Autor Wątek: Elf czy elf  (Przeczytany 3531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LubieMaslo

Elf czy elf
« dnia: Październik 07, 2009, 03:59:20 pm »
Mam pytanie co lepsze elf łowca czy elf bojownik i czym będę miał większą frajdę z gry?


P.S Wiem ze jestem noobem.

Offline Murtag

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2009, 04:14:34 pm »
Głupie pytanie przeczytaj jaki czym się specjalizuje i wybierz którego wolisz.

Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2009, 04:20:34 pm »
Napisałem już że jestem noobkiem więc nie powinno być zdziwienia.Ale i tak dzięki.

Offline Ferreto

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2009, 05:17:50 pm »
Stanowczo z tych dwóch polecałbym bojownika.To silna postać dobrze radząca sobie w walce wręcz,co się zwyczajnie przydaje.Łowcę powinni wybierać raczej Ci,którzy dobrze wiedzą,że taką postać właśnie chcą prowadzić.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2009, 05:23:53 pm wysłana przez Ferreto »

Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2009, 05:48:51 pm »
A tak ogólnie jaka postać najlepsza na główną?Zastanawiałem się nad żołnierzem ale doszedłem do cytadeli hrabiowskiej i przestałem nim grać ponieważ nie było żadnego miecza dwuręcznego oprócz tego w porcie nie pamiętam jak się nazywał ale kosztował 76 dukatów.

Offline Ferreto

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2009, 10:01:38 pm »
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza postać,wszystko zależy o preferowanego stylu gry,doboru drużyny itp.
Biorąc pod uwagę specyfikę samej gry,najlepiej spisują się klasy posiadające jakikolwiek potencjał magiczny (poprzez co potrafią rzucać Magizbroję) rozwijające się z nastawieniem na skuteczność w walce wręcz (preferuję broń jednoręczną + tarcza).Osobiście najbardziej przypasował mi metamag z racji możliwości przywoływania od samego początku gry szkieletu do pomocy.Inne osoby inne klasy preferują,przykładowo na tym forum mamy na przykład miłośnika Bojownika (przyznaję - tez interesująca opcja).
Jeśli dla Ciebie ważna jest dostępność broni,skup się toporach/buławach  (chyba najszerszy wybór,praktycznie na każdym etapie gry coś się znajdzie) albo mieczach jednoręcznych.     

Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2009, 07:20:16 am »
Kurcze  :doubt: Bojownika bym wziął ale pograłem chwilę i jednak nie.Najbardziej ten żołnierz ale Taldar będzie potem i chciałbym go mieć w teamie...I nie wiem kogo by mi się opłacało wziąć? (wykluczając postaci magiczne)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 10:53:07 am wysłana przez LubieMaslo »

Offline Girwan

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2009, 10:59:15 am »
Kurcze  :doubt: Bojownika bym wziął ale pograłem chwilę i jednak nie.Najbardziej ten żołnierz ale Taldar będzie potem i chciałbym go mieć w teamie...I nie wiem kogo by mi się opłacało wziąć? (wykluczając postaci magiczne)

możesz być "żołnierzem",Taldara potem i tak możesz wziąć do drużyny, nie wykluczają się przecież :)



Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2009, 11:54:30 am »
Mam pewne wątpliwości bo Taldar może zastąpić główną postać w dwuręcznych i to będzie jak 2 żołnierzy a 2 to chyba za dużo :)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 12:08:52 pm wysłana przez LubieMaslo »

Offline Girwan

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 08, 2009, 12:10:19 pm »
Mam pewne wątpliwości bo Taldar może zastąpić główną postać w dwuręcznych i to będzie jak 2 żołnierzy a 2 to chyba za dużo :)

zalezy od Twojej strategii gry .. Jak ię uprzesz to i drużyną magów przejdziesz :-)



Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 08, 2009, 12:13:51 pm »
Ale magami podobno łatwo dla tego że mają magizbroje czy jakoś tak.

Offline Girwan

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2009, 12:16:34 pm »
Ale magami podobno łatwo dla tego że mają magizbroje czy jakoś tak.

Zrozum, że to zależy od Ciebie. Jeśli lubisz zabawę magiem to graj magiem, jeśli lubisz machać mieczykiem to graj wojownikiem..



Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 08, 2009, 12:18:57 pm »
Ahaaaaaa  :D.Jeszcze się zastanowię i zacznę grać :D

Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2009, 12:23:28 pm »
Dobra biorę żołnierza i zamykam :D

Offline LubieMaslo

Odp: Elf czy elf
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2009, 12:25:03 pm »
Ale chyba nie mogę zamykać :D