trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #1995 dnia: Grudzień 15, 2013, 07:13:41 pm »
spoko. dziekuje za odpowiedz. dobrze ze serie sa ze soba powiązane - nawet z wariactwami morrisona.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #1996 dnia: Grudzień 16, 2013, 02:04:00 pm »
Przeczytalem Batman Dark Knight Vol.1.
Napisze krotko - tylko dla fanow Davida Fincha, bo chociaz od strony graficznej komiks wymiata, to sama historia jest slabiutka.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2013, 01:03:23 am wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline adro

Odp: Batman
« Odpowiedź #1997 dnia: Grudzień 19, 2013, 11:42:33 pm »
Mam pytanko
Co zawiera rozszerzone wydanie batman death in the family. Czy sa tam jakies ciekawe dodatki i w ogole. Wiem, ze podstawowa wersja tego komiksu ma cos kolo 150 stron. Wersja rozszerzona liczy sobie prawie 300 stron. To jest spora roznica.
dzieki za odp
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1998 dnia: Grudzień 20, 2013, 12:12:13 am »
W owym wydaniu dorzucono jeszcze historię "A Lonely Place of Dying", która opowiada o wprowadzeniu Tima Drake'a oraz tym, jak stał się 3 Robinem.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Piotruposz

Odp: Batman
« Odpowiedź #1999 dnia: Grudzień 20, 2013, 03:00:34 am »
Zgadza się. Tom "Lonely Place of Dying" nie został wznowiony. Zamiast tego dorzucili go do historii "Death in the Family" i zbiór wiele na tym zyskuje. Szkoda tylko, że na okładce nie podają informacji o znajdującym się wewnątrz LPoD. Widziałem na youtube, jak ktoś kupił oba tomy, nie mając o tym pojęcia.

Sprawdzałem właśnie ten tom i jedyne dodatki to krótkie posłowie Marva Wolfmana, zamieszczone po pierwszej historii oraz jedna strona z alternatywnym zakończeniem.
Zawartość to Batman #426 - 429, #440 - 442, The New Teen Titans #60 - 61 oraz Batman Annual #25 (z tego zeszytu zaczerpnięto tylko jedną, wspomnianą wyżej, stronę z alternatywnym zakończeniem.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2000 dnia: Grudzień 20, 2013, 03:23:49 pm »
Mam pytanie odnośnie zapowiedzianej nowej serii All- Star Western, warto się sięgnąć po ten tytuł, jaki jest klimat tej historii?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2001 dnia: Grudzień 20, 2013, 03:27:00 pm »
Mój znajomy bardzo mi serie poleca, napisał też recenzję pierwszego tomu, którą znajdziesz tutaj: http://www.batcave.com.pl/komiks/tpb/all-star-western-vol-1-guns-and-gotham/
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2002 dnia: Grudzień 20, 2013, 03:36:52 pm »
Dzięki, Egmont trafił w mój gust :wink: Zakup musowy, zapowiada się elektryzująco;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2003 dnia: Grudzień 20, 2013, 04:12:07 pm »
Ja też bardzo tego wyczekuję. Mam nadzieję, że seria przymnie się u nas.

Offline Ty_draniu

Odp: Batman
« Odpowiedź #2004 dnia: Grudzień 20, 2013, 04:58:19 pm »
A tymczasem, jak na facebooku poinformował sklep gildii, nakład "Miasta sów" skończył się w hurtowniach.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2005 dnia: Grudzień 20, 2013, 06:46:41 pm »
Drugi tom Detective Comics równie przeciętny jak poprzedni. Kilka historii w których całkiem sporo się dzieje i niby przyjemniej mi się je czytało niż te z pierwszego tomu, ale po przeczytaniu niewiele z nich zostało w mojej głowie. Ot, takie tam czytadło z Batmanem w roli głównej, choć nie tylko, bo są i historie bez jego udziału. Dużo lepiej jest, jak scenariuszami zajął się Layman?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2006 dnia: Grudzień 20, 2013, 07:10:38 pm »
Jak dla mnie, to zdecydowanie lepiej. Nie jest to może perfekcyjny komiks, ale dobry i miły w lekturze.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2007 dnia: Grudzień 20, 2013, 07:19:42 pm »
No to dobrze. Nie oczekuję kolejnego Długiego Halloween, czy Roku Pierwszego, ale po prostu dobrego komiksu z Batmanem, jakie czytywało się w czasach TM-Semic.

N.N.

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2008 dnia: Grudzień 20, 2013, 08:30:00 pm »
No to dobrze. Nie oczekuję kolejnego Długiego Halloween, czy Roku Pierwszego, ale po prostu dobrego komiksu z Batmanem, jakie czytywało się w czasach TM-Semic.
Masz na myśli jakieś konkretne tytuły? Bo w moich wspomnieniach "Batman" z TM Semic nie był szczególnie wybitny

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2009 dnia: Grudzień 20, 2013, 10:18:06 pm »
Masz na myśli jakieś konkretne tytuły? Bo w moich wspomnieniach "Batman" z TM Semic nie był szczególnie wybitny

No właśnie nie mam na myśli szczególnie wybitnych komiksów, ale po prostu dobre komiksy z Batmanem. A takich TM-Semic wydał dużo, choćby Ostatni Arkham, Powrót Scarface'a, Banda, Maski czy początki runu Moencha i Jonesa.

 

anything