trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3495 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:29:57 pm »
Jormungand - ostatnimi dwoma odcinkami sporo nadrabia.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3496 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:31:32 pm »
W Railgunie strasznie denerwowało mnie ciągłe biadolenie Kuroko.
Przecież ciągle napalona Kuroko (na Misakę) to jedna z większych zalet Railguna. : )

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3497 dnia: Czerwiec 29, 2012, 08:10:50 am »
Przecież ciągle napalona Kuroko (na Misakę) to jedna z większych zalet Railguna. : )

Na początku to było nawet zabawne, ale potem już się przejadło.

Nisemonogatari - ciąg dalszy Bakemonogateri. Niestety zakończony po 11 odcinkach zanim na dobre się rozkręcił. Pojawiło się kilka nowych ciekawych osób (siostry Araragiego, egzorcyści), kilka starych, tylko pojawiło się na ekranie nie wnosząc zbyt wiele do fabuły. No i w końcu Shinobu ma cos do powiedzenia.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3498 dnia: Czerwiec 29, 2012, 11:56:29 am »
P'uh, z wilczastej listy napewniej będę się zabierał za Hyoukę, Eureke Seven AO, Jormungand (gdzieś wyczytałem, że jakieś yuri alerty się zdarzają :3) i Acchi Kocchi. I zwłaszcza po tym mini-opisie na to ostatnie mam ochotę, bo brzmi jak coś stojącego w mocnej opozycji do tego, z czym ja się ostatnio zmagałem, czyli...
ef - a tale of memories. + ef - a tale of melodies.(...)
[/c][/c]
Oglądaj Acchi Kocchi, szczerze polecam. Ja właśnie oglądam początkowe odcinki drugi raz czekając na ostatni epek i bawię się nawet lepiej niż za pierwszym razem : ) Nie wykluczam oglądnięcia trzeci raz zanim wyjdzie 12ty epek x D Seria wylądowała u mnie w favsach.

A ES AO u mnie zaliczy dropa. Imo dużo słabsze od starej ES, naiwniejsze i z mało ciekawymi bohaterami. Jeżeli naprawdę nie masz nadmiaru czasu, to bierz się za coś innego. Na yuri w Jormungand nie licz. Tzn. Valmet leci na Koko, ale dla widza praktycznie nic z tego nie wynika.

A ef - a tale of memories imo jest serią wybitną. melodies za to nie widziałem i jakoś nie mogę się za to zabrać.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3499 dnia: Czerwiec 29, 2012, 04:09:18 pm »
Na yuri w Jormungand nie licz. Tzn. Valmet leci na Koko, ale dla widza praktycznie nic z tego nie wynika.

zawsze coś, zawsze coś~


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3500 dnia: Czerwiec 29, 2012, 04:48:47 pm »
Ale nawet Koko w ostatnich odcinkach przyznała, że Valmet jest dla niej kimś więcej niż przyjaciółka a nawet siostra. No a poza tym Valmet wygląda uber-kawaii w scenkach z Koko.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2012, 04:52:06 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3501 dnia: Czerwiec 29, 2012, 04:54:46 pm »

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3502 dnia: Czerwiec 29, 2012, 05:00:04 pm »
Ale kiedy się rozbierze, sporo kjutności z niej ulatuje.
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3503 dnia: Czerwiec 29, 2012, 05:16:13 pm »
Kwestia gustu  :wink:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3504 dnia: Czerwiec 29, 2012, 09:25:43 pm »
Czemu? dlatego, że ma kaloryfer na brzuchu i bicepsy większe niż udo przeciętnego japończyka? :smile:
Valmet nie jest taka zła, no może trochę mięśnie ma twarde ale za to jakie sprężyste. Choć wydaje mi się iż trochę przesadzili z jej wielkością mięśni. Owszem zapewne miałaby twardsze bardziej zbite ale niewiele większe od normalnej kobiety o jej posturze.
A widziałem osoby trenujące mocno i potrafiące machać dwuręcznym mieczem w jednej ręce, ćwiczące parkour i wcale nie wyglądali jak pudzian.

O proszę:
  Valmet całkiem, całkiem

PS.
Wpiszcie sobie Valmet w google na obrazkach, takie zderzaki że głowa mała :D

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2012, 09:29:40 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3505 dnia: Czerwiec 29, 2012, 09:36:29 pm »
Przerośnięte mięśnie rzadko dodają kobiecie (3D, nie rysowanej) urody - patrz biceps Marit Bjoergen albo niektórych tenisistek.
Ale ok, ilu ludzi, tyle upodobań albo fetyszów. To chyba złe miejsce na dyskutowanie o takich sprawach.
I'd like to be a tree

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3506 dnia: Czerwiec 29, 2012, 09:38:45 pm »
A w zasadzie, akuratnie atakuję miętkie Chihayafuru, to jak skończę, to przerzucę celownik na Jormungand, póki jeszcze ciepłe :3

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3507 dnia: Czerwiec 29, 2012, 09:43:52 pm »
W sumie to głównie postacie ciągną serię bo do reszty mam jednak sporo zastrzeżeń. Większość odcinków jest przeciętna i ogląda się je jedynie dla Koko i jej companieros.
Do Black Lagoona to jej sporo brakuje.

Przerośnięte mięśnie rzadko dodają kobiecie (3D, nie rysowanej) urody - patrz biceps Marit Bjoergen albo niektórych tenisistek.
Ale ok, ilu ludzi, tyle upodobań albo fetyszów. To chyba złe miejsce na dyskutowanie o takich sprawach.
Zapomniałeś, że jesteś na forum M&A. Nikt tu nie miał na myśli prawdziwych kobiet  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2012, 09:47:37 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3508 dnia: Czerwiec 30, 2012, 07:48:57 am »
A propo Black Lagoon. Niedawno obejrzałem pierwszą serię i trochę się zawiodłem. Fabuła, postacie, klimat, miejsce akcji bardzo mi się podobały. Natomiast gdy przychodziło do rozwałki, to była ona zbyt przesadzona, jak na mój gust, czy też na to co czego się spodziewałem. Zdecydowanie wolałbym, żeby akcja była bardziej stonowana, jak np.: w Cowboju Bebopie.
Swoją drogą, Black Lagoon ma chyba najbardziej przygnębiający ending jak w życiu widziałem.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3509 dnia: Czerwiec 30, 2012, 09:45:13 am »
Wiele lepszych serii strzelanych nie ma. Realistyczniej (no, w pewnym sensie...) może być w Gunslinger Girl, ciekawie jest w Noir i części Gungrave. Niestety Japońce chowają się na legendach o samurajach, dlatego w animu widz ciągle potyka się o miecze. Gdyby tak zrobić pełnowymiarową serię z Cat Shit One...
I'd like to be a tree

 

anything