Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #2415 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:20:26 am »
Taka Mucha nie mówi nic o wydaniu np. No Man's Land? Pamiętam,  że przeczytałem milion lat temu kilka zeszytów i zapowiadało się to fajnie.

Btw. Injustice też się prosi o wydanie. Mucha słucha sugestii czy raczej jak jej się uwidzi?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2416 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:26:54 am »
Strzelam, że Mucha mogłaby wydać dużo, ale DC Comics ją "blokuje" ze względu na Egmont. Komiksy Sale'a i Loeba to pewnie wyjątek dlatego, że Egmont przez cały czas otwarcie mówił, że tego nie wyda.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #2417 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:31:23 am »
Strzelam, że Mucha mogłaby wydać dużo, ale DC Comics ją "blokuje" ze względu na Egmont. Komiksy Sale'a i Loeba to pewnie wyjątek dlatego, że Egmont przez cały czas otwarcie mówił, że tego nie wyda.
A jaki interes ma DC w blokowaniu? Poza tym Egmont chyba skupia się na DC52?

W sumie to i tak mamy co czytać, ale pomarudzić można ;-)

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2418 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:38:20 am »
W ostatnich odpowiedziach, Tomasz Kołodziejczak stwierdził, że będzie więcej Batmanów sprzed New 52. Też jakoś trudno mi uwierzyć w blokowanie przez DC tytułów z Batmanem dla Egmontu. Mucha wydała Długie Halloween i planowała Dark Victory, Halloween sprzedało się bardzo dobrze, to od razu poszli za ciosem i wzięli Catwoman i Tales Of The Batman: Tim Sale. Nie zdziwię się, jak jeszcze w tym roku zapowiedzą kolejne tytuły z Batmanem na 2015 rok. I bardzo dobrze, skoro Batman to taki gorący towar, skoro mamy takie zaległości, to na takiej zdrowej konkurencji zyskają czytelnicy.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2419 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:41:42 am »
 
Taka Mucha nie mówi nic o wydaniu np. No Man's Land? Pamiętam,  że przeczytałem milion lat temu kilka zeszytów i zapowiadało się to fajnie.
"No Man's Land" jest bardzo fajne. Tylko, że nowe wydanie amerykańskie (4 SC) ma równo 2088 stron. Ile wyszłoby z tego tomów w standardzie Muchy? Strzelam, że zbyt dużo. Na pewno dałoby się część zeszytów wyciąć z całości (nie wszystkie zeszyty coś wnoszą, nie wszystkie historie są najwyższej jakości), ale z drugiej strony warto by ją uzupełnić o "Batman: Cataclysm". Więc dalej pozostaje za dużo materiału do wydania.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2420 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:46:48 am »
"No Man's Land" jest bardzo fajne. Tylko, że nowe wydanie amerykańskie (4 SC) ma równo 2088 stron.

Też bym na to nie liczył. Zbyt grube i ryzykowne.

Offline adro

Odp: Batman
« Odpowiedź #2421 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:26:10 pm »
batman ryzykowny? no way
tez bym chcial nml i pare innych rzeczy. Egmont zapowiedzial, ze bedzie wydawal rzeczy sprzed 52, zobaczymy czy dotrzyma slowa :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2422 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:26:43 pm »
A jaki interes ma DC w blokowaniu? Poza tym Egmont chyba skupia się na DC52?

W sumie to i tak mamy co czytać, ale pomarudzić można :wink:

To, że Egmont pewnie ma licencje albo pierwszeństwo na większość tytułów. Nie przypadkowo napisałem to słowo w cudzysłowie.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2423 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:59:37 pm »
batman ryzykowny? no way
tez bym chcial nml i pare innych rzeczy. Egmont zapowiedzial, ze bedzie wydawal rzeczy sprzed 52, zobaczymy czy dotrzyma slowa :razz:
pzdr
Myślę, że Egmont planuje pójść raczej w pojedyncze historie (wskazywałby na to "Człowiek który się śmieje") niż epopeje na wiele tomów.  Ja z chęcią przygarnąłbym pod strzechę polską wersję NML, Knighfall czy run Morrisona, ale to raczej zostanie w sferze marzeń.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #2424 dnia: Lipiec 07, 2014, 01:04:56 pm »
To jak sobie marzymy, to ja bym dodał do listy Through the Looking Glass (świetne!) i jakieś 1-2 zeszytowe historie, bo takich mi się chce. Może Shadow of the Bat?

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #2425 dnia: Lipiec 07, 2014, 01:10:38 pm »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline adro

Odp: Batman
« Odpowiedź #2426 dnia: Lipiec 07, 2014, 01:10:51 pm »
No tak, tylko to wszystko zalezy od tego, jak dobrze sprzedaja sie komiksy z batsem. Jezeli faktycznie Batek idzie jak woda, to wydawcy nie beda sie bac dluzszych eventow z uszatym i moze tak byc, ze dostaniemy po polsku wiele ciekawych i zaskakujacych rzeczy, oby
Pan Kolodziejczak mowil na Komiksowej Warszawie, ze wiele decyzji zapadnie pod koniec tego roku. Wydawnictwo przeanalizuje wyniki sprzedazy i wtedy bedziemy wiedziec mniej wiecej co i jak. Wyjasni sie sprawa Batka, nowych serii w new dc itp.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #2427 dnia: Lipiec 07, 2014, 01:13:34 pm »
Jeśli dobrze pamietam odpowiedzi to jakiś Batek sprzed New 52 ma być jeszcze w tym roku (i nie chodzi tu o te lipcowe)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2014, 01:17:22 pm wysłana przez mack3 »

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2428 dnia: Lipiec 07, 2014, 01:19:43 pm »
jakieś 1-2 zeszytowe historie, bo takich mi się chce. Może Shadow of the Bat?

Dobry pomysł, też bym tego chciał. Zapowiadany przez Muchę Tales of the Batman: Tim Sale zawiera m.in. historię z Shadow of the Bat 7-9!

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2429 dnia: Lipiec 07, 2014, 01:28:28 pm »
Ale to już było! :wink:
W całości?  :razz: