Autor Wątek: Lightsabery  (Przeczytany 18725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gil-Galad

Lightsabery
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 15, 2006, 09:40:18 pm »
Taak... Obi Wan skonstruował sobie takie coś ("Spisek na Cestusie") i używał nawet przez jakiś czas (wtedy miał to też Kit Fisto). W sumie mało informaji oprócz tego, że szybko kończy się bateria...

PS: Po co piszesz wszystko POGRUBIONYMI WIELKIMI LITERAMI?

***

  • Gość
Lightsabery
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 18, 2006, 09:26:29 pm »
Ostatnio, gdy szukałem ciekawostek na GGK, na jednej stronce znalazłem to [zobacz] ;) Fajne :)

Offline Idaan

Lightsabery
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 19, 2006, 09:59:05 am »
Shira Brie chyba coś takiego miała... Nie wiem napewno, bo już dawno się nie zajmowałem SW.
Jeśli chodzi o ulubiony kolor, to srebrny, najlepiej wydłużany. Jak Horn.
Zrobiłem sobie kiedyś miecza ze starej wędki teleskopowej. Rączkę dobajerowałem żeby wyglądała jak rękojeść miecza, a klingę pomalowałem, oczywiście na srebrno. Elementy teleskopowe przerobiłem, żeby luźno chodziły. Jak się mocno machnęło, to z pozycji "złożony" robiła się pozycja "rozłożony". Można było oczywiście poznać, że to wędka, ale dopiero po dłuższym przyjrzeniu. No i się nie świecił  :(

Offline Sadow

Lightsabery
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 19, 2006, 11:55:10 am »
No co ty? to chyba jakaś lewa farba była ;)

Ja też miałem mieczyk, z ..... kabla światłowodowego, cholerstwo było naprawde grube i twarde już nie powiem o bólu jaki wywoływał przy uderzeniu w ciało. Niestety troszke mi więdł po mocniejszym uderzeniu :D Ale zabawa nim swojego czasu była przednia.
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Saberist

Lightsabery
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 24, 2006, 03:35:41 pm »
Witam wszytskich!

Tak jak Wy jestem fanem SW i gdy tak oglądałem wszytskie epizody po kilkanaście razy to zżerała mnie zazdrość, że oni mają takie fajne miecze a ja nie;p Więc postanowilem sobie takowy sprawić, ale nie iść do sklepu czy zamówić prez neta, tylko wykonać samemu, mój własny projekt. No i wziąłem stary wał napędowy od syrenki, wycieraczki i troche części od telewizora xD I tak powstała moja rękojeść, lecz to mnie nie satysfakcjonuje i chciałbym zrobić do tego świecące ostrze. Zastanawiam się co będzie lepsze   rurka z plexiglasu czy światłowód, i pozostaje jescez problem oświetlenia. Może ma ktoś jakiś pomysł??

Z góry dziękuje za pomoc.

Offline Rybb

Lightsabery
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 27, 2006, 12:10:52 am »
rurka z pleksiglasu brzmi nieźle, światłowód zresztą też, ale ja się nie znam.
Tez bym chciał mieć miecz. Mam taka zabawkę jedną ale to nie to co saber mistza Windu na przykład

Offline Sadow

Lightsabery
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 10, 2006, 11:21:00 am »
http://www.lostvectors.com/jeditrainer/

Trenujcie ludzie, może coś z was wyrośnie :D
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Ribald

Lightsabery
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 10, 2006, 01:27:29 pm »
Trening jest dobry, ale nie tyle na umiejętność posługiwania się mieczem co na cierpliwość. Trzeba się mobilizować żeby nie kręcić cały czas młynków rozwalając te kule treningowe ;)

Acz swoją drogą cierpliwość winna być cechą Jedi :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Stormcrow

Lightsabery
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 30, 2006, 01:23:55 pm »
HA watch and be amazed! Human light sabre.
Second thought - looks like condom.


Ludzie są chorzy nie?