Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Batman
« Odpowiedź #1800 dnia: Październik 28, 2013, 10:46:21 pm »
Już Ci chciałem podziękować, bo sam dołączyłem tego Batmana do koszyka. Ale po przejrzeniu 30 stron outletu dodałem Titeufa za 4 zł i jak chciałem złożyć zamówienie, to Batman nagle zrobił się niedostępny. Przyznać się kto zamówił tego Batmana po poście AvangeraGT?  :smile:

Offline mr.castor

Odp: Batman
« Odpowiedź #1801 dnia: Październik 28, 2013, 10:50:18 pm »
Miałem tak samo, wydaje mi się że Batman był jeden a stany magazynowe po zamówieniu Avengera odświeżyły się dopiero po czasie

Offline AvengerGT

Odp: Batman
« Odpowiedź #1802 dnia: Październik 28, 2013, 11:02:48 pm »
Już Ci chciałem podziękować, bo sam dołączyłem tego Batmana do koszyka. Ale po przejrzeniu 30 stron outletu dodałem Titeufa za 4 zł i jak chciałem złożyć zamówienie, to Batman nagle zrobił się niedostępny. Przyznać się kto zamówił tego Batmana po poście AvangeraGT?  :smile:
Wstukałem parę tytułów które ewentualnie by mnie interesowały ale szukajka nic nie wypluła więc trafiło na rozmówki. Co ciekawe darmowa wysyłka jest w każdej formie, od paczkomatu, pocztę do kuriera.
Jeśli to była ostatnia sztuka to kto wie, może robiła za podstawkę pod osmolony czajnik z pieca  :wink:

Offline bld

Odp: Batman
« Odpowiedź #1803 dnia: Październik 28, 2013, 11:03:35 pm »
Przeglądałem ofertę Incala i widzę że mają jeszcze Batman Najlepsze Opowieści, warto? Dubluje się to z czymś co już wydali w Polsce ?

Raczej tak - był taki komiks wydany ze 20 lat temu Batman "Przysięga zza grobu" (swoją drogą bardzo klimatyczny)  i jak przeglądałem "Najlepsze Opowieści" w sklepie  to z tego co pamiętam dubluje się jedna czy dwie historie... :smile:

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1804 dnia: Październik 29, 2013, 04:50:22 pm »
Godzinę temu odebrałem z punktu nowiutki egzemplarz Długiego Halloween. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, okładka z przodu bez żadnych rys, zawartość środka wydaje się w porządku i nagle...tylna okładka w okropnym stanie. Skąd na jednym egzemplarzu mogło się znaleźć tyle rys :shock: ? Nie mam pojęcia, jedna z nich bardzo podobna jak przedstawili ją inni użytkownicy kilka stron wcześniej, do tego dochodzi chyba ze sto mniejszych i płytszych. Od siebie dodam, że paczka została spakowana perfekcyjnie, folia bąbelkowa równiutko przylegała do ścianek komiksu, więc odpada w temacie złe taktowanie przez kuriera. Stąd moje pytanie do Muchy, czy komiks którego cena okładkowa wynosi 149 złoty, nie zasługuje na to, aby zapakować go w folię? Czy to jest, aż tak wielki problem? Porównując wydanie Strażników i Długiego Halloween, porównanie wychodzi zdecydowanie na korzyść Egmontu, gdzie okładka była krystalicznie czysta. Po raz pierwszy wydałem na komiks więcej niż stówkę, naiwny myślałem, że wydawnictwo postara się o odpowiednie zabezpieczenie. Niestety ale Mucha to dla mnie najgorsze wydawnictwo jeśli chodzi o komiksy w Polsce, ofertę mają niezłą, jednak ich wydania zawodzą mnie kolejny raz.  :evil:
Tylna okładka z bliska wygląda naprawdę okropnie, w swojej kolekcji mam wiele komiksów kilkuletnich, jednak wszystkie wyglądają zdecydowanie lepiej, nawet zeszyty!
To stwierdzenie już padło, więc tylko je powtórzę - okładka wygląda tak jakby pewne osoby podczas transportu do księgarń bądź dyskontów, nie nosiły tych komiksów, tylko rzucały po blacie i zawoziły.

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #1805 dnia: Październik 29, 2013, 05:00:02 pm »
Stąd moje pytanie do Muchy, czy komiks którego cena okładkowa wynosi 149 złoty, nie zasługuje na to, aby zapakować go w folię? Czy to jest, aż tak wielki problem? Porównując wydanie Strażników i Długiego Halloween, porównanie wychodzi zdecydowanie na korzyść Egmontu, gdzie okładka była krystalicznie czysta. Po raz pierwszy wydałem na komiks więcej niż stówkę, naiwny myślałem, że wydawnictwo postara się o odpowiednie zabezpieczenie. Niestety ale Mucha to dla mnie najgorsze wydawnictwo jeśli chodzi o komiksy w Polsce, ofertę mają niezłą, jednak ich wydania zawodzą mnie kolejny raz.  :evil:
Warto dodać, że już ktoś pytał o foliowanie DH na stronie fb Muchy... oczywiście pytanie zostało bez odpowiedzi :smile: (w sumie i tak dobrze, że go nie wycięli :wink: )

Offline mr.castor

Odp: Batman
« Odpowiedź #1806 dnia: Październik 29, 2013, 05:06:21 pm »
Mam podobnie jeżeli chodzi o Długie Halloween ( dużo rysek na tylnej okładce) i też myślę że foliowanie tego komiksu by firmy nie zabiło. Niestety z tego co zauważyłem to u Muchy chyba jakieś fatum czy coś
Najpierw 4 Jeźdźcy Apokalipsy ( akurat u mnie tylko trochę sklejeń ) potem te felerne WKKiM ( to przecież Mucha przygotowuje ) a teraz Batman. Nie chce mi się przeglądać Kick-Ass w tej chwili ale możliwe że też by się coś znalazło.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1807 dnia: Październik 29, 2013, 05:10:20 pm »

Niestety z tego co zauważyłem to u Muchy chyba jakieś fatum czy coś


Pewnie doszli do wniosku, że klienci i tak kupią, trochę ponarzekają, a koło się zamyka...

Offline Death

Odp: Batman
« Odpowiedź #1808 dnia: Październik 29, 2013, 05:12:05 pm »
Reklamujcie. Trzeba ich nauczyć porządku.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1809 dnia: Październik 29, 2013, 05:17:15 pm »
Tylko musiałbym reklamować w Bonito, gdzie kupiłem. A tam niestety wszystko zostało wyprzedane. Z drugiej strony to chyba jednak wszystkie egzemplarze mają takie rysy...
Zaznaczam jednak, że do Bonito nie mam żadnych pretensji, oni swoją pracę wykonali bardzo dobrze :wink:

Offline Death

Odp: Batman
« Odpowiedź #1810 dnia: Październik 29, 2013, 05:37:43 pm »
A skąd wiesz? Może to na magazynie Bonito porysowały się te albumy...


Wyprzedany? Rano było jeszcze pełno egzemplarzy. Mam ten komiks na liście zakupów, ale nie takich niecierpiących zwłokę. Widzę że muszę szybciej nabyć, bo idzie jak świeże bułeczki.

Offline bld

Odp: Batman
« Odpowiedź #1811 dnia: Październik 29, 2013, 05:46:26 pm »
A skąd wiesz? Może to na magazynie Bonito porysowały się te albumy...


Wyprzedany? Rano było jeszcze pełno egzemplarzy. Mam ten komiks na liście zakupów, ale nie takich niecierpiących zwłokę. Widzę że muszę szybciej nabyć, bo idzie jak świeże bułeczki.

Aros=Bonito i mają wspólne stany magazynowe. Wczoraj było ponad 50szt., pod koniec dnia 0szt. Dziś ok. 12 pojawiły się 4szt.wtedy  kupiłem z przedpłatą i odbiorem osobistym z Bonito.

A teraz dziwna opcja, w ogóle nie można znaleźć tego produktu przez wyszukiwarkę w Bonito i Arosie. Możliwe że za
dużo sprzedali w ogóle. I szczerze mówiąc to myślę że mało tych komiksów zostało w ogóle wszędzie :) Mam nadzieję że mój egzemplarz nie był błędem na magazynie i dostane go w tej cenie :)



Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1812 dnia: Październik 29, 2013, 05:50:39 pm »
A skąd wiesz? Może to na magazynie Bonito porysowały się te albumy...


Wyprzedany? Rano było jeszcze pełno egzemplarzy. Mam ten komiks na liście zakupów, ale nie takich niecierpiących zwłokę. Widzę że muszę szybciej nabyć, bo idzie jak świeże bułeczki.

Bonito ma całkiem dobrą opinię, po drugie wątpię, aby wszyscy użytkownicy którzy pisali o tym samym defekcie dokonali zakupu w tym samym miejscu.
Egzemplarzy jest jeszcze sporo, chodzi jednak o jak najniższą cenę :wink:

Offline AvengerGT

Odp: Batman
« Odpowiedź #1813 dnia: Październik 29, 2013, 05:51:35 pm »
A skąd wiesz? Może to na magazynie Bonito porysowały się te albumy...
Z wypowiedzi w tym temacie wynika że niezależnie od sklepu te ryski na okładkach Long Halloween to norma.  Przykładowo ja brałem w gildii i też są. Małe ale jednak.

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #1814 dnia: Październik 29, 2013, 05:57:09 pm »
Aros=Bonito i mają wspólne stany magazynowe. Wczoraj było ponad 50szt., pod koniec dnia 0szt. Dziś ok. 12 pojawiły się 4szt.wtedy  kupiłem z przedpłatą i odbiorem osobistym z Bonito.

A teraz dziwna opcja, w ogóle nie można znaleźć tego produktu przez wyszukiwarkę w Bonito i Arosie. Możliwe że za
dużo sprzedali w ogóle. I szczerze mówiąc to myślę że mało tych komiksów zostało w ogóle wszędzie :smile: Mam nadzieję że mój egzemplarz nie był błędem na magazynie i dostane go w tej cenie :smile:

Z tym DH w Bonito to dziwna akcja w sumie. Pojawił się tam zdaje się w zeszły piątek (+/- jeden dzień). Jak po raz pierwszy go zobaczyłem było 60 kilka sztuk. Do poniedziałku rana (wczoraj, ok. 9-10) sprzedało się ok. 10 sztuk. Nawet chciałem napisac na gildii, że dziwne, że Miasto Sów się tak szybko wyprzedało a DH schodzi tak wolno. Potem patrzę wczoraj wieczorem/ w nocy - nakład wyczerpany (w niecały dzień zeszło ponad 50 sztuk!). Dziś rano znów pojawiło się kilka Jak patrzyłem koło 9-10 to było 6 albo 7 - wiem, bo kupiłem 1 :smile: ... Może im ten licznik jakoś nie za bardzo chodzi.


Wczoraj wysłałem maila z pytaniem o dostępność DH (zanim kupiłem dziś rano). Dwie osoby ( :smile: ) mi odpisały. Jedna, że będzie w przyszłym tygodniu, 2., że nie wiadomo kiedy. Co więcej wspomniały, że zgodzą się na promocyjna cenę, mimo końca promocji. Tak więc kto jeszcze nie ma egzempalrza, a chce w promocyjnej cenie - warto napisać (zakładka kontakt).
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 06:01:13 pm wysłana przez mack3 »

 

anything