Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Batman
« Odpowiedź #3045 dnia: Luty 04, 2015, 12:51:07 pm »
Nie wiem. Pierwsze kilka numerów śledziłem na bierząco z wydaniami z USA, bo miałem chopla na punkcie Fincha, ale szybko się z tego wyleczyłem.
Aha, ok. Może ktoś inny będzie wiedział...

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #3046 dnia: Luty 04, 2015, 01:16:30 pm »
A czy w drugim tomie "Mrocznego Rycerza" jest dalsze nawiązanie do Sów? Bo z tego, co mi mignęło, Sowy pojawiają się w finale pierwszego. Szczerze mówiąc, czekam bardzo na ten drugi tom, aby ruszyć z lekturą New DC wydawanego przez Egmont. :smile:

Generalnie każda seria powiązana z Batmanem (nie licząc zdaje się tylko Batwoman) miała historię związaną z Sowami na 1-2 zeszyty, więc to było tylko jednorazowe wystąpienia w ramach crossoveru.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Batman
« Odpowiedź #3047 dnia: Luty 04, 2015, 05:28:57 pm »
Generalnie każda seria powiązana z Batmanem (nie licząc zdaje się tylko Batwoman) miała historię związaną z Sowami na 1-2 zeszyty, więc to było tylko jednorazowe wystąpienia w ramach crossoveru.
Dziękuję. To pójdę za ciosem - czy w 3. tomie "All-Star Western" (zakładam, że takowy jest) pociągnięty został wątek Sów?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3048 dnia: Luty 04, 2015, 05:38:32 pm »
Dziękuję. To pójdę za ciosem - czy w 3. tomie "All-Star Western" (zakładam, że takowy jest) pociągnięty został wątek Sów?

Western ma składać się tylko z 2 tomów, jeśli mnie pamięć nie myli. Podobnie jak Szpon.



Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #3051 dnia: Luty 04, 2015, 05:58:49 pm »
Nie ma sprawy :smile:

Szpon #02: Upadek sówSzpon #02: Upadek sówSzpon #02: Upadek sów

Kadry z drugiego tomu Szpona wyglądają zarąbiście!

http://www.alejakomiksu.com/nowosci/21088/Szpon-samuraje-i-wiatr/

Offline FloreK9

Odp: Batman
« Odpowiedź #3052 dnia: Luty 04, 2015, 07:15:34 pm »
A, to sorki. Musiało mi się jakoś skojarzyć z tym wspomnianym wcześniej Szponem.

Może niekoniecznie, nie wiem czy czasem nie padło kiedyś stwierdzenie w jakimś wywiadzie czy gdzieś, że puszczają dwa tomy "testowe" i jeśli przyjmie się na rynku to będą kontynuować. Ktoś zorientowany musiałby podpowiedzieć czy po dwóch tomach historia jakoś sensownie się domyka - przynajmniej częściowo.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Batman
« Odpowiedź #3053 dnia: Luty 05, 2015, 07:43:04 pm »

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #3054 dnia: Luty 05, 2015, 08:16:27 pm »
Nie, to Batwing.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline raskoks

Odp: Batman
« Odpowiedź #3055 dnia: Luty 09, 2015, 11:02:18 am »
Czy ta trzecia seria z batmanem jest warta czytania?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #3056 dnia: Luty 09, 2015, 11:22:06 am »
W sensie "Batman: Mroczny Rycerz"? Mówiąc krótko, nie.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #3057 dnia: Luty 09, 2015, 11:50:31 am »
De gustibus non disputandum est. Dla mnie z wszystkich komiksów z Batmanem z nowego dc wydanych w Polsce był najlepszy. Szczerze mówiąc to nie rozumiem dlaczego takie negatywne opinie ten komiks zbiera. Jenkins jako jedyny scenarzysta nie zapomniał, że Batman nie tylko działa samotnie ale też należy do JL. Zawsze też wolałem interpretację postaci mrocznego rycerza gdzie jest takim jakby Punisherem który nie zabija a nie zwykłym detektywem. Do tego graficznie moim zdaniem nie ma lepszej serii z New 52.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2015, 12:17:49 pm wysłana przez amsterdream »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Batman
« Odpowiedź #3058 dnia: Luty 09, 2015, 12:02:53 pm »
Graficznie jest super. Gorzej, że to taka bezmyślna młócka, ale co kto lubi. Ja lubię sobie poczytać takie mniej angażujące superhero - szybkie, lekkie i efektowne. Warto dać mu szansę - najwyżej przestaniesz kupować od 2 tomu.

Offline raskoks

Odp: Batman
« Odpowiedź #3059 dnia: Luty 09, 2015, 12:36:19 pm »
ze wzgledu na rysownika pewnie kupie - ale szczerze mowiac pojechali z tymi wszystkimie seriami o batmanie w takiej ilosci ;/ plus tie-iny.
Znacznei lepszym pomyslem byloby dodanie do tego aquamana - ktory w new52 byl bardzo dobry.

 

anything