trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2745 dnia: Wrzesień 18, 2011, 03:38:20 pm »
Obie serie szczytową formę osiągają tak mniej więcej w połowie na kilka odcinków, potem niestety znowu jest tendencja spadkowa.
Serie są dobre od początku do końca choć kilka odcinków II sezonu, a zwłaszcza ostatnie odcinki były jakieś bez pomysłów.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2746 dnia: Wrzesień 18, 2011, 03:44:39 pm »
K-ON skończone. Nic odkrywczego, muzycznie nie dla mnie, ale przyznać trzeba, że to bardzo fajna i sympatyczna komedyjka. Rzeczywiście środek najlepszy, ale reszta nie była słaba na tyle, by narzekać - szczególnie, że początek była świetny (choć końcówka taka se - mgło być lepiej). Patrząc na całość to bardzo dobrze się bawiłem. Zasłużone 8/10.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2747 dnia: Wrzesień 18, 2011, 03:52:13 pm »
K-ON skończone. Nic odkrywczego, muzycznie nie dla mnie, ale przyznać trzeba, że to bardzo fajna i sympatyczna komedyjka. Rzeczywiście środek najlepszy, ale reszta nie była słaba na tyle, by narzekać - szczególnie, że początek była świetny (choć końcówka taka se - mgło być lepiej). Patrząc na całość to bardzo dobrze się bawiłem. Zasłużone 8/10.
Najlepsze to te ich wycieczki w I sezonie były.

8/10 to za niska ocena jak dla mnie. I sezon to 10/10.



Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2748 dnia: Wrzesień 18, 2011, 07:52:52 pm »
Denpa Onna to Seishun Otoko - po pierwszym epku jestem rozbrojony i chcę więcej : ) Jeszcze nie wiem co o tym myśleć - w każdym razie śliczne, bohaterowie ciekawi, a narracja fajna.

Ep 02 edit - komentarze głównego bohatera powalają : D

Ep 03 edit - "fumoffu" : D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 08:35:52 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2749 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:45:56 pm »
Usagi Drop się skończył, i to po zaledwie 11 epach. Wróć - nie skończył a został po prostu zaniechany, bo z fabułą tośmy nie zaszli tam absolutnie donikąd. Chyba serial o urokach bycia ojcem zdecydowanie nie podszedł gustom japońskich otaku. Inna sprawa że troszeczkę z tym przesadzili i nad anime zaczął się unosić smrodek prokreacyjnej propagandy. Moim zdaniem można by było tego łatwo uniknąć gdyby Daikichi oprócz zajmowania się wychowywaniem Rin w międzyczasie przynajmniej zaczął się jakoś dobierać do naszego przesympatycznego milfa. Ech, szkoda.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2750 dnia: Wrzesień 18, 2011, 10:30:52 pm »
Taa, tym bardziej że to wisi w powietrzu od kilku ładnych epów, byłoby bardziej życiowo i naturalnie. Szkoda, szkoda - seryjka zacna była.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2751 dnia: Wrzesień 18, 2011, 10:36:08 pm »
Freezing to świetne anime więc wszelkie teksty, że to jest słabe itp można wyrzucić do kosza. Początkowo sądziłem, że takie opinie mogą mieć sens, ale jednak nie.
Denpa Onna to Seishun Otoko - po pierwszym epku jestem rozbrojony i chcę więcej : ) Jeszcze nie wiem co o tym myśleć - w każdym razie śliczne, bohaterowie ciekawi, a narracja fajna.
Poczekaj na wersję Blu-Ray bo i tak anime niedokończone gdyż ostatni odcinek będzie na BD.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2752 dnia: Wrzesień 19, 2011, 07:30:30 am »
Nie za wcześnie skreślacie Usagi Drop? Seria od początku była planowana na mało odcinków. Teraz trzeba chyba poczekać na wyniki sprzedaży DVD/BD. Jak będą dobre to pewnie zrobią kontynuację.

A co do otaku to niestety oni są głównymi odbiorcami anime więc może rzeczywiście jest czego się obawiać.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2753 dnia: Wrzesień 19, 2011, 11:55:23 am »
Ano tez mam nadzieję na kontynuacje Usagi Drop bo seria idealnie trafiła w moje gusta (Ach te slice of life).
Ale oprócz tego bardzo mnie martwi to iż tylko jeden epek Nichijou został :(.
Seria wg mnie przebiła pod wieloma względami Lucky Star (który jest w moim top 5) i tylko obecność Kagami uratowała LS przed kompletnym pobiciem.
jeszcze Nichijou się nie skończyło a ja już robię rewatch'e z moich ulubionych fragmentów...

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2754 dnia: Wrzesień 19, 2011, 01:17:09 pm »
Softenni - absurdalna komedia o pięcioosobowym szkolnym klubie grającym w debla. Każda z dziewczyn jest jeszcze dziwniejsza od poprzedniej. Mamy tam erotomankę, której wszystko kojarzy się z seksem, dziewczynę wychowaną w dojo, maniaczkę jedzenia, dziewczynę, która cały czas się za coś przebiera i uczennicę przeniesioną z Anglii. A ich celem są mistrzostwa debla na Wimbledonie (które nie maja mistrzostw w debla). W sumie jest to dobra komedia którą można obejrzeć dla relaksu.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2755 dnia: Wrzesień 19, 2011, 07:36:27 pm »
Nie za wcześnie skreślacie Usagi Drop? Seria od początku była planowana na mało odcinków. Teraz trzeba chyba poczekać na wyniki sprzedaży DVD/BD. Jak będą dobre to pewnie zrobią kontynuację.
Hm, nie wiem na ile była planowana seria, to zakończenie mi po prostu wygląda naprawdę na pakowanie walizek z racji fatalnych wyników ratingowych przez producenta i to w dużym pośpiechu. Oczywiście, chciałbym się tym razem mylić.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2756 dnia: Wrzesień 19, 2011, 07:49:06 pm »
Już sezon przed emisją pisało się o 11 ep. Zwróciłem uwagę, bo plakat mocno odcinał się od tych wszystkich moe panienek i już wtedy po cichu liczyłem na coś, co w sumie dostałem. Wtedy czytałem też, film aktorski miał być bardzo wierny anime, nawet bardziej niż mandze. Ale nie oglądałem, więc się nie wypowiem.

Co do samego animu - jak dla mnie całość była ok, naprawdę nie wiem, do czego mógłbym się przyczepić.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2011, 07:55:48 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2757 dnia: Wrzesień 19, 2011, 08:37:56 pm »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Michaelius

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2758 dnia: Wrzesień 19, 2011, 09:42:35 pm »
Co do samego animu - jak dla mnie całość była ok, naprawdę nie wiem, do czego mógłbym się przyczepić.

Skad sie bierze pisownia animu ? Przeciez tam jest "me" na koncu w katakanie.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #2759 dnia: Wrzesień 19, 2011, 10:14:13 pm »
Bo kiedy ktoś konkretnie się o to burzy (nie, jak ty, w normalny sposób pyta), wiem już, że mam do czynienia z twardym japanofilem bez krzty dystansu, który uważa anime i język japoński za sacrum, i z którym nie warto wchodzić w żadne dyskusje, bo po prostu ma klapki na oczach. Test osobowości i żart językowy w jednym.
I'd like to be a tree

 

anything