Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1282083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3570 dnia: Październik 19, 2015, 01:51:35 pm »
Tak, to była aukcja na Allegro - http://www.allegromat.pl/aukcja43650

Dzięki kalen!

Mistrzowskie podsumowanie:

Cytuj
Okładka jest podniszczona i odpada. Jest to o tyle dziwne, że może świadczyć o częstym i intensywnym czytaniu komiksu, ale zapewniam, że wcale tak nie było! Poza okładką komiks w stanie wporzo.

Jeżeli chcecie zrobić na święta prezent wrogowi, lub nie chcecie być więcej zapraszani na uroczystości rodzinne, myślę, że kupno tego komiksu na pewno Wam w tym pomoże.

Możemy jeszcze zdążyć przed świętami! Odbiór osobisty jest możliwy tylko po zmroku, bo wstyd pokazać się z tym czymś w ciągu dnia. Zapewniam wysyłkę w dyskretnym opakowaniu.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Batman
« Odpowiedź #3571 dnia: Październik 21, 2015, 06:45:28 pm »
Chyba szykuje się także dodruk "Batman - Człowiek, który się śmieje"

Na allegro można kupić nowy egzemplarz, bez śladów używania u sprzedawczyni, która wcześniej oferowała dodruki Jokera czy Bluerberry 2.

Ktoś ma pewne info ?
The darkness will swallow everything

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3572 dnia: Październik 21, 2015, 06:50:08 pm »
Ktoś ma pewne info ?

Powiedziałbym, że to jest pewne info:

Na allegro można kupić nowy egzemplarz, bez śladów używania u sprzedawczyni, która wcześniej oferowała dodruki Jokera czy Bluerberry 2.

To dobrze, bo to świetny komiks jest.

Offline radef

Odp: Batman
« Odpowiedź #3573 dnia: Październik 21, 2015, 08:59:28 pm »
Chyba szykuje się także dodruk "Batman - Człowiek, który się śmieje"
To moja nowa teoria.
Egmont po kolei dodrukowuje swoje niedostępne tytuły i dopiero gdy wszystko co chcieli dodrukować zostanie dodrukowane, to dodruki trafią do poprzedniej sprzedaży. Bo na razie są dostępne tylko u siebie i w Gildii (ale np. w takim Incalu już nie).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #3574 dnia: Październik 22, 2015, 11:38:09 am »
Batman: Narodziny Demona - rozczarowanie.

Liczylem na wiecej. Na duzo wiecej.
Czesc pierwsza i druga przypominaja mi specyficzne, banalne filmy akcji jakich bylo pelno w latach 80. Takie z paramilitarnymi organizacjami chcacymi zawladnac swiatem i samotnym bohaterem a la Michael Dudikoff / American Ninja 5. Syn Demona ma jeszcze calkiem przyjemna dla oka, old schoolowa kreske, ale juz Narzeczona Demona meczy zarowno scenariuszowo jak i graficznie. Akcja gna na zlamanie karku, duzo sie dzieje, ale wszystko jest strasznie przewidywalne, czasami wrecz glupawe. Album ratuje nieco ostatnia, bardzo dosadna historia Narodziny Demona, przepieknie zilustrowana przez Breyfogle'a. Nie sadzilem, ze Norm jest tak dobry w kolorowaniu.

Nie rozumiem jakim cudem ten album oceniany jest jako jeden z najlepszych komiksow o Batmanie. Moze w czasach kiedy byl wydany jego odbior byl inny, ale w moim odczuciu zestarzal sie bardzo. Niemniej jednak nie zaluje zakupu tej ramotki, bo mimo wszystko ma swoj urok.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Wojtpil

Odp: Batman
« Odpowiedź #3575 dnia: Październik 22, 2015, 02:32:54 pm »

Nie rozumiem jakim cudem ten album oceniany jest jako jeden z najlepszych komiksow o Batmanie.

Ja mam podobne wątpliwości ale po lekturze "Batman - człowiek, który się śmieje" , jak dla mnie średniawka. Nie ma tam nic wybitnego, a jest na tej liście. Cóż kwestia gustu, może się podobać, ale .. jakim cudem w top 20.

Aż strach brać się za Demona. Nie ma to jak N52 :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Batman
« Odpowiedź #3576 dnia: Październik 23, 2015, 06:27:13 am »
Musze powiedziec ze Demon sredniawy, fragmentami dobry ale ogolnie nie doczytalem jeszcze bo jakos nie moge go wymeczyc.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Batman
« Odpowiedź #3577 dnia: Październik 23, 2015, 09:32:38 am »
nie jestem pewny, czy ktoś wrzucał tę informację
ale w posłowiu "Narodzin demona" jest info o wydaniu "Roku drugiego"

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3578 dnia: Październik 23, 2015, 09:44:31 am »
W którymś temacie była zagwozdka związana z "Rokiem Drugim" w posłowiu "Narodzin Demona". Dopytałem Kamila Śmiałkowskiego i chodziło o "Rok Pierwszy".

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Batman
« Odpowiedź #3579 dnia: Październik 23, 2015, 09:56:48 am »
Ja nie wiem jak Wy mogliście to interpretować jako Rok Drugi, tam nawet błędu nie ma :wink:
Nie mam komiksu przed sobą, więc cytat nie będzie dosłowny, ale to brzmiało jakoś tak:

"Kontynuacja roku pierwszego, który zostanie wydany w DC Deluxe"
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2015, 12:15:03 pm wysłana przez pocztar »

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Batman
« Odpowiedź #3580 dnia: Październik 23, 2015, 10:02:26 am »
a ja mam komiks przed sobą i cytat jest dosłowny:

"czy historię Batman: Rok drugi (kontynuację słynnej historii Franka Millera, która niedługo zostanie wydana w ramach kolekcji DC Deluxe)."

no ale skoro wyjaśnione, to sorry za rozsiewanie nieprawdziwych info

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3581 dnia: Październik 23, 2015, 10:41:07 am »
Na początku też myślałem że chodzi o Rok Drugi  :smile:

"(kontynuację słynnej historii Franka Millera, która niedługo zostanie wydana w ramach kolekcji DC Deluxe)."

Więc dobrze pisze że: historia Franka Millera (Rok Pierwszy) zostanie wydana w DC Deluxe.

fragsel

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3582 dnia: Październik 23, 2015, 11:33:38 am »
sorry, ale dla mnie zdanie
"czy historię Batman: Rok drugi (kontynuację słynnej historii Franka Millera, która niedługo zostanie wydana w ramach kolekcji DC Deluxe)."

jendoznacznie wskazuje że wydana będzie historia Rok Pierwszy

żeby to było o roku drugim powinno być
"czy historię Batman: Rok drugi (kontynuację słynnej historii Franka Millera), która niedługo zostanie wydana w ramach kolekcji DC Deluxe."

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3583 dnia: Październik 23, 2015, 11:39:10 am »
Zgadzam się.

Jak czytałem o tym zamieszaniu z "Rokiem drugim", to już w myślach psioczyłem na posłowie Kamila Śmiałkowskiego, że taką pomyłkę strzelił - ale jak już przeczytałem posłowie, to zdziwiłem się że w ogóle odebrano to jakby chodziło o "Rok drugi".

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Batman
« Odpowiedź #3584 dnia: Październik 23, 2015, 11:59:38 am »
nazwijmy to "myśleniem życzeniowym" :)

 

anything