Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2190 dnia: Luty 20, 2014, 08:06:56 am »
Batman był (w mojej opinii) serią TM-Semic, w której ciągłość miała najmniejsze znaczenie ze wszystkich (A jako komplecista zwracam na ciągłość uwagę)
Ze wszystkich serii wydanych przez TM Semic Batman sprawia najmniejsze problemy w czytaniu bo dużo opowieści stanowi samodzielne historie. I to świetne historie. Naprawdę dobór TM Semic był przemyślany.

Odpowiadając więc: tak, myślę, że jest sens kupować Batman z TM Semic w całości (choć parę zeszytów można by bez problemu opuścić, ale komplety chyba taniej idą niż zbiórka pojedynczych)

Tylko pamiętaj o tym, że dużo z najlepszych historii szło w Wydaniach Specjalnych i innego rodzaju Top Komiksach...

Offline Nick Jackolson

Odp: Batman
« Odpowiedź #2191 dnia: Luty 20, 2014, 08:13:35 am »
Dzięki, nastawiam się na kupno.

Offline veritius

Odp: Batman
« Odpowiedź #2192 dnia: Luty 20, 2014, 08:31:37 am »
Mam pytanie o DC:Batman - techniki zastraszania, czy jest aż tak fatalny? Zastanawiam się czy go kupić, gdyż już pierwszy tom mnie rozczarował a podobno drugi jest jeszcze gorszy?

Offline brzon

Odp: Batman
« Odpowiedź #2193 dnia: Luty 20, 2014, 09:08:58 am »
Mam pytanie o DC:Batman - techniki zastraszania, czy jest aż tak fatalny? Zastanawiam się czy go kupić, gdyż już pierwszy tom mnie rozczarował a podobno drugi jest jeszcze gorszy?


Szczerze mówiąc ten tom jest jeszcze gorszy :sad:  Niestety. Więc decyzja należy do Ciebie. Dla mnie jedyną zaletą są rysunki, pięknie się to ogląda, ale kiepsko czyta. Podobno od 3 tomu DC jest już znacznie lepiej.


Jeśli jesteś kolekcjonerem to warto skorzystać z promocji na ten tom np. http://bonito.pl/k-90303615-batman-detective-comics-techniki-zastraszania-tom-2

Offline brzon

Odp: Batman
« Odpowiedź #2194 dnia: Luty 20, 2014, 09:12:43 am »
Czytaliście? http://www.alejakomiksu.com/nowosci/19685/Zapowiedzi-Egmontu-na-kwiecien-2014-roku-nieoficjalne/


Batman tom 3 Śmierć rodziny w kwietniu.


Mozna się było tego spodziewać. Ciekawe czy wydadzą wersję z Jokerem bez twarzy na okładce? :biggrin:  To planowo w maju pewnie będzie Batman DC tom 3.

Offline veritius

Odp: Batman
« Odpowiedź #2195 dnia: Luty 20, 2014, 09:26:23 am »
Dzięki, właśnie patrząc na tę cenę się zastanawiałem, czy Batman czy może poznać Ligę Niezwykłych Dżentelmenów.

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #2196 dnia: Luty 20, 2014, 09:28:11 am »
Dzięki, właśnie patrząc na tę cenę się zastanawiałem, czy Batman czy może poznać Ligę Niezwykłych Dżentelmenów.

Nie ma się nad czym zastanawiać. Lepiej poznać Ligę Niezwykłych Dżentelmenów.

fragsel

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2197 dnia: Luty 20, 2014, 09:35:38 am »
Ja akurat nic Ci narzucać nie będę. Mogę powiedzieć tylko, że ja bym kupił Ligę...

Offline veritius

Odp: Batman
« Odpowiedź #2198 dnia: Luty 20, 2014, 04:09:38 pm »
Mhm, to biorę LND :]

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2199 dnia: Luty 20, 2014, 05:24:25 pm »
Czytaliście? http://www.alejakomiksu.com/nowosci/19685/Zapowiedzi-Egmontu-na-kwiecien-2014-roku-nieoficjalne/


Batman tom 3 Śmierć rodziny w kwietniu.


Mozna się było tego spodziewać. Ciekawe czy wydadzą wersję z Jokerem bez twarzy na okładce? :biggrin:  To planowo w maju pewnie będzie Batman DC tom 3.

To już chyba raczej pewne. W wątku poświęconym Egmontowi pokazano już nawet okładki kwietniowego pakietu. Jest też Batman: Śmierć Rodziny.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2200 dnia: Marzec 12, 2014, 10:46:27 am »
Premiera Batman. Śmierć Rodziny. przesunięta na 16.04.

Offline Nick Jackolson

Odp: Batman
« Odpowiedź #2201 dnia: Marzec 18, 2014, 08:30:43 pm »
Czy ktoś zorientowany powie mi jak ma się grzbiet oryginalnego Miasta Sów w stosunku to Egmontu? Przegapiłem kupno Miasa... mam Trybunał ale na pewno nie zapłacę za komiks tej klasy tyle ile teraz krzyczą za niego...

Offline Piotruposz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2202 dnia: Marzec 18, 2014, 09:50:03 pm »
Czy ktoś zorientowany powie mi jak ma się grzbiet oryginalnego Miasta Sów w stosunku to Egmontu? Przegapiłem kupno Miasa... mam Trybunał ale na pewno nie zapłacę za komiks tej klasy tyle ile teraz krzyczą za niego...

Największą różnicą jest to, że oryginalne wydania posiadają obwoluty, a pod nimi czarne okładki. Estetycznie jednak obwoluta wygląda tak jak okładka wydania polskiego.

Offline Nick Jackolson

Odp: Batman
« Odpowiedź #2203 dnia: Marzec 19, 2014, 05:19:43 am »
Największą różnicą jest to, że oryginalne wydania posiadają obwoluty, a pod nimi czarne okładki. Estetycznie jednak obwoluta wygląda tak jak okładka wydania polskiego.

Super dzięki

Offline [robak]

Odp: Batman
« Odpowiedź #2204 dnia: Marzec 19, 2014, 03:49:07 pm »
Ja właśnie zabieram się do zamówienia amerykańskich wydań batmana. Chodzi mi głównie albumy zbiorcze. Co polecacie? W ramach NEW 52 są chyba 4 serie z batmanem, dwie wydawane aktualnie w Polsce oraz dark knight i batman, incorporated. Którą serię polecacie szczególnie? Oprócz tego zastanawiałem się nad Black Mirror - ktoś czytał? Warto?