Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kapitan

Odp: Batman
« Odpowiedź #1695 dnia: Październik 14, 2013, 11:41:30 am »
Po co kupować np. long halloween za 140 zł od muchy, kiedy można zamówić w multiversum w cenie niemal dwukrotnie niższej, w angielskiej wersji językowej (multiversum.pl/p/1061/8429/batman-long-halloween-sc--dc-i-vertigo-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html)?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1696 dnia: Październik 14, 2013, 11:47:04 am »
Po pierwsze, porównujesz cenowo wydanie HC do SC. Po drugie, nie wszyscy chcą czytać po angielsku. Po trzecie, wątpię, że większa część czytelników na prawdę zapłaci cenę okładkową.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #1697 dnia: Październik 14, 2013, 02:17:50 pm »
Ja dodam tylko od siebie, ze jezyk angielski w tym komiksie jest baaardzo przystepny. Srednio zaawansowany poradzi sobie bez problemu. Zaawansowany przeczyta tak wygodnie jak po polsku.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gre

Odp: Batman
« Odpowiedź #1698 dnia: Październik 14, 2013, 02:21:47 pm »
jasne mozna przeczytac po angielsku bez problemu.....z pewnoscia duza wiekszosc przeczytała juz ten komiks własnie w jezyku angielskim a i tak kupia wersje muchy zreszta w ksiegarniach branzowych mozna kupic z rabatem np ja kupiłem za 105 zł w CK

Offline marceli

Odp: Batman
« Odpowiedź #1699 dnia: Październik 14, 2013, 03:00:58 pm »
Ja wolę dać zarobić polskim wydawnictwom, bo niedługo może się okazać, że nie będzie żadnego Batmana.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #1700 dnia: Październik 14, 2013, 03:04:01 pm »
jasne mozna przeczytac po angielsku bez problemu.....z pewnoscia duza wiekszosc przeczytała juz ten komiks własnie w jezyku angielskim a i tak kupia wersje muchy zreszta w ksiegarniach branzowych mozna kupic z rabatem np ja kupiłem za 105 zł w CK
Masz na myśli Centrum Komiksu w W-wie?

Offline Gre

Odp: Batman
« Odpowiedź #1701 dnia: Październik 14, 2013, 03:11:59 pm »
Tak Centrum Komisku w Warszawie :biggrin:

Offline chch

Odp: Batman
« Odpowiedź #1702 dnia: Październik 14, 2013, 03:19:58 pm »
Tak Centrum Komisku w Warszawie :biggrin:


Hmm... Wybacz brak wiedzy, ale czy CK w Wwa posiada jakąś stronę internetową gdzie można znaleźć wykaz dostepnych pozycji wraz z cenami? Sam znalazłem tylko "[size=78%]http://www.elemental.pl/[/size]", jednak chyba za często nie jest ta strona aktualizowana (wciąż mają tom 1 Potwora z Bagien np, nie widzę LH).
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Gre

Odp: Batman
« Odpowiedź #1703 dnia: Październik 14, 2013, 03:55:38 pm »

Hmm... Wybacz brak wiedzy, ale czy CK w Wwa posiada jakąś stronę internetową gdzie można znaleźć wykaz dostepnych pozycji wraz z cenami? Sam znalazłem tylko "[size=78%]http://www.elemental.pl/[/size]", jednak chyba za często nie jest ta strona aktualizowana (wciąż mają tom 1 Potwora z Bagien np, nie widzę LH).

tak strona nie działa
najlepiej zap[isac sie na newsletter dosatejsz info co nowego z karta rabatowa nowosci 25% przez miesiac od wejscia do sklepu:)

Offline veritius

Odp: Batman
« Odpowiedź #1704 dnia: Październik 14, 2013, 03:56:25 pm »
Ja za Miasto Sów zapłaciłem w Arosie 50,99 PLN a teraz widzę że cena już wyższa ;]

Offline Docent

Odp: Batman
« Odpowiedź #1705 dnia: Październik 14, 2013, 03:59:24 pm »
Ja za Miasto Sów zapłaciłem w Arosie 50,99 PLN a teraz widzę że cena już wyższa ;]

Wczoraj skończyła się promocja w Arosie, dlatego ceny sa już wyższe

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1706 dnia: Październik 14, 2013, 05:54:39 pm »
Ja wolę dać zarobić polskim wydawnictwom, bo niedługo może się okazać, że nie będzie żadnego Batmana.

Popieram w 100%!

Za to miasto snów trzeba kupować już teraz bo niedługo pozostanie jedynie rynek wtórny.

W kilku ostatnich postach siejesz jakiś defetyzm. Trybunał Sów wyprzedał się w ciągu 5 miesięcy, sugerujesz że Miasto Sów pobije ten rekord i wyprzeda się w dwa tygodnie :shock: Księgarnie uzupełniają stale nakład, więc nie widzę żadnego problemu. A to, że w pewnym sklepie jest rabat 32% to chyba jasne, że ludzie z tego skorzystają i kupią to co ich interesuje. Proponuję zachować rozsądek i optymizm, bo nie masz żadnych danych, że Egmont drastycznie zmniejszył nakład. A przy takim zainteresowaniu Batmanem, Egmont na pewno postarał się o solidny nakład.

Offline Wojtpil

Odp: Batman
« Odpowiedź #1707 dnia: Październik 14, 2013, 07:41:26 pm »
Sorry faktycznie zbyt dramatyzuje. Ach te emocje...
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1708 dnia: Październik 14, 2013, 07:51:43 pm »
Spokojnie każdy zamówi swoje wydanie, nakład może zostać wyczerpany miesiąc wcześniej niż Trybunał, takie moje prognozy, zobaczymy czy się sprawdzą :wink:

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1709 dnia: Październik 15, 2013, 10:13:34 am »
Przeczytałem Długie Halloween. Tyle czekania, tyle pokładanych w nim nadziei, tyle ekscytowania się i w końcu mogę powiedzieć, że jak dla mnie to komiks niemal doskonały, jeden z najlepszych komiksów z Batmanem. Fascynująca lektura rozpisanego na prawie 400 stronach, toczonego przez rok śledztwa Batmana, Gordona i Harveya Denta, w sprawie seryjnego mordercy, który zabija głównie mafiosów w dni świąteczne. Początek mocno inspirowany Ojcem Chrzestnym, wręcz z niego zerżnięty. Scenariusz Loeba jakieś tam wady ma
Spoiler: pokaż
 (podobnie jak w późniejszym Hush, tak i w Długim Halloween, w ramach intrygi, co chwile na scenie pojawia się kolejny klasyczny superłotr, trochę to psuje klimat noir, ale gdy na końcu wszyscy oni pojawiają się w biurze Rzymianina, to już większa przesada)   
, ale rysunki to już bezapelacyjnie mistrzostwo świata - Tim Sale jest wielki, udowodnił to w Supermanie Na wszystkie pory roku i teraz w Długim Halloween, oczywiście nie każdemu jego kreska podejdzie, ale cóż. Po powtórną lekturę Długiego Halloween na pewno będę sięgał równie chętnie jak po Powrót Mrocznego Rycerza, Rok Pierwszy, czy Zabójczy żart - po prostu kanon opowieści z gackiem.
 
Czekam na Dark Victory od Muchy!

 
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 04:38:37 pm wysłana przez graves »

 

anything