011, 03:32:11 pm »
Co ty wygadujesz, końcówka była mistrzowska. Wreszcie nie usiłowali się wywijać, tylko jasno pokazali kto z kim zostanie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2688 dnia: Sierpień 29, 2011, 03:37:15 pm »
Ehh zmeczylem Toradore do końca. Świetnie zrobieni bohaterowie , ale... znowu megafajny poczatek tak gdzieś do połowy serii a potem zaczelo wiac nuda i leciałem na przewijaniu.
Toradora to akurat było doskonałe anime od początku do końca. Dosłownie żaden odcinek mnie nie nudził.

Ale najlepsze odcinki to chociażby święta i ich wycieczka (zarówno ta pierwsza jak i klasowa).

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2689 dnia: Sierpień 31, 2011, 08:50:32 pm »
Zostałem wczoraj zmuszony do obejrzenia kinówki Bleacha. Chyba tej najnowszej. Myślałem, że będzie gorzej ale i tak wtórność i przewidywalność wylewała się z ekranu litrami. Może dla kogoś kto ogląda serial to było fajne ale jak dla mnie to była jedynie dosyć efektowna sieczka z mierną fabułką.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2690 dnia: Sierpień 31, 2011, 09:26:12 pm »
Szczerze mówiąc ja obejrzałem to ze względu na walki. Fabularnie było dobrze w poruwnaniu do reszty. Chociaz tego nie oczekiwałem od kinówki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2691 dnia: Wrzesień 02, 2011, 12:39:22 pm »
BTW. W zyciu bym się nie spodziewał takiego zakończenia w Katanagatari, jak dla mnie seria miała jedno z najlepszych zakończeń w animcach.

Chyba jedyne anime, którego zakończenie totalnie mnie zaskoczyło i wprawiło w osłupienie : )

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2692 dnia: Wrzesień 02, 2011, 01:37:30 pm »
Ja spodziewałem się wszystkiego, tylko nie tego, końcówka była odwróceniem całości. Ale muszę przyznać iż bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. A reakcja Shichiki była chyba kwintesencją tego.
W sumie każda postać coś wnosiła ciekawego i oryginalnego i ciężko mi określić która była najfajniejsza, ale skłaniam się chyba ku Meisai, względnie Pingwinek.
Jedynie trochę Ci ninja nie pasowali mi do stereotypu, ale nawet ciekawie się prezentowali.

Mam tylko pytanie, bo w 3 odcinku zapowiadali walkę z tym dziwnym kolesiem (Hari czy jakoś tak) z kryształowym mieczem, ale w 4 odcinku nie miałem ani jednej sceny z walki z nim. Czyżbym znalazł jakąś wybrakowaną wersje, czy tak miało być?

Cheerio :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2693 dnia: Wrzesień 02, 2011, 01:44:29 pm »
"Cheerio" było bezcenne :D

Podejrzewam, że to celowy zabieg. Na początku zgrzytałem zębami, bo chciałem tą walkę oglądnąć (w zapowiedzi wyglądała kapitalnie), ale potem doceniłem pomysł : ) Dość niecodzienny, swoją szosą.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2694 dnia: Wrzesień 02, 2011, 06:24:35 pm »
Ja właśnie tego jednego nie mogę przebaczyć twórcom, tej jedynej walki. Nawet tych odzianych w klaunowate stroje ninja i super moce jak łamanie mieczy rękoma :razz: jest super wpasowane i mi nie przeszkadza, ale za nie pokaźnie tej walki maja wielkiego minusa.
Pamiętam, że chyba ze 3 razy oglądałem 4 odcinek, czy czasem czegoś nie przegapiłem, albo nie przeskakuje mi pasek w odtwarzaczu.


przed chwila znów miałem ten komunikat o zbyt szybkim napisaniu posta,to się robi irytujące
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2011, 06:31:17 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Michaelius

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2695 dnia: Wrzesień 04, 2011, 10:56:22 pm »
Najfajniejsza scenka byla z siostra i 3 ninja ;) Zabieg z 4 mieczem tez genialny.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2696 dnia: Wrzesień 07, 2011, 01:58:17 pm »
Moonlight Mile skończony. I jestem zachwycony tą serią. Drugi sezon miał wszystkie zalety pierwszego i prawie żadnych jego wad. Świetni, bardzo ludzcy bohaterowie ale po pierwsze fantastyczna historia o podboju kosmosu.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2697 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:03:41 am »
Po raz nie wiem który obejrzałem pierwszego GitS-a. Jeszcze mnie ciary przechodzą.
Oby zostało mi tak do późnej starości.
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2698 dnia: Wrzesień 08, 2011, 01:36:18 pm »
Kurostihuji 2 - bardzo dobre. Jedynie po zakończeniu miałem nie smak, ale po chwili przemyślenia jest ono jednak dobre.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2699 dnia: Wrzesień 08, 2011, 01:54:06 pm »
Powoli zmieniam swoje zdanie o Hatsukoi Limited. Niektóre postacie zrobiły się ciekawsze i pojawiło się kilka ciekawych scenek. Mimo, że nie mam dużego doświadczenia w oglądaniu szkolnych romansów to dalej wydaje mi się, że anime jest dosyć wtórne ale mimo tego i tak nabiera przyjemnego klimaciku. Jednak będzie dokończone wbrew pierwszemu wrażeniu.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.