trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1282014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brychu

Odp: Batman
« Odpowiedź #1260 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:23:26 pm »
Witam, czy ktoś kto kupił nowego Batmana od Egmontu (Oblicza Śmierci) również ma źle wydrukowaną piątą  część?

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #1261 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:32:47 pm »
mam od wczoraj, jeszcze nie ruszałem...
*rozfoliowuje opakowanie*
hmm...
*kartkuje komiks*
nie bardzo wiem o co Ci chodzi... mówisz o "Rosyjskiej Ruletce"? widnieje na stronie tytułowej, więc to nie jest jakaś nie teges wklejka...
sprecyzujesz?

Offline Tai

Odp: Batman
« Odpowiedź #1262 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:37:33 pm »
Detective Comics od Egmontu ma powtarzające się strony. Znowu wpadka z drukiem. Trzeba jutro to reklamować.

Offline Brychu

Odp: Batman
« Odpowiedź #1263 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:46:56 pm »
Detective Comics od Egmontu ma powtarzające się strony. Znowu wpadka z drukiem. Trzeba jutro to reklamować.

Dokładnie, w piątej części początkowe strony są zastąpione stronami z połowy odcinka. Jednym słowem Skandal, ostatni raz coś takiego było w Lobo fragtastyczna podróż z Fun Media.

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #1264 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:51:41 pm »
Ja cię kręcę. Widać, że niezłe buble ostatnio Egmont wydaje. Ciekawe co jest tego głównym powodem...
Ja kupiłem oba Batmany dla syna sąsiadów - przeczytałem je jeszcze przed oddaniem w ręce małolata. Wszystko było w najlepszym porządku. Tylko się cieszyć.


Nie wiem ilu z Was tak ma, ale ja kupując komiksy niejednokrotnie kładę je na półkę i czekają na swój czas. Leżą tak nawet przez pół roku (a może i czasem dłużej). Czasem powodem jest zebranie całej serii - tak mam w przypadku Jednorożca z Taurusa. Nie podoba mi się sytuacja konieczności czytania wszystkiego "na teraz" po to by sprawdzić czy komiks jest OK. :/
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Tai

Odp: Batman
« Odpowiedź #1265 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:55:04 pm »
Drukarnia nawala z tym Nowym DC. Jak nie napisy w innym języku to teraz powtarzające się strony. Teraz jeszcze przyjdzie czekać na wadliwego Supermana. Egmont mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii. W końcu ta drukarnia psuje im reputację.

Offline isteklistek

Odp: Batman
« Odpowiedź #1266 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:56:45 pm »
Mój egz. wydaje się być w porządku. Na szybkiego sprawdziłem i chyba wszystko gra. Piąta część zaczyna się okładką pół-pół Batman:Pingwnin? W tej części do rosyjskiej ruletki jest 6 stron.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 09:00:27 pm wysłana przez isteklistek »

Offline Tai

Odp: Batman
« Odpowiedź #1267 dnia: Kwiecień 11, 2013, 09:01:37 pm »
Mój egz. wydaje się być w porządku. Na szybkiego sprawdziłem i chyba wszystko gra. Piąta część zaczyna się okładką pół-pół Batman:Pingwnin?

Chyba tak. Potem w moim jest dwie strony '' Rosyjska ruletka '' , następnie Batman w parku, rosyjska ruletka .. i coś tam dalej by w końcu od początku pokazać rosyjską ruletkę tylko już w całości.

Offline isteklistek

Odp: Batman
« Odpowiedź #1268 dnia: Kwiecień 11, 2013, 09:06:31 pm »
Chyba tak. Potem w moim jest dwie strony '' Rosyjska ruletka '' , następnie Batman w parku, rosyjska ruletka .. i coś tam dalej by w końcu od początku pokazać rosyjską ruletkę tylko już w całości.


U mnie od początku do końca ruletka ma 4 strony, później okładka z Batmanem jak daje łupnia Pingwinowi. Czyli masz po prostu więcej stron i niczego nie brakuje?

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #1269 dnia: Kwiecień 11, 2013, 09:06:45 pm »
u mnie jest ok.

Offline Tai

Odp: Batman
« Odpowiedź #1270 dnia: Kwiecień 11, 2013, 09:20:13 pm »

U mnie od początku do końca ruletka ma 4 strony, później okładka z Batmanem jak daje łupnia Pingwinowi. Czyli masz po prostu więcej stron i niczego nie brakuje?

Rosyjska ruletka w całości ma 8 stron. Błędnie jest powtórzona na innych stronach. Scena na statku i dalsza z Batmanem i Alfredem również się dubluje. Zdaje mi się, że niczego nie brakuje, ale te zdublowane strony powciskane między te dobre, trochę przeszkadzają w czytaniu. Jak wada to do wymiany.

endriu84

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1271 dnia: Kwiecień 11, 2013, 10:03:00 pm »
Wybaczcie, ale z tego co piszecie to za cholerę nie mozna się polapac.
A wydawalo by się, że to nie problem wrzucic zdjecia, by wszyscy mogli sprawdzic, gdzie szukac bledu.

Offline Tai

Odp: Batman
« Odpowiedź #1272 dnia: Kwiecień 11, 2013, 10:16:59 pm »

endriu84

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1273 dnia: Kwiecień 11, 2013, 10:41:54 pm »
No! Teraz wszystko jasne :)

Dzieki wielkie.
Na szczescie moj egzemplarz uchowal się od wad :)

Deg

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1274 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:22:59 pm »
Nie wiem ilu z Was tak ma, ale ja kupując komiksy niejednokrotnie kładę je na półkę i czekają na swój czas. Leżą tak nawet przez pół roku (a może i czasem dłużej).
Też tak robię. Zawsze mam stertę nieczytanych jeszcze książek i komiksów, z której co jakiś czas wybieram sobie to, na co akurat mam ochotę. Kiedyś miałem przez to problem z jednym tomem "Baśni" (też Egmont, ciekawe), odleżał swoje, a później okazało się, że kilkanaście stron zostało zastąpionych powtórką poprzednich  :?  Musiałem mieć nieciekawą minę, kiedy w sklepie poproszono mnie o paragon... Na szczęście zrobiłem przy okazji zakupy, więc się dogadaliśmy :smile:
Co do Batmana, mój wydaje się ok, tyle że musiałem już teraz zerwać folię  :evil: