Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BLANTMAN

Odp: Batman
« Odpowiedź #1815 dnia: Październik 29, 2013, 06:28:38 pm »
Dane na temat nakładu "BATMAN " nie były podawane z kosmosu ... MK w edycjii limitowanej miały nakład 1000 egz ... od albumu Moebiusa "Biały Koszmar " nakład kolekcji został zwiększony gdzieś w okolicach  3000 ... trzeba drążyć temat i się dopytywać. Ja np... często dopytuje się właścicieli sklepów z komiksami których znam osobiśćie ... chociaż np. z MK ...tą wiadomość przesłał sam EGMONT.

Offline marceli

Odp: Batman
« Odpowiedź #1816 dnia: Październik 29, 2013, 10:11:27 pm »
Ja też myślę, że te rysy to wina Muchy a nie sklepów, które otrzymały takie egzemplarze. Myślałem, że po poprzednich wpadkach, Batmana dopieszczą na cacy. A tu znowu kwas  :sad: .

Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline adro

Odp: Batman
« Odpowiedź #1817 dnia: Październik 29, 2013, 10:26:49 pm »
No ja tez pamietam dkr w tlumaczeniu Kreczmara. jezu jaka to byla wpadziocha. Potem za kazdym razem czytalem ten komiks z kartka, na ktorej wymienione byly wszystkie bledy "tlumacza" :razz:
Dobrze, ze egmont wydal ten komiks po raz drugi
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1818 dnia: Październik 30, 2013, 11:13:55 am »
Odnośnie sprawy z DH, napisałem maila do Muchy i Bonito. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline peta18

Odp: Batman
« Odpowiedź #1819 dnia: Październik 30, 2013, 11:22:53 am »
Ja dzis dostalem info z literackiej odnosnie Batmana: DH, ze musieli zareklamowac jeden z zamowionych przeze mnie egzemplarzy, bo byl w fatalnym stanie i przez to wysylka mojego zamowienia sie troche opozni : (

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1820 dnia: Październik 30, 2013, 11:27:03 am »
Jednak dobrze, że Cie poinformowali. Mucha powinna dostać porządne upomnienia od księgarń i dyskontów.

Offline peta18

Odp: Batman
« Odpowiedź #1821 dnia: Październik 30, 2013, 11:40:13 am »
Jednak dobrze, że Cie poinformowali. Mucha powinna dostać porządne upomnienia od księgarń i dyskontów.
No powinna, a w sumie jej wylaczny dystrybutor czyli sklep.gildia.pl.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Deg

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1822 dnia: Październik 30, 2013, 01:16:16 pm »
Przeglądałem ofertę Incala i widzę że mają jeszcze Batman Najlepsze Opowieści, warto? Dubluje się to z czymś co już wydali w Polsce ?
Jeśli nie drażnią Cię historie napisane kilkadziesiąt lat temu, bierz w ciemno. Tytuł jest może lekkim nadużyciem, ale to bardzo fajny przegląd komiksów z Batmanem, od tych najwcześniejszych aż do (prawie) współczesnych. Jak dla mnie perełka, która zdecydowanie warto mieć.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1823 dnia: Październik 30, 2013, 02:19:46 pm »
Dostałem odpowiedź od Bonito, mój egzemplarz zostanie wymieniony jak tylko dotrą kolejne. Oby tylko doszły :???:

Offline mr.castor

Odp: Batman
« Odpowiedź #1824 dnia: Październik 30, 2013, 02:21:50 pm »
Jeśli nie drażnią Cię historie napisane kilkadziesiąt lat temu, bierz w ciemno. Tytuł jest może lekkim nadużyciem, ale to bardzo fajny przegląd komiksów z Batmanem, od tych najwcześniejszych aż do (prawie) współczesnych. Jak dla mnie perełka, która zdecydowanie warto mieć.
Właściwie to się już zdecydowałem, tylko że zakup planuję po nowym roku. Ten miesiąc jest chyba rekordowym pod względem wydanych pieniędzy na komiksy w moim wykonaniu. Do końca roku to tylko chyba Kot Rabina na gwiazdkę i WKKiM . Mam nadzieję że Powrót Mrocznego i Najlepsze Opowieści dotrwają w sklepach do lutego/marca 2014

Offline gogiel

Odp: Batman
« Odpowiedź #1825 dnia: Październik 30, 2013, 02:25:58 pm »
Właściwie to się już zdecydowałem, tylko że zakup planuję po nowym roku. Ten miesiąc jest chyba rekordowym pod względem wydanych pieniędzy na komiksy w moim wykonaniu. Do końca roku to tylko chyba Kot Rabina na gwiazdkę i WKKiM . Mam nadzieję że Powrót Mrocznego i Najlepsze Opowieści dotrwają w sklepach do lutego/marca 2014
A teraz są Opowieści gdzieś dostępne (w normalnej cenie)?

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1826 dnia: Październik 30, 2013, 02:28:05 pm »
Ten miesiąc jest chyba rekordowym pod względem wydanych pieniędzy na komiksy w moim wykonaniu.

Chyba nie tylko Twoim :wink:
Ja sam nie mogę uwierzyć ile wydałem.

Offline mr.castor

Odp: Batman
« Odpowiedź #1827 dnia: Październik 30, 2013, 02:32:02 pm »
A teraz są Opowieści gdzieś dostępne (w normalnej cenie)?
  W Incalu z tego co się orientowałem są w cenie okładkowej ( 90 zł )


Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #1828 dnia: Październik 30, 2013, 04:02:15 pm »
Reklamacja DH przyjęta, jutro kurier zamieni mi wadliwy egzemplarz na nowy.

A tak z ciekawości otrzymał ktoś komiks beż żadnych rys i otarć?
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2013, 04:09:02 pm wysłana przez Itachi »

Offline Wredny

Odp: Batman
« Odpowiedź #1829 dnia: Październik 30, 2013, 05:34:55 pm »
mój egzemplarz dotarł dzisiaj i jak na moje oko jest w dobrym stanie.

 

anything