trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tequira

Odp: Batman
« Odpowiedź #1590 dnia: Październik 02, 2013, 08:39:21 am »
Bardzo dobrze mi się czytało Black Mirror bez kontekstu, jedynie z wiedzą, że Batman ma zastępstwo.
I niełatwe to zadanie. Moim zdaniem lepszy niż trybunał, a Grayson jako batman wprowadza sporo swieżosci.
Fajnie by było gdyby wydali w Polsce, bo sliczny to komiks z dobrymi historiami.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2013, 08:54:04 am wysłana przez tequira »

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1591 dnia: Październik 02, 2013, 08:55:19 am »
Pytanie do moderatorów.
Dlaczego w temacie WKKM każdy nawet minimalny spojler traktowany jest jak najgorsza rzecz na świecie, a tutaj wszystko opisane, funkcja spojler nie została użyta i nikt nie robi z tego problemu. Nic Wam nie zarzucam, pytam z ciekawości.



Jeszcze nic nie zakrywałem w WKKM - więc zapewne pytanie do Emeryta :smile:
graves
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2013, 09:10:19 pm wysłana przez graves »

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1592 dnia: Październik 02, 2013, 10:11:04 am »
Cytuj
Bardzo dobrze mi się czytało Black Mirror bez kontekstu, jedynie z wiedzą, że Batman ma zastępstwo.
I niełatwe to zadanie. Moim zdaniem lepszy niż trybunał, a Grayson jako batman wprowadza sporo swieżosci.
Fajnie by było gdyby wydali w Polsce, bo sliczny to komiks z dobrymi historiami.

Szczerze mówiąc, to mnie najbardziej podobał się wątek z Gordonami. Cała reszta historii była taka sobie, a Grayson już zdążył do siebie przyzwyczaić wcześniej w ramach "Batmana", "Batman: Streets of Gotham" i "Batman and Robin".

Cytuj
Pytanie do moderatorów.
Dlaczego w temacie WKKM każdy nawet   minimalny spojler traktowany jest jak najgorsza rzecz na świecie, a   tutaj wszystko opisane, funkcja spojler nie została użyta i nikt nie   robi z tego problemu. Nic Wam nie zarzucam, pytam z ciekawości.

Nie widziałem, żebym ja albo ktoś inny zdradził jakiś istotny wątek fabularny "Black Mirror". Chyba, że nieaktualne status quo sprzed kilku lat, o którym wszędzie było głośno uważasz za "zepsucie niespodzianki".
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1593 dnia: Październik 02, 2013, 12:13:38 pm »
Nie widziałem, żebym ja albo ktoś inny zdradził jakiś istotny wątek fabularny "Black Mirror". Chyba, że nieaktualne status quo sprzed kilku lat, o którym wszędzie było głośno uważasz za "zepsucie niespodzianki".

Przypomnij sobie dyskusję po Odrodzonym, sam zająłem podobne stanowisko do Ciebie - jednak spora liczba użytkowników oburzyła się jakby zawaliłby im się świat. Dlatego pytam, bo sytuacja jest analogiczna, a nikomu w tym dziale to nie przeszkadza. Być może dział WKKM jest popularniejszy i więcej osób z niego korzysta, jednak tam moderatorzy byli bardzo skrupulatni i męczący, a tutaj typowa sielanka i zero upomnień. Trochę to dziwne.

Offline Nawimar

Odp: Batman
« Odpowiedź #1594 dnia: Październik 02, 2013, 12:28:20 pm »
Pamiętam tę sytuację; i chociaż zacząłem sięgać po "spojlerowe klepki" to wciąż dziwię się zaistniałym wówczas oburzeniem co poniektórych osób. A "Black Mirror" i tak mimo wszystko przydałoby się spolszczyć. Chociażby jako materiał porównawczy dla publikowanych obecnie przez Egmont dokonań Snydera.

Offline mr.castor

Odp: Batman
« Odpowiedź #1595 dnia: Październik 05, 2013, 02:02:41 pm »
Już za kilka dni Miasto Sów, tak się zastanawiam czy jest to dłuższa seria czy na tym koniec i Egmont wyda coś innego z Batmanem. Jeżeli dobrze rozumiem to Detective Comics to dłuższa seria przewidziana na kilka tomów a co w takim razie z sowami? Czy to po prostu dwuczęściowa opowieść dłuższej serii podobnej do Detective? Nie mam dokładnie rozeznania w tym nowym DC ( w starym też raczej słabo  :lol:  ) i stąd pytanie.
Mam też pytanie odnośnie Nawiedzonego Rycerza. Warto zakupić mając Halloween wydane w Top Komiks? Wiem że dwa opowiadania są takie same ale może np: lepsze kolory, czy tłumaczenie były by argumentem ( o jakości papieru i oprawie zdaję sobie sprawę ) No i "Strachy" których w Top Komiks nie ma ciekawią mnie dosyć mocno.

Offline Tai

Odp: Batman
« Odpowiedź #1596 dnia: Październik 05, 2013, 03:02:51 pm »
Egmont prawdopodobnie dalej będzie wydawał serię '' Batman ''. Po sowach jest nowa historia '' Death of the Family ''. Kołodziejczak powiedział, że będą kontynuowali zaczęte serie z New 52. Liczę, że '' Zero Year '' również zostanie wydany przez Egmont.

Offline mr.castor

Odp: Batman
« Odpowiedź #1597 dnia: Październik 05, 2013, 09:09:57 pm »
Dzięki za odpowiedź. Przeczytałem właśnie recenzję  "Death of the Family" i zapowiada się co najmniej ciekawie, oby passa dobrych Batmanów trwała jak najdłużej.

Offline Wojtpil

Odp: Batman
« Odpowiedź #1598 dnia: Październik 06, 2013, 08:54:30 pm »
Mam też pytanie odnośnie Nawiedzonego Rycerza. Warto zakupić mając Halloween wydane w Top Komiks? Wiem że dwa opowiadania są takie same ale może np: lepsze kolory, czy tłumaczenie były by argumentem ( o jakości papieru i oprawie zdaję sobie sprawę ) No i "Strachy" których w Top Komiks nie ma ciekawią mnie dosyć mocno.

Fajne, jeśli lubisz Batmana z klimatem lat 90-tych (rok produkcji 1997) to jak najbardziej polecam.
Dialogi, kreska to te klimaty :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline AvengerGT

Odp: Batman
« Odpowiedź #1599 dnia: Październik 07, 2013, 11:14:44 pm »
Od samego rana w sklepie gildii Miasto Sów miało status "dostępność 24h", natomiast Długie Halloween z "dostępny za 1 dzień" na "Spodziewana premiera rynkowa minęła 7 października 2013,  produkt powinien być dostępny w ciągu kilku dni". Szkoda, liczyłem że nie będzie żadnej obsuwy bo ostrzę sobie zęby na tę pozycję.

Offline chch

Odp: Batman
« Odpowiedź #1600 dnia: Październik 08, 2013, 07:45:04 am »
Od samego rana w sklepie gildii Miasto Sów miało status "dostępność 24h", natomiast Długie Halloween z "dostępny za 1 dzień" na "Spodziewana premiera rynkowa minęła 7 października 2013,  produkt powinien być dostępny w ciągu kilku dni". Szkoda, liczyłem że nie będzie żadnej obsuwy bo ostrzę sobie zęby na tę pozycję.


Od wczoraj w sklepie picturebook (tym centrali) DH jest już do kupienia, za 108 zł z groszami.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline pa3ck

Odp: Batman
« Odpowiedź #1601 dnia: Październik 08, 2013, 12:14:03 pm »
Od samego rana w sklepie gildii Miasto Sów miało status "dostępność 24h", natomiast Długie Halloween z "dostępny za 1 dzień" na "Spodziewana premiera rynkowa minęła 7 października 2013,  produkt powinien być dostępny w ciągu kilku dni". Szkoda, liczyłem że nie będzie żadnej obsuwy bo ostrzę sobie zęby na tę pozycję.

Już jest dostępny. Właśnie otrzymałem maila, że paczkę z nowym Batmankiem już do mnie wysłali  :biggrin:

Offline AvengerGT

Odp: Batman
« Odpowiedź #1602 dnia: Październik 08, 2013, 06:59:06 pm »
Tak jest, niepotrzebnie "panikowałem" i również mam oczekiwać jutro kuriera. Ostatnio miałem okazję przekonać się jak współpracuje duet Loeb i Sale w Superman: Na wszystkie pory roku. Mam nadzieję że w Batmanie będzie jeszcze lepiej.

N.N.

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1603 dnia: Październik 08, 2013, 07:07:52 pm »
Ostatnio miałem okazję przekonać się jak współpracuje duet Loeb i Sale w Superman: Na wszystkie pory roku. Mam nadzieję że w Batmanie będzie jeszcze lepiej.
Będzie. Long Halloween to chyba ich najlepsza rzecz.

Offline Szekak

Odp: Batman
« Odpowiedź #1604 dnia: Październik 09, 2013, 01:50:56 pm »
Jak ktoś czeka na Miasto Sów, to niech zamawia jak najszybciej. Są braki, sklepy nie dostają tego komiksu i może go długi czas nie być, w gildii są już ostatnie sztuki!

 

anything