trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1281811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #4080 dnia: Sierpień 17, 2016, 07:43:14 pm »
EEEE - to albo piszemy o najlepszych historiach z Batmanem, albo tych co można kupić w Polsce. Tu są oczywiście tylko Egmonty. Ale 24 sierpnia 2016 Egmont straci swój monopol na DC i będzie też inne źródło dobrych historii z DC.

Offline pucek_miszcz

Odp: Batman
« Odpowiedź #4081 dnia: Sierpień 17, 2016, 07:51:09 pm »
No właśnie najlepsze historie z Batmanem można kupić w Polsce...
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline Cringer

Odp: Batman
« Odpowiedź #4082 dnia: Sierpień 17, 2016, 07:53:07 pm »
EEEE - to albo piszemy o najlepszych historiach z Batmanem, albo tych co można kupić w Polsce.
piszemy o ofercie Egmontu którą wyśmiałeś a która w swoich szeregach ma czołówkę batmanowych historii.

Egmont robi nerwowe ruchy, bo zaraz wyjdzie WKKM i im przychody spadną.
co niby jest takiego nerwowego w promocji? Co jakiś czas jakieś mają w swoim sklepie internetowym?
Kolekcja DC co najwyżej przysporzy klientów Egmontowi. Jakoś mimo kolekcji Marvela, Egmont wydaje więcej ich pozycji. Tak też będzie z DC.

mkolek81

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #4083 dnia: Sierpień 17, 2016, 07:55:57 pm »
czemu zapominacie o dwóch najlepszych komiksach o które bardzo długo fani prosili i dostali do Muchy

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #4084 dnia: Sierpień 17, 2016, 07:56:38 pm »
piszemy o ofercie Egmontu którą wyśmiałeś a która w swoich szeregach ma czołówkę batmanowych historii.

No to mnie nie zrozumiałeś - Uśmiechnąłem się z tego, że zdanie jest o  najlepszych powieści graficznych z udziałem Mrocznego Rycerza (w dorozumieniu najlepszych w ogóle), a pod spodem są TYLKO te które wydał Egmont.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Batman
« Odpowiedź #4085 dnia: Sierpień 17, 2016, 08:05:10 pm »
No to mnie nie zrozumiałeś - Uśmiechnąłem się z tego, że zdanie jest o  najlepszych powieści graficznych z udziałem Mrocznego Rycerza (w dorozumieniu najlepszych w ogóle), a pod spodem są TYLKO te które wydał Egmont.
Nie, to Ty nie rozumiesz. To są najlepsze komiksy z Batmanem. Najlepsze komiksy z Batmanem wydał Egmont.

@mkolek81
Na ulotce oczywiście mógłby się jeszcze pojawić np. Długie Halloween, jako ZNAKOMITY komiks, ale jaki jest sens reklamować coś, czego nie można kupić?

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #4086 dnia: Sierpień 17, 2016, 08:13:54 pm »
Knightfalla Egmont nie wydał. No Man's Land też nie. Wieży Babel nie.
Batman: Venom,
Batman: ThrillkillerBatman: A Death in the FamilyBatman and the Monster MenBatman: Strange ApparitionsBatman: Black & WhiteBatman: Red Rain też nie wydał. Oczywiście - te co wypuścił też są dobre i bardzo dobre (głównie te spoza N52). Ale nie wszystkie.

Offline Cringer

Odp: Batman
« Odpowiedź #4087 dnia: Sierpień 17, 2016, 08:15:53 pm »
Knightfalla Egmont nie wydał. No Man's Land też nie. Wieży Babel nie.
Batman: Venom,
Batman: ThrillkillerBatman: A Death in the FamilyBatman and the Monster MenBatman: Strange ApparitionsBatman: Black & WhiteBatman: Red Rain też nie wydał. Oczywiście - te co wypuścił też są dobre i bardzo dobre (głównie te spoza N52). Ale nie wszystkie.

spokojnie, jeszcze to wydadzą. W deluxie rzecz jasna.
A na ten moment te tytuły nie są u nas dostępne więc po co mieliby dawać je na ulotce?
Usilnie czepiasz się Egmontu ale widać ci nie wychodzi.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Batman
« Odpowiedź #4088 dnia: Sierpień 17, 2016, 08:23:50 pm »
Knightfalla Egmont nie wydał. No Man's Land też nie. Wieży Babel nie.
Batman: Venom,
Batman: ThrillkillerBatman: A Death in the FamilyBatman and the Monster MenBatman: Strange ApparitionsBatman: Black & WhiteBatman: Red Rain też nie wydał. Oczywiście - te co wypuścił też są dobre i bardzo dobre (głównie te spoza N52). Ale nie wszystkie.

Rzucanie tytułami których się nie zna level master. Tak szybko kopiowałeś z jakiejś strony, aż zapomniałeś powstawiać spacje. :biggrin: A tymczasem wiesz Ty, ma słodka miłości, ile w takim No Man's Land jest paździerza i jakie B and the Monster Men jest średnie?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2016, 08:27:39 pm wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #4089 dnia: Sierpień 17, 2016, 08:35:35 pm »
No skąd mam wiedzieć, skoro nie wyszło w Polsce? Wyjdzie, to się przeczyta. Najpierw Hush jeszcze raz a potem reszta.

@EDIT

http://kwejk.pl/obrazek/2743909/chrumk.html

Pamiętam ten odcinek. Zatanna była fajna. Takie pytanko - czy w komiksach był kiedykolwiek rozwijany romans Batmana i Wonder Woman?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2016, 09:30:20 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Barmon

Odp: Batman
« Odpowiedź #4090 dnia: Sierpień 17, 2016, 09:23:29 pm »
Analizując komenty 8azyliszka z innego portalu dziwię się jakim cudem spodobały mi się seriale  Glina i Pitbull jak tam niema ani trykociarzy ani innych motyqòw superhero.

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #4091 dnia: Sierpień 17, 2016, 09:37:33 pm »
Analizując komenty 8azyliszka z innego portalu dziwię się jakim cudem spodobały mi się seriale  Glina i Pitbull jak tam niema ani trykociarzy ani innych motyqòw superhero.

Chłopie - Glina to był najlepszy polski serial kryminalny zaraz po Ekstradycji. Skandalem było to, że go urwali i nie nakręcili 3 serii. Z Pitbula widziałem tylko 1 film i się o nim nie wypowiadam - musiałbym pogłębić temat. Ale mój brat go bardzo lubi. Choć Glina też mu się spodobał.
"-Daj papierosa
 - A co ja? Kiosk Ruchu?" :)

KONIEC OFF TOPU

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #4092 dnia: Sierpień 17, 2016, 10:47:13 pm »
@8azyl: Ciekawe skąd czerpiesz informacje na temat treści tych wybitnych pozycji z Gackiem podanych przez Ciebie, skoro w każdym temacie zaklinasz się, że czytasz tylko to co zostało wydane w Polsce. Albo piracisz albo czytasz jakieś streszczenia z wiki i do tego ogranicza się twoja wiedza. Czyli niewiele jest warta.

Egmont ma same najlepsze pozycje z Gackiem, a ich oferta uzupełniana jest przez LH i DV Muchy (choć niedostępne już). Jedyne nad czym można ubolewać to brakiem zapowiedzianych oficjalnie dodruków historii z N52 jak Śmierć Rodziny czy Miasto Sów, choć możliwe, że będą.

Offline radef

Odp: Batman
« Odpowiedź #4093 dnia: Sierpień 17, 2016, 11:09:04 pm »
Jedyne nad czym można ubolewać to brakiem zapowiedzianych oficjalnie dodruków historii z N52 jak Śmierć Rodziny czy Miasto Sów, choć możliwe, że będą.
A czy ktoś ostatnio nie wrzucił zdjęć z Komikslandii (czy z innego sklepu) z dodrukami tych komiksów? Bo jestem pewien, że gdzieś widziałem zdjęcia tych komiksów z nowym logiem DC na okładce.
Jeżeli tak to w przeciągu kilku tygodni pojawią się w wszystkich księgarniach (w tym internetowych).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline pshemko79

Odp: Batman
« Odpowiedź #4094 dnia: Sierpień 18, 2016, 06:35:04 am »
Ja wrzucałem.


Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

 

anything