trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2700 dnia: Wrzesień 08, 2011, 02:33:21 pm »
A nie mówiłem że potem się robi fajniej?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2701 dnia: Wrzesień 08, 2011, 03:17:04 pm »
Powoli zmieniam swoje zdanie o Hatsukoi Limited. Niektóre postacie zrobiły się ciekawsze i pojawiło się kilka ciekawych scenek. Mimo, że nie mam dużego doświadczenia w oglądaniu szkolnych romansów to dalej wydaje mi się, że anime jest dosyć wtórne ale mimo tego i tak nabiera przyjemnego klimaciku. Jednak będzie dokończone wbrew pierwszemu wrażeniu.
Dobre jest to, że nie ma schematu chłopak+kilku lubiących go dziewczyn. Czyli jest kilka chłopaków i kilka dziewczyn.

Jednak anime ma również wiele wad jak chociażby bardzo słaba strona graficzna, a szczególnie koszmarne tła bo kreska ładna.

A tak porównując z Amagami to Hatsukoi znacznie mniej mi się podobało.


Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2702 dnia: Wrzesień 08, 2011, 07:21:32 pm »
Już myślałem, że całkiem się wypaliłem i żadna nowość mnie nie ruszy, ale po dwóch odcinkach Steins;Gate jestem naprawdę ciekawy serii. Historia wygląda na fajnie zakręconą, animacja na porządną. Widać co prawda, że to zanimowana gra (morze młodych dziewczyn, dla każdego coś miłego, w tym transwestyta i opóźniona panna), ale jakoś to przeboleję. Może wreszcie uda mi się do końca obejrzeć coś dłuższego niż 13 ep.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2703 dnia: Wrzesień 08, 2011, 07:38:38 pm »
Ta w Steins;Gate jest naprawdę opóźniona czy to kolejny wymysł pseudo fanów ?

Anime jest na podstawie gry +15.

http://vndb.org/v2002

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2704 dnia: Wrzesień 08, 2011, 07:59:47 pm »
Ostatnio obejrzałem sobie 3 odcinki Supernatural the animation. Po prostu jest to kilka odcinków serialu przerobionych na anime. Jeśli się oglądało serial to można sobie odpuścić. Jeśli nie też w zasadzie może.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2705 dnia: Wrzesień 08, 2011, 08:55:01 pm »
opóźniona panna
Że co proszę?
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2706 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:05:22 pm »
Że co proszę?

No nie obruszaj się tak, bo jeszcze zaczniesz się zachowywać jak Anfan, gdy mówimy coś o Nyu :P

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2707 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:08:51 pm »
;( Mayuri obrażają....
WOJNA!!!!
[Steins;Gate] Tu-tu-ruu~ Dubstep desu!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 09:24:56 pm wysłana przez wyspa »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2708 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:13:45 pm »
No to wam zagram sygnał do walki:

Mayuri says Tu~tu~ruuu for 10 minutes
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2709 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:15:40 pm »
To nie sygnał do walki tylko okrzyk bojowy jednej ze stron ; ) Budzi trwogę w sercach wrogów : D

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2710 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:28:23 pm »
Dobra, trochę mocne słowo. Myślałem też, że jest nieco starsza, no i wszystko opieram na wiedzy zdobytej przy 40-minutowym obcowaniu z bajką. Mimo wszystko dziewczyna nie zachowuje się normalnie i zdrowo. Infantylność można wybaczyć, ale taka ociężałość raczej nie pomaga w życiu. Trochę niepełnosprawnych umysłowo w życiu poznałem (urok posiadania psychologów w rodzinie) i na moje laickie oko ona by się na jakąś lekką kategorię spokojnie załapała. Fajnie się (chociaż nie dla mnie) taką ogląda, ale z własnego wyboru żyć bym z nią nie chciał. I taki sam stosunek mam do większości 2D panien - zbytnie przefajnowanie w jedną stronę mnie po prosu drażni.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2711 dnia: Wrzesień 08, 2011, 09:52:19 pm »
Dobra, trochę mocne słowo. Myślałem też, że jest nieco starsza, no i wszystko opieram na wiedzy zdobytej przy 40-minutowym obcowaniu z bajką.
Przestań mi tu człowieku obrażać anime. Bajką nie możesz nazwać nawet  najgorszego ecchi (czy innego anime), a co dopiero Steins Gate.
Mimo wszystko dziewczyna nie zachowuje się normalnie i zdrowo. Infantylność można wybaczyć, ale taka ociężałość raczej nie pomaga w życiu.
No tak czyli to stek bzdur, że jest opóźniona, ale czego się po tobie spodziewać.
I taki sam stosunek mam do większości 2D panien - zbytnie przefajnowanie w jedną stronę mnie po prosu drażni.
Widać, że ty nic nie rozumiesz. Większość dziewczyn z rodzaju moe jest fajna, ale powinny być również śliczne.

PS;

Shiina Mayuri - childish, kind, pacifist.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 09:55:55 pm wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2712 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:17:19 pm »
TAK a więc za anfanem do Bojjjjjjj...
chwileczkę...
Skecz o zolnierzach SS (polskie napisy)

EDIT:
A tak na serio,
Mayuri to całkiem fajna bohaterka i mimo że niezbyt bystra to do tak skrajnej oceny bym się nie posuwał... zresztą swoją spostrzegawczość kilka razy podczas serii ukazuje.
Ale nie przesadzajmy też w drugą stronę bo trochę "przefajowana" jednak jest, choć osobiście bardzo ją lubię  :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 10:24:06 pm wysłana przez wyspa »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2713 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:30:46 pm »
wyspa, świetny kawałek. Uwielbiam dub w każdej postaci, a ten jest bonusowo ciężki jak diabli no i zawiera sample z anime. Sąsiedzi jutro będą biedni.

To nie sygnał do walki tylko okrzyk bojowy jednej ze stron ; ) Budzi trwogę w sercach wrogów : D
Ja dałem radę przetrwać całe, aczkolwiek nie siedziałem i nie wpatrywałem się w ekran, tylko robiłem swoje rzeczy w międzyczasie. A wy? How high can you get? :D
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2714 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:36:06 pm »
Wyspa odniósł się do An-chana, więc i ja wyjątkowo zajrzałem do posta. Dawno się tak nie uśmiałem, ale to chyba było nie na miejscu. 2D dziewczynki 'żyjące w innej rzeczywistości' tak naprawdę nie są groźne. Za to z 3D chłopców z tym samym problemem chyba nie powinno się śmiać. Bad Ace, bad... Ale obiecuję, że już nie będę - wracam do ignorowania wiadomego osobnika.
I'd like to be a tree

 

anything