trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kris1982

Odp: Batman
« Odpowiedź #2730 dnia: Październik 07, 2014, 11:46:29 pm »
Co z tej list jest warte próbowania zakupu :
Batman i Robin: Cudowny Chłopiec
Batman - Co się stało z Zamaskowanym Krzyżowcem?
Batman - Najlepsze opowieści.
Batman - Hush
Batman - Zagłada Gotham
Batman - Rozbite miasto

Przekonałem się że jak się jest cierpliwym to można na allegro całkiem niezłe oferty wyrwać i stąd moje pytanie bo nie za bardzo warto walczyć o komiks który jest po prostu słaby. Myślicie że coś z tej listy może mieć dodruk?

« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 11:59:43 pm wysłana przez Kris1982 »

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #2731 dnia: Październik 07, 2014, 11:50:56 pm »
Z tej listy to "Najlepsze opowieści" i "Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem?". "Batman i syn" nie został wydany u nas w całości więc można odpuścić.
Ja bym do listy dorzucił "Rok pierwszy" i "Nawiedzony rycerz". Naprawdę fajne rzeczy.

Offline Kris1982

Odp: Batman
« Odpowiedź #2732 dnia: Październik 07, 2014, 11:59:17 pm »
Batman i Syn robią wypad z listy :) Rok pierwszy będzie dodruk także poczekam a Nawiedzonego Rycerza wyrwałem jakieś 4-5 tygodni temu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2733 dnia: Październik 08, 2014, 12:13:53 am »
"Najlepsze opowieści" to fajna ciekawostka pokazująca jak przez lata zmieniał się Batman. Nie żałuję zakupu, ale nie rozumiem dlaczego Egmont nie wydał drugiego tomu, skoro pierwszy się sprzedał. Dla mnie całkiem niezłe są "Hush" i "Rozbite Miasto", ale to żadne pozycje obowiązkowe, za które warto przepłacać na allegro. "Roku pierwszego" wstyd nie mieć i nie znać. "Nawiedzonego Rycerza" też polecam, świetnie historie, rozgrzewka przed LH i DV.

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #2734 dnia: Październik 08, 2014, 11:57:26 am »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Batman
« Odpowiedź #2735 dnia: Październik 08, 2014, 12:46:34 pm »
Batman i Robin: Cudowny Chłopiec
Batman - Co się stało z Zamaskowanym Krzyżowcem?
Batman - Najlepsze opowieści.
Batman - Hush
Batman - Zagłada Gotham
Batman - Rozbite miasto

Mnie się bardzo podobały Cudowny chłopiec i Hush - nawet jeśli fabularnie nie wymiatają, to są przepięknie rysowane. Polecam też "Zagładę Gotham" - mroczna, "inna" historia.

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2736 dnia: Październik 09, 2014, 11:16:46 am »
Wczoraj zakupilem Batman Vol.5 Zero Year - Dark City. Pomimo tak mrocznego tytulu, jest jeszcze bardziej kolorowy niz tom 4, landrynkowy wrecz. Najbardziej cieszy mnie fakt, ze zbiorek ten prawie w calosci (oprocz 5 stron historii dodatkowej na koncu) rysuje Capullo! Na razie tylko przekartkowalem, ale zapowiada sie super.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #2737 dnia: Październik 09, 2014, 11:19:48 am »
Wczoraj zakupilem Batman Vol.5 Zero Year - Dark City. Pomimo tak mrocznego tytulu, jest jeszcze bardziej kolorowy niz tom 4, landrynkowy wrecz.
Taaaaak... Kiedyś to robili odpowiednio mroczne Batmany.
Jaskrawe kolorki zawsze należały do Supermana ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2738 dnia: Październik 09, 2014, 05:11:00 pm »
Otrzymałem dzisiaj maskę Jokera z komiksem od Multiversum, jak się przyjrzałem w lustrze to wyglądałem identycznie jak on :smile:
Szkoda, że nie jarają mnie takie przebieranki, bo jakby się trochę postarać to można fajną kreację stworzyć.

Offline Nick Jackolson

Odp: Batman
« Odpowiedź #2739 dnia: Październik 09, 2014, 05:40:26 pm »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Batman
« Odpowiedź #2740 dnia: Październik 10, 2014, 09:38:14 am »
Jestem po lekturze "Mrocznego zwycięstwa" i muszę przyznać, że zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Mroczna fabuła, rysunki coraz bardziej mi się podobają, galeria superłotrów (chociaż szkoda, że niektórzy jak Ivy nie zostali odpowiednio wykorzystani) i naprawdę dobra fabuła. Zaryzykuję stwierdzenie, że chyba podobał mi się bardziej niż "Long Halloween". Jeśli ktoś się waha czy komiks jest wart swojej ceny - odpowiedź brzmi JAK NAJBARDZIEJ TAK :)

A jakie są Wasze opinie?

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #2741 dnia: Październik 10, 2014, 10:22:47 am »
Otrzymałem dzisiaj maskę Jokera z komiksem od Multiversum, jak się przyjrzałem w lustrze to wyglądałem identycznie jak on :smile:
Szkoda, że nie jarają mnie takie przebieranki, bo jakby się trochę postarać to można fajną kreację stworzyć.
Byłbyś skory umieścić fotkę w masce?

Offline brzon

Odp: Batman
« Odpowiedź #2742 dnia: Październik 10, 2014, 10:24:25 am »
Jestem po lekturze "Mrocznego zwycięstwa" i muszę przyznać, że zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Mroczna fabuła, rysunki coraz bardziej mi się podobają, galeria superłotrów (chociaż szkoda, że niektórzy jak Ivy nie zostali odpowiednio wykorzystani) i naprawdę dobra fabuła. Zaryzykuję stwierdzenie, że chyba podobał mi się bardziej niż "Long Halloween". Jeśli ktoś się waha czy komiks jest wart swojej ceny - odpowiedź brzmi JAK NAJBARDZIEJ TAK :smile:

A jakie są Wasze opinie?
Ja też uważam, że "Dark Victory" jest lepsze niż "Long Halloween" (chociaż nieznancznie, bo LH jest bardzo dobre). Historia trzyma w napięciu do samego finału, każdy z wątków jest prowadzony z wyczuciem, stopniując napięcie. Galeria superłotrów jest moim zdaniem lepiej wpleciona w fabułę niż w LH, gdzie byłą spora przypadkowość kto, gdzie, kiedy. A co do rysunków Tima Sale'a to... co tu dużo mówić - mistrzostwo. Niektóre panele będę oglądac przez najbliższe miesiące.


Podsumowując - cała trylogia (LH, Catwoman, DV) to numer 1 w kolekcji Batmana obecnie na rynku. Obiecałem sobie, że na święta Bożego Narodzenia przeczytam całość jeszcze raz :biggrin:

Offline kosmoski

Odp: Batman
« Odpowiedź #2743 dnia: Październik 10, 2014, 11:04:27 am »
Byłbyś skory umieścić fotkę w masce?

fotka z fejsowego profilu multiversum:

Offline raskoks

Odp: Batman
« Odpowiedź #2744 dnia: Październik 10, 2014, 03:16:20 pm »
zamowilem sobie DV - pytanie czy trzeba to czytac po LH? Bo tego pierwszego ejszcze nie mam.
Dodatkowe pytanie: Wzialem sobie pierwszy tom Detective comics-  niby mialem nie kupowac ale sie skusilem. Warrto wzac dwa pozostale tomy?

 

anything