Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotruposz

Odp: Batman
« Odpowiedź #1245 dnia: Kwiecień 05, 2013, 03:09:41 pm »
Wg mnie nowy Mr. Freeze to porażka. Z ciekawej, tragicznej postaci zrobiono kolejnego psychopatycznego mordercę.

Zgadzam się. Jakkolwiek motyw z poznaniem Nory był ciekawy tak cała reszta sprawiła, że postać wiele straciła. Reszta tomu bardzo przypadła mi do gustu :-)

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #1246 dnia: Kwiecień 09, 2013, 11:56:19 am »
Czytał już ktoś ,,Batman: Oblicza śmierci"?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1247 dnia: Kwiecień 09, 2013, 12:06:30 pm »
Mam to w zeszytach, więc jeśli masz jakieś pytania o treść to wal. Chyba że chodzi o jakość tłumaczenia, to wtedy będę musiał poczekać (chyba do jutra) na mój egzemplarz :)
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #1248 dnia: Kwiecień 09, 2013, 12:08:34 pm »
Mam to w zeszytach, więc jeśli masz jakieś pytania o treść to wal. Chyba że chodzi o jakość tłumaczenia, to wtedy będę musiał poczekać (chyba do jutra) na mój egzemplarz :smile:

Zamierzałem właśnie zamówić i chciałem zapytać o ocenę (tzn. czy warto mieć to na półce).

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1249 dnia: Kwiecień 09, 2013, 01:09:57 pm »
To trochę trudna sprawa.
Z jednej strony masz tam rzecz, która jest istotna w trzecim tomie Batmana od Snydera. Ponadto, sam tomik jest w porządku
Z drugiej są tutaj zalążki historii, która pojawi się drugim tomie Detective Comics, który jest okropny. W trzecim jest już nowy, dużo lepszy scenarzysta (rysownik też, ale Daniel akurat ma świetną kreskę). Więc albo możesz kupic wszystko i narzekać na drugi albo kupić z dziurami i mieć gdzieś wątki zapoczątkowane w pierwszym tomie. Aczkolwiek znowu trzeci trochę korzysta z tego co działo się pierwszym i drugim...

Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #1250 dnia: Kwiecień 09, 2013, 01:12:54 pm »
To trochę trudna sprawa.
Z jednej strony masz tam rzecz, która jest istotna w trzecim tomie Batmana od Snydera. Ponadto, sam tomik jest w porządku
Z drugiej są tutaj zalążki historii, która pojawi się drugim tomie Detective Comics, który jest okropny. W trzecim jest już nowy, dużo lepszy scenarzysta (rysownik też, ale Daniel akurat ma świetną kreskę). Więc albo możesz kupic wszystko i narzekać na drugi albo kupić z dziurami i mieć gdzieś wątki zapoczątkowane w pierwszym tomie. Aczkolwiek znowu trzeci trochę korzysta z tego co działo się pierwszym i drugim...
Dzięki za pomoc. Chyba zamówię. Lubię mieć komplet, a teraz można dostać w niezłej cenie.

Offline bowman007

Odp: Batman
« Odpowiedź #1251 dnia: Kwiecień 09, 2013, 08:23:18 pm »
Całe życie tylko marvel i marvel :)
Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z gackiem.
Znacie te pozycję?
Dobre są na start ?
Batman The Dark Knight Strikes Again i throught the looking glass ??






Offline Piotruposz

Odp: Batman
« Odpowiedź #1252 dnia: Kwiecień 09, 2013, 08:36:14 pm »
Na początek lepiej Year One lub Long Halloween. Równie dobrze możesz sobie kupić Court of Owls/Trybunał Sów.

Offline bowman007

Odp: Batman
« Odpowiedź #1253 dnia: Kwiecień 09, 2013, 08:44:51 pm »
dzięki  :wink:

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #1254 dnia: Kwiecień 09, 2013, 08:45:33 pm »
Znacie te pozycję?
Dobre są na start ?
Batman The Dark Knight Strikes Again i throught the looking glass ??
Dla mnie DKSA lepsze od DKR, ale to kwestia gustu.
Through the looking glass - totalne szaleństwo w wykonaniu Sama Kietha, ale przy rewelacyjnym scenariuszu Bruce'a Jonesa. Świetna historia w pełnym klimacie "Alicji w Krainie Czarów". No i co najważniejsze - szaleństwo pełną gębą!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline hans

Odp: Batman
« Odpowiedź #1255 dnia: Kwiecień 09, 2013, 09:03:46 pm »
DKR nie jest dobre na początek. Lepiej najpierw zapoznać się z Batkiem i jego uniwersum. Gdy po odpowiednim wdrożeniu się weźmiesz się za DKR, będziesz w stanie cieszyć się nim w pełni :)

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #1256 dnia: Kwiecień 09, 2013, 09:46:29 pm »
to Through the Looking Glass ukazało się może po naszemu? pytam jako osoba mająca szajbę na punkcie Alicji (2regały z różnymi wydaniami, jako przykład :) )

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #1257 dnia: Kwiecień 09, 2013, 09:47:28 pm »
Niestety po polsku, na papierze tego nie zdobędziesz.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1258 dnia: Kwiecień 09, 2013, 09:54:23 pm »
pytam jako osoba mająca szajbę na punkcie Alicji (2regały z różnymi wydaniami, jako przykład :) )
Chylę czoła.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #1259 dnia: Kwiecień 09, 2013, 10:05:24 pm »
Chylę czoła.
Aż się zaczerwieniłem :) dodam tylko dla ścisłości, że 90% to polskie wydania, wliczając kilka z początków XX wieku. ale to już takie chwalenie się.

właśnie sprawdziłem sobie to Through the Looking Glass i widzę, że to świeżynka. pewnie dlatego nie wiedziałem o istnieniu tegoż. W maju poleci do zamówienia :)

Komiksy - it's good to be back :)

 

anything