trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2715 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:50:00 pm »
No nie obruszaj się tak, bo jeszcze zaczniesz się zachowywać jak Anfan, gdy mówimy coś o Nyu :P
To ja zadałem tylko jedno niewinne pytanie, bo przez moment sobie pomyślałem że jest coś czego przez ponad dwadzieścia odcinków serii nie zauważyłem a czyjeś sokole oko zaraz po jednym epie wypatrzyło.

Dobra, trochę mocne słowo. Myślałem też, że jest nieco starsza, no i wszystko opieram na wiedzy zdobytej przy 40-minutowym obcowaniu z bajką. Mimo wszystko dziewczyna nie zachowuje się normalnie i zdrowo. Infantylność można wybaczyć, ale taka ociężałość raczej nie pomaga w życiu.
Ale who the f**k cares. Po za tym, nie pomyślałeś sobie że w życiu może i ją stać na zachowanie dużo bardziej "normalne" niż podczas obcowania w swojej gromadzie radosnych świrów? Bo, no właśnie: co z głównym bohaterem, co z naszym komputerowym mastahem - oni wg ciebie są normalni?
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2716 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:08:15 pm »
Normalni może nie, ale i tutaj znajdzie się osobnika żyjącego w całkiem odrealnionym świecie i kochającego swoje 2D-moe-waifu. Chociaż faktem jest, że i on irytuje, więc... 1:1 ?
I'd like to be a tree

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2717 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:13:45 pm »
A wy? How high can you get? :biggrin:
Dałem rade cały, jak robiłem projekty graficzne.  10min, piece of cake. :biggrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2718 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:18:28 pm »
Oj przypomniał mi się mój znajomy
Bo, no właśnie: co z głównym bohaterem, co z naszym komputerowym mastahem - oni wg ciebie są normalni?
Oj przypomniał mi się mój znajomy który wszędzie masonów widzi :biggrin: .
Swoją drogą mogę powiedzieć że bohaterowie Stains;Gate ogólnie są bardzo pozytywni, a fakt że w własnym towarzystwie zachowują się jak zachowują powoduje że dążę ich jeszcze większą sympatią...
Chyba dlatego że trochę się z nimi identyfikuje...
Cóż zawsze powtarzam żeby robić na co ma się ochotę, życie wtedy jest ciekawsze...

Dałem rade cały, jak robiłem projekty graficzne.  10min, piece of cake. :biggrin:
Ha ja dostałem dzisiaj propozycje zrobienia prościutkiego banera w zamian za 3 klucze do gry...
Normalnie bym olał ale że to przysługa dla znajomego (chyba jedyna osoba która oprócz trolowania mnei i wspolnych znajomych na necie robi to jeszcze przez telefon i własną osobą podczas spotkań... taka dojrzalsza i bardziej fun wersja anfana) jutro się pobawię :wink:

wyspa, świetny kawałek. Uwielbiam dub w każdej postaci, a ten jest bonusowo ciężki jak diabli no i zawiera sample z anime. Sąsiedzi jutro będą biedni.
Podziękować, niestety moi mogą spokojnie spać bo używam słuchawek

How high can you get? :D
Szczerze, wyłączyłem ale to może dlatego że jakiś czas temu oglądałem różne dziwne kompilacje Tuturu~~
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 11:29:02 pm wysłana przez wyspa »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2719 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:49:23 pm »
niestety moi mogą spokojnie spać bo używam słuchawek
O takich porach ja też, ale w ciągu dnia... Har, har, har.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2720 dnia: Wrzesień 09, 2011, 12:16:58 pm »
Redline obejrzany. Anime świetne, może niezbyt oryginalne i dosyć przewidywalne ale konwencja zobowiązuje.
Dźwiękowo i wizualnie wymiata. Ogólne wrażenie zmniejsza trochę wcześniej obejrzany Tailenders bo to praktycznie to samo anime. Po seansie pełna satysfakcja.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2011, 12:54:10 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2721 dnia: Wrzesień 09, 2011, 12:41:36 pm »
Skoro są tak podobne to mam w ogóle zabierać się za Tailenders czy po tym jak już oglądałem Redline nie ma to sensu?

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2722 dnia: Wrzesień 09, 2011, 12:56:03 pm »
Jeśli chcesz obejrzeć więcej tego samego to polecam. Szczególnie, że to tylko pół godzinki a ogląda się to tak jak Redline czyli dla czystej przyjemności.
Nie jest tak wypasiony graficznie ale też robi niezłe wrażenie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2723 dnia: Wrzesień 09, 2011, 02:17:38 pm »
Dawno się tak nie uśmiałem, ale to chyba było nie na miejscu. 2D dziewczynki 'żyjące w innej rzeczywistości' tak naprawdę nie są groźne.
Nie ma sensu to  co napisałeś.
Wyjeżdżasz z jakimś słowem "groźne".
Normalni może nie, ale i tutaj znajdzie się osobnika żyjącego w całkiem odrealnionym świecie i kochającego swoje 2D-moe-waifu. Chociaż faktem jest, że i on irytuje, więc... 1:1 ?
O czym ty znowu piszesz ? Kolejny raz to nie ma sensu. Biedny Sir_Ace.  :sad:

PS:

A co do anime. Nie wiem czy czekać na wersję Blu-Ray. Zapewne ślicznotki w anime lepiej oglądać w jak najwyższej jakości, ale skoro nie ma cenzury to nie wiem czy warto czekać ponad pół roku na BD.


Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2724 dnia: Wrzesień 09, 2011, 07:01:15 pm »
Cytuj
Powoli zmieniam swoje zdanie o Hatsukoi Limited.
Nom, było fajne, mnie rozwliły odcineczki Limited Girl.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2725 dnia: Wrzesień 09, 2011, 08:05:20 pm »
Nom, było fajne, mnie rozwliły odcineczki Limited Girl.
Widziałem te Limited Girl. To takie speciale typowo ecchi opowiadające o jednej niezdarnej dziewczynie.

Oczywiście nie ma co liczyć w tym anime, że pokażą chociażby piersi.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2726 dnia: Wrzesień 09, 2011, 08:39:53 pm »
A które to były?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2727 dnia: Wrzesień 09, 2011, 08:45:16 pm »
A które to były?
Przecież ci napisałem, że speciale.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2728 dnia: Wrzesień 13, 2011, 10:46:58 pm »
Steins Gate się skończył... było
Spoiler: pokaż
troszeczkę naciągane: dużo fuksa zaliczył doktorek że po prostu to on nie zginął od pchnięcia nożem
ale i tak poczułem się na końcu rozklejony, chlip chlip
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2729 dnia: Wrzesień 14, 2011, 11:24:44 am »
Co ja dobrego narobiłem. Zacząłem oglądać Gintamę, za mną ledwie 100 pierwszych odcinków, czyli połowa, a zajęło mi to chyba z miesiąc. Tyle dobre serii mnie mija, tyle dram, szkolnych figli. Ale nie odpuszczę dopóki krzyżyka przy serii sobie nie postawię. Uhuhuhuh

 

anything