Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3120 dnia: Styczeń 09, 2012, 04:36:43 pm »
No nie :) Zobaczymy co to będzie.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3121 dnia: Styczeń 13, 2012, 11:28:23 pm »
Serial Experiment Lain - Bardzo fajne, bardzo klimatyczne i takie inne. Podobnego jeszcze nie widziałem.  Ocenił bym na 9/10.
Zastanawia mnie w nim czemu ta jej siostra tak z bzikowała. Wpłynęła na jej podświadomość?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3122 dnia: Styczeń 13, 2012, 11:38:01 pm »
Zastanawia mnie w nim czemu ta jej siostra tak z bzikowała.
Żeby anime było bardziej emocjonalne i smutne.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3123 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:57:28 am »
Trafiłem wczoraj na czwórce odcinek Sailor Moon i nie rozumiem tych niektórych narzekań. Klimacik jest taki sam jak przy pierwszym oglądaniu, animacja wcale się nie zestarzała a nowy lektor i tłumaczenia są naprawdę fajne. Gdybym miał możliwość to z chęcią bym częściej oglądał.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3124 dnia: Styczeń 14, 2012, 12:23:48 pm »
Trafiłem wczoraj na czwórce odcinek Sailor Moon i nie rozumiem tych niektórych narzekań. Klimacik jest taki sam jak przy pierwszym oglądaniu, animacja wcale się nie zestarzała a nowy lektor i tłumaczenia są naprawdę fajne. Gdybym miał możliwość to z chęcią bym częściej oglądał.
Chyba sobie żartujesz.

Ten nowy lektor to dno w porównaniu ze Stachyrą (głos Stachyry przynajmniej nie psuł tak emocjonalnych scen jak np w odcinku 34-35). Co do tłumaczenia to jest jeszcze gorsze mimo, że poprawili chociażby zaklęcia.

W 35 odcinku Usagi mówi "Endymion" w sensie nie odchodź, a lektor mówi "ty jesteś Endymion".

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3125 dnia: Styczeń 16, 2012, 11:38:36 am »
Coś tam jeszcze oglądam, ale dawno o tym wspominałem. Pora to nadrobić (wspominanie, nie oglądanie):
Kami nomi zo Shiru Sekai - zdziwiłem się. Spodziewałem się taniej haremówki i tylko "zaliczania" lasek, a dostałem całkiem fajna komedię z nieźle ukazanym głównym bohaterem. Nie jest źle - z chęcią sięgnę po drugi sezon.

Kaichou wa Maid-sama! - tu już w ogóle byłem w szoku totalnym. To mi się podobało! Usui jest genialny (sic!) a humor świetny. Naprawdę przyjemnie się oglądało tę serię.

Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi - i seria, którą z ostatnio oglądniętych najmilej wspominam. Dla mnie najfajniejsza postać tsundere, na jaką do tej pory trafiłem. Cała seria wydała mi się naprawdę sympatyczna i śmieszna. Szkoda, że nie ma drugiego sezonu.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3126 dnia: Styczeń 16, 2012, 01:58:44 pm »
Coś tam jeszcze oglądam, ale dawno o tym wspominałem. Pora to nadrobić (wspominanie, nie oglądanie):
Kami nomi zo Shiru Sekai - zdziwiłem się. Spodziewałem się taniej haremówki i tylko "zaliczania" lasek, a dostałem całkiem fajna komedię z nieźle ukazanym głównym bohaterem. Nie jest źle - z chęcią sięgnę po drugi sezon.

Duet Keima i Elsee po prostu wymiata. Wykorzystanie motywów z gier typu visual novel do wyrywania panienek mnie rozwalił. :-D

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3127 dnia: Styczeń 16, 2012, 05:56:22 pm »
Heh, ale jaja - TV4 ma puścić ostatni, 46 odcinek Sailor Moon jutro we wtorek. O godzinie... 1.20. Tak, w nocy.
Druga ciekawostka - tak, to ma być ostatni odcinek. Z pierwszej serii i w ogóle, bo dalszej emisji w planie nie widzę.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3128 dnia: Styczeń 16, 2012, 06:44:23 pm »
Właśnie też widziałem w tv4, ale zniechęciła mnie godzina.

Nyan Koi - właśnie obejrzałem i przyznam, że jest to fajne, lekkie nie męczące, a dające dobro zabawę. Postacie przyjemne i w dodatku żadna mnie nie denerwowała czy przeszkadzała. Naprawdę przyjemnie się oglądało. Jeszcze wrócę do postaci - nawet jeśli miała być bohaterka  tą dobrą, miłą i nie domyślną to zrobione jest to tak, że nie przeszkadza czy dobija. Fajne jest to w tym jeszcze, że postacie uświadamiają się nawzajem w idealnym czasie. I po prostu nie denerwuje zwlekanie itd.
Ambitne to to nie jest też by mierzyć to na miarę clannada itd. Dam 8/10 za sympatię.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 10:23:05 pm wysłana przez Jackal »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3129 dnia: Styczeń 18, 2012, 12:19:54 am »
Nyan Koi - właśnie obejrzałem i przyznam, że jest to fajne, lekkie nie męczące, a dające dobro zabawę. Postacie przyjemne i w dodatku żadna mnie nie denerwowała czy przeszkadzała. Naprawdę przyjemnie się oglądało. Jeszcze wrócę do postaci - nawet jeśli miała być bohaterka  tą dobrą, miłą i nie domyślną to zrobione jest to tak, że nie przeszkadza czy dobija. Fajne jest to w tym jeszcze, że postacie uświadamiają się nawzajem w idealnym czasie. I po prostu nie denerwuje zwlekanie itd.
Ambitne to to nie jest też by mierzyć to na miarę clannada itd. Dam 8/10 za sympatię.
Już chyba o tym pisałem, ale dla mnie ta seria to porażka. Pisałeś, że postacie ciebie nie denerwowały. :)

Mnie zarówno denerwował przygłupi główny bohater jak i te głupie tsundere. Czyli głównie Sumiyoshi Kanako i Kirishima Akari.

Natomiast fajne są takie jak Kirishima Kotone.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 12:24:47 am wysłana przez Shirosama »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3130 dnia: Styczeń 18, 2012, 09:36:43 am »
Główny bohater nie był taki tragiczny. W sumie nie tryskał też krwią to na lewo to na prawo. Nie ślinił się też na każde cycki. A wspominane prze ciebie dwie postaci żeńskie było ok np. akari była tsundere pozytywnie. Ni przeginała z tym.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3131 dnia: Styczeń 18, 2012, 01:54:05 pm »
Główny bohater nie był taki tragiczny. W sumie nie tryskał też krwią to na lewo to na prawo. Nie ślinił się też na każde cycki. A wspominane prze ciebie dwie postaci żeńskie było ok np. akari była tsundere pozytywnie. Ni przeginała z tym.
To w takim razie masz wyjątkowo dużą tolerancję na głupoty w anime. Zawsze sądziłem, że to ja podchodzę wyrozumiale do haremówek/ecchi itp, ale może tak wcale nie jest.


Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3132 dnia: Styczeń 18, 2012, 06:13:25 pm »
Dobrze, że przypomniałeś. Właśnie jeszcze plus tego anime tzn ani to przesadne echi ani harem.  Praktycznie był dwie postaci ubiegając e się o głównego bohatera więc to chyba nie taki harem.  Podsumowując fajnie szkolne anime , w którym nie zrobiono ani echi, ani harem, ani masowych krwotoków. Wszytko zwięzłe i nie denerwujące. Co do głupoty w anime to ostatnio zrobiłem się surowszy. I to nie kwestia mojej tolerancji tylko zależy kogo co drażni, mnie np. w shanie drażniła niesamowicie, ale ciebie znowu nie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3133 dnia: Styczeń 18, 2012, 06:32:06 pm »
Dobrze, że przypomniałeś. Właśnie jeszcze plus tego anime tzn ani to przesadne echi ani harem.  Praktycznie był dwie postaci ubiegając e się o głównego bohatera więc to chyba nie taki harem.  Podsumowując fajnie szkolne anime , w którym nie zrobiono ani echi, ani harem, ani masowych krwotoków. Wszytko zwięzłe i nie denerwujące. Co do głupoty w anime to ostatnio zrobiłem się surowszy. I to nie kwestia mojej tolerancji tylko zależy kogo co drażni, mnie np. w shanie drażniła niesamowicie, ale ciebie znowu nie.
Nie wiem dlaczego zaprzeczasz faktom.  :) Są mocniejsze ecchi i takie lekkie ecchi gdzie zbyt wiele nie pokazują.

Zobacz jakie to gatunki (kategorie):

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6428

Comedy, Ecchi, Harem, High School, Manga, Shounen, Super Deformed.

W głównym bohaterze kochało się kilka dziewczyn (więcej niż dwie). Zresztą ich charaktery były dosyć płytkie.

A odnośnie tolerancji to oczywiście się z tobą zgadzam. Mnie widocznie denerwuje w anime co innego niż ciebie. :)

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3134 dnia: Styczeń 18, 2012, 07:44:14 pm »
Aby dwie reszta to znajome. U innych to było chwilowe nie jak w np. ichigo 100%
To bez różnicy już jakie kategorie, ważne że nie były na gminne.

Kidou Senshi Gundam SEED - do tych co oglądali, jest to tak dobre jak Code geas?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2012, 06:53:54 am wysłana przez Jackal »

 

anything