trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4695 dnia: Lipiec 08, 2015, 10:56:28 am »
Saint Seiya nigdy nie było, nie jest i nie będzie dobrym, czy nawet przeciętnym anime, wg mnie, już ciekawsza była Czarodziejka z księżyca.
Ta stara  i najdłuższa seria to przeciętne anime (nie licząc niektórych dobrych odcinków), ale te nowsze już były lepsze. A The Lost Canvas to jak pisałem rewelacyjne anime. Nic lepszego z Saint Seiya nie powstało.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2015, 11:02:26 am wysłana przez Shirosama »

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4696 dnia: Lipiec 16, 2015, 11:07:46 am »
C 3 - anime opowiada o licealiście, na którego nie działają żadne klątwy. Dlatego jego ojciec wyszukuje różne przeklęte przedmioty i przysyła mu aby zdejmował z nich klątwy. Jednym z nich jest świadomy sześcian, który zamienia się w dziewczynę. Okazuje się, że jest jednym z przedmiotów ze świadomością i osobowością. Między czasie musi się użerać z ludźmi, którzy chcą zniszczyć sześcian, ludźmi, którzy chcą uwolnić takie przedmioty(mimo, że ona tego nie chce bo jest tam z własnej woli) i ludźmi prowadzącymi badania nad klątwami. Międzyczasie przewijają się inne przedmioty, masa dziwnych ludzi i trochę szkolnego życia. Anime jest dość średnie. Postacie są typowe, fabuła miejscami przewidywalna a muzyka taka sobie. Do tego anime nie ma zakończenia. Ot urywa się po trzeci arc`u i tyle. Do tego w ostatnich cenach pokazane jest kilka postaci, o których nic nie wiadomo. Można temu anime dać najwyżej 6,5 na 10.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4697 dnia: Lipiec 16, 2015, 08:08:31 pm »
Jakiś czas temu próbowałem to oglądać i chyba odpadłem po pierwszym odcinku.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4698 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:09:04 pm »
Danshi Koukousei no Nichijou- świetne anime uderzające w 100% w mój humor. Szkoda, że takie perełki tak rzadko się trafiają i to w postaci tylko 12 odcinków. Bohaterowie, gagi, rysowanie zasługuje ode mnie na wielką pochwałę. Bardzo przypominało mi to Nichijou. Wszystkim tym którzy nie oglądali, a lubują tytuły typu Nichijou, Azumanga daioh polecam. 9/10

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4699 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:30:59 pm »
Kikou Shoujo wa Kizutsukanai - czyli po naszemu Unbreakabl Machine-Doll. Anime jest wierną adaptacją mangi i light novelki więc jeśli ktoś czyta nic go nie zdziwi. Walki wyglądają dynamicznie, kreska też ładna i ścieżka dźwiękowa też ładna. Zwłaszcza ending. Największym minusem jest postać Yayi. Początkowo jej zazdrość jest zabawna, ale jeśli przez 12 odcinków w każdej scenie z jej udziałem to to występuje to wychodzi to bokiem. Motyw zakazanych lalek też jest bezsensowny. Niby są nielegalne, ale co 3 osoba jakąś ma i nikt z tego powodu nie robi szumu ani nie karze właścicieli. Mimo wszystko mona temu anime dać 8/10

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4700 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:17:47 pm »
Denpa Teki na Kanojo - ogólnie to taka Hyoka w poważniejszym klimacie. Wszystko ładnie pięknie, ale największy minus to taki, że to są tylko dwa odcinki. Jak można tak robić? Postacie, rysowanie, fabuła/historia bardzo fajne i człowiek chciał by się dowiedzieć więcej, ale niestety nie da rady. Tak, że jeśli komuś spodobała się Hyoka to i to się spodoba. 9/10

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4701 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:43:21 pm »
Danshi Koukousei no Nichijou- świetne anime uderzające w 100% w mój humor. Szkoda, że takie perełki tak rzadko się trafiają i to w postaci tylko 12 odcinków. Bohaterowie, gagi, rysowanie zasługuje ode mnie na wielką pochwałę. Bardzo przypominało mi to Nichijou. Wszystkim tym którzy nie oglądali, a lubują tytuły typu Nichijou, Azumanga daioh polecam. 9/10
Jedna z najlepszych komedii jakie oglądałem. Sceny z Literature Girl mogę oglądać w nieskończoność. <3

https://www.youtube.com/watch?v=osRjAAbygi8

There's no reason to pretend to be cool. Let's show our lame sides. That's who we really are, after all.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4702 dnia: Lipiec 21, 2015, 11:36:55 pm »
Denpa Teki na Kanojo - ogólnie to taka Hyoka w poważniejszym klimacie.
Z Hyouką to anime nie ma nic wspólnego.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4703 dnia: Lipiec 22, 2015, 11:46:42 am »
Unbreakabl Machine-Doll (...) Zwłaszcza ending.

Chyba najlepszy ending jaki widziałem. Długo szperałem za czystą animacją z endingu (bez napisów), ale niestety bez powodzenia.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4704 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:14:52 pm »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4705 dnia: Lipiec 22, 2015, 03:56:59 pm »
Że taki : ) A moja wersja BD była niestety z napisami. Wielkie dzięki : )

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4706 dnia: Lipiec 22, 2015, 07:10:07 pm »
Sceny z Literature Girl mogę oglądać w nieskończoność. <3

Zgadza się kapitalny duet tworzyli :).

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4707 dnia: Lipiec 23, 2015, 09:24:40 am »
Chyba najlepszy ending jaki widziałem. Długo szperałem za czystą animacją z endingu (bez napisów), ale niestety bez powodzenia.

Tak właściwie to są trzy wersje tego endingu. Po 1 minucie jak te lalki się kręcą pojawia się scena z jedną z nich półnagą. Czasami jest to Yaya, a czasami Komurasaki i Irori.Tu mamy Yayę.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4708 dnia: Lipiec 26, 2015, 08:49:49 pm »
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora - anime niby dobre zbytnio mocno niczym negatywnym nie uderzające, ale bardzo dobre czy świetne to nie było. Po wysokiej ocenie spodziewałem się czegoś lepszego, ale całość trwała 6 odcinków więc nie ma się czego żałować. Najbardziej spodobała mi się postać pielęgniarki Tanazuki, bo główny bohater i jego partnerka jakoś już tak nie bardzo. 7.5/10

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4709 dnia: Lipiec 26, 2015, 08:57:15 pm »
Mi bardziej podobał się lekarz. Był on postacią skomplikowaną. Z jednej strony przeżył to samo co główny bohater i chciał mu zaoszczędzić późniejszego cierpienia, z drugiej strony chce aby im się ułożyło. Często sam nie wiedział czego chce.