Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3885 dnia: Luty 14, 2013, 09:16:45 pm »
Gosick za mną. Kurcze, dawno widziałem tak fajne anime. Fabularnie naprawdę zrobiło na mnie wrażenie, i jak mało które miało bardzo dobre zakończenie. W mojej opinii zasłużyło na solidne 9/10

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3886 dnia: Luty 15, 2013, 09:28:52 am »
Gosick za mną. Kurcze, dawno widziałem tak fajne anime. Fabularnie naprawdę zrobiło na mnie wrażenie, i jak mało które miało bardzo dobre zakończenie. W mojej opinii zasłużyło na solidne 9/10
Widać, że trollujesz za wszelką cenę, ale mnie na to nie nabierzesz.  :D Oceniasz gniot 9/10 ?
Chyba, że główni bohaterowie (i nie tylko) są według ciebie ciekawie skonstruowani i bez problemu ich polubiłeś. :lol: :lol:


Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3887 dnia: Luty 15, 2013, 09:39:23 am »
oho, anfan znowu w formie



Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3888 dnia: Luty 15, 2013, 11:31:13 am »
oho, anfan znowu w formie

Nie czytam nawet i upraszam o niecytowanie anfana, bo wtedy wbrew swojej woli wiedzę, co napisał.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3889 dnia: Luty 15, 2013, 11:47:10 am »
oho, anfan znowu w formie
A bo wilk wypisuje prowokacyjne głupoty.  :D Zresztą ja go ignoruję i normalnie jego postów nie widzę. Jednak chwilami zaglądam co on tam za bzdury napisał.
:D


OHYDA !!!!
Naprawdę takie kochasz ?

PS:

 Skrzydlaty będę wdzięczny jakbyś cytował moje posty. Również dlatego, że wilk o to prosi.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 11:50:18 am wysłana przez Shirosama »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3890 dnia: Luty 15, 2013, 02:33:52 pm »
*Teatralnie odkaszluje*
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3891 dnia: Luty 15, 2013, 02:59:50 pm »
Hoshi o Ou Kodomo dosyć przyjemny film, ciekawy, a przede wszystkim o przepięknym obrazie, grafice itd. Dużo naprawdę fajnych momentów na tapetkę. Fabuła dosyć ciekawa, postacie też przystępne. Całość oceniam na jakieś 8,5/10

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3892 dnia: Luty 15, 2013, 03:08:57 pm »
Hoshi o Ou Kodomo dosyć przyjemny film, ciekawy, a przede wszystkim o przepięknym obrazie, grafice itd. Dużo naprawdę fajnych momentów na tapetkę. Fabuła dosyć ciekawa, postacie też przystępne. Całość oceniam na jakieś 8,5/10
Nie oceniłbym go jako dosyć przyjemny lecz powiedziałbym, że to zdecydowanie najlepszy film Shinkai Makoto i ogólnie jeden z najlepszych filmów anime.

Przepiękna strona wizualna, całkiem ładna kreska postaci (duży postęp względem wcześniejszych filmów) i bardzo ciekawa, wciągająca fabuła. W dodatku było wiele emocjonujących scen co dodatkowo mi się podobało. Co prawda zakończenie było dosyć standardowe, ale trudno było oczekiwać czegoś innego po takim filmie. Zapewne wiesz Jackal co mam na myśli.  :)

9/10.


Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3893 dnia: Luty 15, 2013, 07:13:38 pm »
Szkoda, że
Spoiler: pokaż
 nie udało się ożywić żonę tego gościa.

Momentami, dziwiła/ denerwowała mnie ta dziewczynka w sytuacji np. zaczęła płakać bo jedzenie było dobre.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3894 dnia: Luty 16, 2013, 11:21:19 am »
Szkoda, że
Spoiler: pokaż
 nie udało się ożywić żonę tego gościa.

Udało się, ale tylko na chwilę. Jednak jeśli to anime ma być dla całej rodziny (jak filmy Miyazakiego) to nie wyobrażam sobie czegoś innego.
Spoiler: pokaż
To znaczy poświęcić główną bohaterkę.

Momentami, dziwiła/ denerwowała mnie ta dziewczynka w sytuacji np. zaczęła płakać bo jedzenie było dobre.
Mnie takie coś raczej nie denerwuje. : )

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3895 dnia: Luty 16, 2013, 02:52:59 pm »
Oglądam sobie zaległe i, nie ukrywajmy, średnio pasjonujące extrasy z Fate Zero aż tu nagle bez ostrzeżenia dostaję prosto w nos takim czymś: http://imgur.com/fk6CkCd
Cios był mocny to i z krzesła spadłem :D
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3896 dnia: Luty 17, 2013, 07:19:10 am »
Nausicaa of the Valley of the Wind - na początku myślałem, że będzie to słaby film. Szczególnie jak zobaczyłem znaczek Walt Disney  i kreskę. Co więcej ubrania ludzi z doliny wiatru przy przypominały te z gumisi, ale powoli jakoś po paru minutach doszła do mnie myśl, że anie mnie to nie odpycha ani nie denerwuję. Historia dosyć zaciekawia by oglądać dalej, tak więc i zrobiłem. Anime ma dosyć równy poziom, w sumie warto obejrzeć. Nie bije sztucznością i pomimo, że może jakoś nie jest cudowne to ma ciepło barwę. Ocenił bym to na jakieś 7,5-8/10   

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3897 dnia: Luty 17, 2013, 08:27:35 am »
Nausicaa of the Valley of the Wind - na początku myślałem, że będzie to słaby film. Szczególnie jak zobaczyłem znaczek Walt Disney  i kreskę. Co więcej ubrania ludzi z doliny wiatru przy przypominały te z gumisi, ale powoli jakoś po paru minutach doszła do mnie myśl, że anie mnie to nie odpycha ani nie denerwuję. Historia dosyć zaciekawia by oglądać dalej, tak więc i zrobiłem. Anime ma dosyć równy poziom, w sumie warto obejrzeć. Nie bije sztucznością i pomimo, że może jakoś nie jest cudowne to ma ciepło barwę. Ocenił bym to na jakieś 7,5-8/10   
To jest jeden z najlepszych filmów Miyazakiego i prawdziwe arcydzieło. Bardzo dziwne miałeś skojarzenia (szczególnie nie wiem co ci z tymi ubraniami naleciało), a oglądając film Miyazakiego powinieneś spodziewać się czegoś świetnego, a nie słabego.

W mojej ocenie jest w pierwszej trójce, więc 9.5/10.

Anime ma ciekawy pomysł na świat i bardzo dobrze skonstruowaną fabułę, a główna bohaterka jest inteligentna, sympatyczna i ma świetny charakter. Pozostałe postacie też są na swój sposób w porządku.

Muzyka również świetnie oddziałuje na klimat i emocje.  A najlepszą częścią tego filmu jest genialne zakończenie.

Grafika również ładna jak na te lata.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=275

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3898 dnia: Luty 17, 2013, 11:16:34 am »
Było dobre te anime ale arcydzieło to może nie.

Kiki's Delivery Service - anime zdecydowanie dla młodszego widza, ale oglądało się dobrze. Dosyć ładna kreska, postacie mogą być. Oceniać nie będę, bo jak pisałem dla niższego przedziału wiekowego, ale pomimo tego nie było meczących głupot jakie wkładają niekiedy dla dzieci, przez co dało się oglądać.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2013, 01:39:36 pm wysłana przez Jackal »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3899 dnia: Luty 17, 2013, 06:30:54 pm »
Asobi ni Iku yo! - ile to już widzieliśmy cycatych odmóżdżonych kosmitek i ciapowatych bohaterów? Za dużo. Niższe stany średnie. To anime wyróżnia się tylko jedną rzeczą - realistycznie przedstawionymi giwerami. Cała reszta to sztampa i nuda przeplatana pretensjonalnością. Początek jeszcze jeszcze sprawiał wrażenie czegoś, co może być fajne, ale potem autorzy pojechali po najgorszym i najprostszym schemacie haremowym. Z czystym sumieniem można sobie tą serię darować.

Ano Natsu de Matteru - dawno oglądałem jakieś romantyczne slice-of-life. Zapomniałem, jakie to potrafi być fajne : ) Jestem gdzieś w połowie, ale seria zdążyła mnie zauroczyć. Postacie i ich relacje są tak fajno-spokojnie przedstawione, do tego niewymuszony humor i naprawdę ładna kreska. Fabularnie szału nie ma, ale w tego typu seriach nie o to przecież chodzi.
btw. Lemon jest kapitalna x D
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2013, 06:51:46 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

 

anything