trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3090 dnia: Grudzień 27, 2011, 04:46:47 am »
Shakugan no Shana 8 ep - póki co średnie co najwyżej, a walki hmmmm tragiczne. Mam nadzieję, że będzie lepiej.
Właśnie mi się przypomniało, że fajny był motyw hirai 1-3 odcinek. Szkoda, że tak szybko później o nie zapomnieli.
Nie było źle gdyż jak pamiętam I sezon był też fajny. Jednak szczególnie walki miały jakby lepszy klimat (i lepiej wyglądały) w II sezonie.

Fabuła w Shanie jest bardzo ciekawa tylko przeciągana.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3091 dnia: Grudzień 27, 2011, 09:31:36 am »
Zobaczymy co to będzie.
Pierwszy sezon "Shany" za mną. Powiedzieć mogę o tym, że ani to przyciąga ani odpycha. Końcówka dosyć dobra, a anime dosyć przeciętne, ale daje 7/10.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 08:33:34 pm wysłana przez Jackal »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3092 dnia: Styczeń 03, 2012, 08:54:44 pm »
a anime dosyć przeciętne, ale daje 7/10.
Dla mnie przeciętne to 5-6/10, a wyżej to dobre, bardzo dobre i doskonałe.

A co do Shany to ona jest chyba najbardziej popularną loli tsundere i akurat ma taki charakter, który praktycznie mnie nie denerwuje. Po prostu jest jakby słodsza niż wiele innych tsundere no i ma 12 lat.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=26

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3093 dnia: Styczeń 03, 2012, 09:26:24 pm »
Te 7/10 dałem za momenty, które mi się podobały np. w ostatnim odcinku "rozdarcie piekła i nieba".

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3094 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:12:48 am »
Po jakiś 2 miesiącach przerwy (ni jednego epka nie obejrzałem przez ten czas) od Anime wróciłem do oglądania.
Zacząłem od Working'!! i stwierdzam iż dawno takiej zabawy przy Anime nie miałem.
Nie wiem co prawda ile % tego wrażenia z tego wynika z mojej długiej przerwy, ale mimo iż sam Animiec jakiś genialny nie jest to od czasów School Rumble nie widziałem chyba takiej komedii nieporozumień jak nam zafundowali w 2gim sezonie Working :biggrin:

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3095 dnia: Styczeń 04, 2012, 08:12:39 pm »
4 epek Shakugan no Shana Second - niszcząca głupota. Dzięki jednej osobie i przy pomocy reszty otrzymujemy obrzydliwe ilości głupoty.
Jestem po tym odcinku. Mogę powiedzieć, że patrzenie na to sprawiało fizyczny ból. Nie powiem są nie kiedy anime ciężko się oglądające, ale to już rekord po prostu pogratulować. W nie których anime męczące może wydać się masowe i bezsensowne pokazywanie majtek czy obdzieranie z ciuchów choćby z zasady "co za dużo to nie zdrowo", ale przy 4 odcinku to ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 08:33:35 pm wysłana przez Jackal »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3096 dnia: Styczeń 04, 2012, 08:51:01 pm »
4 epek Shakugan no Shana Second - niszcząca głupota. Dzięki jednej osobie i przy pomocy reszty otrzymujemy obrzydliwe ilości głupoty.
Pisz konkretnie co masz na myśli.  :D
Początek II sezony Shany był super, ale nie wiem co było w 4 odcinku.

Jakieś sceny romansowe ?


Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3097 dnia: Styczeń 04, 2012, 09:02:49 pm »
Chodzi tylko i wyłącznie o Konoe ? Zachowuje się jak by była idiotko co najmniej. Jej ruchy, zachowania jęki - nie do wytrzymania.
Np. Yuji z nią stoi robi krok ta go łapie za rękaw i ani be ani me, do tego mina przygłupa.  Ogrom sytuacji, które się namnażają masowo. Dobre jeszcze jak siedzą w restauracji, a ona kładzie się spać po czym znika i co robi? Stoi przy kocie trzymając pisklę i czeka nad kotem aż pójdzie. Po mimo, że została upominana by nie znikała. Ogólnie zachowuje się jak kilku letnie dziecko lub jak by cierpiała na jakieś schorzenie.  I tu już ją nie usprawiedliwi żaden czar ani też transplantacja mózgu czy oglądanie telewizji. 

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3098 dnia: Styczeń 04, 2012, 10:01:58 pm »
Chodzi tylko i wyłącznie o Konoe ? Zachowuje się jak by była idiotko co najmniej. Jej ruchy, zachowania jęki - nie do wytrzymania.

Np. Yuji z nią stoi robi krok ta go łapie za rękaw i ani be ani me, do tego mina przygłupa.  Ogrom sytuacji, które się namnażają masowo. Dobre jeszcze jak siedzą w restauracji, a ona kładzie się spać po czym znika i co robi? Stoi przy kocie trzymając pisklę i czeka nad kotem aż pójdzie. Po mimo, że została upominana by nie znikała. Ogólnie zachowuje się jak kilku letnie dziecko lub jak by cierpiała na jakieś schorzenie.  I tu już ją nie usprawiedliwi żaden czar ani też transplantacja mózgu czy oglądanie telewizji.

Tego się po tobie nie spodziewałem. Przecież to anime nie jest aż takie skomplikowane żeby nie zrozumieć kim może być Konoe i dlaczego tak się zachowuje, a nie inaczej. Zresztą nie była denerwująca więc tym bardziej dziwne to co piszesz.

Jesteś raczej wyjątkiem skoro tak ostro krytykujesz tą postać.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=character&charid=13686

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3099 dnia: Styczeń 05, 2012, 07:45:10 am »
Skomplikowane anime nie jest i domyślam się kim jest i tym bardziej te dziwne zachowanie mi nie pasuje. Jeśli byłą by tą osobą co była to nie było by źle. Wtedy wszystko było by ok, bo pasowała do reszty. No może po za umysłowym orgazmem z yujim.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3100 dnia: Styczeń 05, 2012, 07:49:17 am »
Tactical Roar - w niedalekiej przyszłości na Pacyfiku pojawia się ogromny huragan, który zatapia część państw. Od tego czasu głównym środkiem transportu stały się wszelkiego rodzaju łodzie i okręty. Zwiększyła się tym samym ilość piratów grasujących po morzach. Główny bohater jest informatykiem, który mam ulepszyć system na statku zajmującym się eskortowaniem dużych jednostek transportowych. Z zaskoczeniem odkrywa, że kapitanem jest jego przyrodnia siostra (do której zawsze miał uczucia dalekie od siostrzanych), a cała załoga to kobiety. I tak zaczyna się haremówka na okręcie na pełnym morzu. I trzeba przyznać, że jest to bardzo słabe anime pod każdym względem. Zwłaszcza fabuła kuleje. Na początku widzimy zmagania załogi z atakującymi ich piratami, tylko po to, żeby nagle w połowie anime miała się pojawić jakaś banda staruchów chcąca podbić świat. Postacie też są słabe a ich zachowanie denerwuje. Jedyny plus tego anime to momentami ciekawe bitwy morskie i, że ma 12 odcinków więc nie męczy długo.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3101 dnia: Styczeń 05, 2012, 11:08:36 am »
Skomplikowane anime nie jest i domyślam się kim jest i tym bardziej te dziwne zachowanie mi nie pasuje. Jeśli byłą by tą osobą co była to nie było by źle. Wtedy wszystko było by ok, bo pasowała do reszty. No może po za umysłowym orgazmem z yujim.
Oglądaj dalej to zobaczysz kim jest. Zresztą jeśli to jest dla ciebie dziwne zachowanie to chyba niewiele oglądałeś anime. :)

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3102 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:48:35 pm »
Po jakiś 2 miesiącach przerwy (ni jednego epka nie obejrzałem przez ten czas) od Anime wróciłem do oglądania.
Zacząłem od Working'!! i stwierdzam iż dawno takiej zabawy przy Anime nie miałem.

Właśnie też zapomniałem napisać, że oba sezony Working!! to najlepsza komedyjka/slice of life jaką oglądałem od pierwszego K-ONa.

Tylko że od K-ONa lepsza : P



Obejrzałem też 3 epki Cośtamcośtam Horizon i dropnąłem - nie wiem, co to za potworek gatunkowy i nie wiem, czym ma mnie przyciągnąć, bo ani szczególnie ładne, ani fajne walki, ani fajne postacie.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3103 dnia: Styczeń 05, 2012, 01:59:30 pm »
Oglądaj dalej to zobaczysz kim jest. Zresztą jeśli to jest dla ciebie dziwne zachowanie to chyba niewiele oglądałeś anime. :)
Oglądać oglądam ze względu na resztę. Myślę trochę już widziałem.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3104 dnia: Styczeń 05, 2012, 02:52:24 pm »
Właśnie też zapomniałem napisać, że oba sezony Working!! to najlepsza komedyjka/slice of life jaką oglądałem od pierwszego K-ONa.

Tylko że od K-ONa lepsza : P
Porównujesz jeden z największych gniotów anime (Working!!) do jednego z najlepszych anime (oba sezony K-On) i piszesz, że gniot był lepszy.  :lol:

Chociaż jak widać też taki można mieć gust.  :)