trawa

Autor Wątek: Dragon Age: Origins  (Przeczytany 101613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZaY

  • Gość
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 01, 2010, 03:09:45 pm »
kombo mag krwi + mistyczny wojownik daje rade jedyny blad to to ze poszedlem tylko w drzewko spirit i nie mam zbyt wielu buffow,

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 01, 2010, 03:16:41 pm »
Od kogo można się nauczyć przywoływania zwierzaków? Czy to trzeba gdzieś poszperać za knigą?

ZaY

  • Gość
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 01, 2010, 03:25:12 pm »
Od kogo można się nauczyć przywoływania zwierzaków? Czy to trzeba gdzieś poszperać za knigą?
Spoiler: pokaż
kniga w party camp

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 01, 2010, 05:24:59 pm »
Skąd wziąć wybrakowane smocze skórki, na których mógłby kowal poćwiczyć? Czytałem gdzieś, że to z małych smoczków przy queście ze Urną, ale właśnie zatłukłem ich całkiem sporo i żaden nie dropnął (przypomniał mi się w tym momencie kawał o butach z krokodyla).

EDIT: dobra, znalazłem. Wcześniej wlazłem do pomieszczenia skradając się, stwierdziłem, że nie ma tam nic ciekawego i sobie poszedłem :) Trzeba się było pokazać, by gadziny się pokazały. Łuski zdobyte.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2010, 05:46:41 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:01:46 am »
Jak wręczać prezenty? Mam tego w cholerę i nie wiem czy trzymać, czy pchnąć u handlarza...

    

Offline Girwan

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:37:02 am »
Jak wręczać prezenty? Mam tego w cholerę i nie wiem czy trzymać, czy pchnąć u handlarza...

w inventoory wybierasz określoną postać, najeżdzasz na prezent, prawy przycisk myszki i po lewej ikonka - wręcz :)



Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 06, 2010, 03:34:46 pm »
Ma być dodatek datowany na marzec br. "Awakening". Ciekawe czy przy ustalaniu ceny wezmą pod uwagę taki błahy fakt, że to dodatek ;)

Offline Girwan

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 07, 2010, 07:36:10 am »
Ma być dodatek datowany na marzec br. "Awakening". Ciekawe czy przy ustalaniu ceny wezmą pod uwagę taki błahy fakt, że to dodatek ;)

obawiam sie ze nie

Wieża strażnika to jakieś 6 euro a zabawy na 1h :( zdzierstwo



HaaYaargh

  • Gość
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:24:12 pm »
Korzystając z promocji na gram.pl wziąłem Dragon Age za 69 złociszy. Inaczej czekałbym pewnie milion lat zanim by zeszła do takiej ceny.

Zainstaluje zobaczymy, będę miał gdzie nabijać posty, te pojawią się pewnie już jutro z pytaniami ;P

Offline Girwan

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 08, 2010, 05:36:34 pm »
Korzystając z promocji na gram.pl wziąłem Dragon Age za 69 złociszy. Inaczej czekałbym pewnie milion lat zanim by zeszła do takiej ceny.

Zainstaluje zobaczymy, będę miał gdzie nabijać posty, te pojawią się pewnie już jutro z pytaniami ;P

zanim zaczniesz nabijać poczty prześledź forum :) opcja wyszukiwania działa  :badgrin:



HaaYaargh

  • Gość
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 09, 2010, 09:34:51 pm »
Zacząłem dziś grę, stworzyłem sobie śliczną elfkę dalijską, trochę popsuł mi humor fakt że będę musiał chodzić na dupakę z facetem, a do tej pory nie spotkałem nikogo komu oddałbym moją Shangri ;) Jestem dopiero po inicjacji na Szarego Strażnika, Morrigan fajnie wygląda na filmikach, ale w grze taka strasznie szeroka w barach, i te łapy takie szeroko rozstawione, jakby za dużo koxała w tej swojej samotni.

Co do grafiki to jest bardzo ładna, dobrze zrobiona mimika twarzy, jestem raczej znawcą starszych gier, więc mogą być lepsze, ale mnie grafika w DA zachwyca. Śmieszy za to ta krew, gadka szmatka o jakiś pierdołach, a ona cała we krwi razem z dwoma innymi towarzyszami po zabiciu jednego wilka, rozumiem że z tętnic może jucha buchać ale oni to chyba stali w kolejce do tej krwawej fontanny.

Na plus jest również ten moduł taktyczny, choć wolę zawsze grać jedną postacią, a tamtymi nich steruje NPC (via pierwszy NvN), a tutaj bez przeróbki ich taktyki to staliby w miejscu :/ Jak na razie te 3 sloty na rozkazy to mało, mam nadzieję że dojdą jeszcze jakieś.

Na minus jest za to kamera, są dwa widoki zza placów i z góry, nie ma pośredniego, chyba ten widok nazywa sie często izometrycznym, cholernie go brakuje. Także ograniczenie oddalenia, mogliby zrobić je ciut większe, lubię gdy widać większy teren, gdzie można podpatrzyć wroga, czy spojrzeć gdzieśmy jeszcze nie plądrowali.

Zaskoczeniem jest, dla mnie, jak już wspomniałem grającego w same stare tytuły, taka interaktywność z netem, screeny achievementy na profil do BioWaru/EA, DLC bez jakiegoś bawienia się w zastępowania plików ;P Co do screenów to nie mogę ich robić przez xFajer, filmy nagrywa, ale szotów nie trzaska.

Moja elfka dalijska ( śliczna! ), to Łotrzyk, chyba będę szedł w dwie bronie, wziąłem teraz pułapki, ale teraz czuje że to błąd, bo nidgy się one specjalnie nie przydawały. Jakieś luźne rady co do dalszego rozwoju?

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:08:43 pm »
Zacząłem dziś grę, stworzyłem sobie śliczną elfkę dalijską, trochę popsuł mi humor fakt że będę musiał chodzić na dupakę z facetem, a do tej pory nie spotkałem nikogo komu oddałbym moją Shangri ;)

Spoiler: pokaż
Zawsze można skorzystać z biseksualnego motywu z Lelianą xD Albo bi-dalijczykiem :D



Na minus jest za to kamera, są dwa widoki zza placów i z góry, nie ma pośredniego, chyba ten widok nazywa sie często izometrycznym, cholernie go brakuje. Także ograniczenie oddalenia, mogliby zrobić je ciut większe, lubię gdy widać większy teren, gdzie można podpatrzyć wroga, czy spojrzeć gdzieśmy jeszcze nie plądrowali.

Jest ustawienie kamery pomiędzy. Chociaż przypomina to raczej dość odległy tryb TPP.

Zaskoczeniem jest, dla mnie, jak już wspomniałem grającego w same stare tytuły, taka interaktywność z netem, screeny achievementy na profil do BioWaru/EA, DLC bez jakiegoś bawienia się w zastępowania plików ;P Co do screenów to nie mogę ich robić przez xFajer, filmy nagrywa, ale szotów nie trzaska.

Ze screenami problemów na XF nie miałem. W innych grach robienie screenów działa normalnie?

Moja elfka dalijska ( śliczna! ), to Łotrzyk, chyba będę szedł w dwie bronie, wziąłem teraz pułapki, ale teraz czuje że to błąd, bo nidgy się one specjalnie nie przydawały. Jakieś luźne rady co do dalszego rozwoju?

Szampierz aka Duelist - must have dla rogala ;) Ale grę i kombinacje klas najlepiej samemu odkrywać :)

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 10, 2010, 03:21:50 pm »
Problem z tmi screenami jest, tak myślę, przez to że ustawiłem je na jeden przycisk Prt Scr.

A DA też robi własne screeny na tym samym klawiszu, może jak zmienię to zacznie robić? Albo ustawie na inny tak by się ze sobą nie gryzły.

@edit

Zamiana klawiszy nic nie dała, na innych grach normalnie robi mi screeny, dobrze że chociaż jest tutaj ten wewnętrzny system zdjęć. Choć mimo to zastanawia mnie dlaczego nie działa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 04:32:24 pm wysłana przez HaaYaargh »

Offline Raven

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 10, 2010, 05:18:02 pm »
Ja jestem grą rozczarowany. Po raz pierwszy w grze bioware nie jestem ciekaw zakończenia, utkwiłem gdzieś w Orzamarze i wcale nie chce mi się grać dalej;/ Ani fabuła mnie nie ciągnie, ani chęć rozwoju postaci. Mój mag jest strasznie nudny ;] O ile wszystkie 6 originów jest super skonstruowanych i naprawdę wciągają w grę, to z każdym kolejnym questem jest coraz gorzej. Bardzo fajna była wieża magów i podróżowanie po pustce, ale nawet tam czułem niedosyt. Dobijają mnie też dialogi, w których nasza postać nie dysponuje wypowiedziami dłuższymi niż jedno zdanie;]
A może nudzę się właśnie ze względu na moją postać? Myślałem nad grą łotrzykiem. Czy to jest zabawa pod względem taktyki etc? Czy pułapki są w tej grze fajne? I czy zdolność ukrywania daje, w którymś momencie, możliwość ukrywania się w trakcie walki?
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Girwan

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 10, 2010, 06:28:07 pm »
Ja jestem grą rozczarowany. Po raz pierwszy w grze bioware nie jestem ciekaw zakończenia, utkwiłem gdzieś w Orzamarze i wcale nie chce mi się grać dalej;/ Ani fabuła mnie nie ciągnie, ani chęć rozwoju postaci. Mój mag jest strasznie nudny ;] O ile wszystkie 6 originów jest super skonstruowanych i naprawdę wciągają w grę, to z każdym kolejnym questem jest coraz gorzej. Bardzo fajna była wieża magów i podróżowanie po pustce, ale nawet tam czułem niedosyt. Dobijają mnie też dialogi, w których nasza postać nie dysponuje wypowiedziami dłuższymi niż jedno zdanie;]
A może nudzę się właśnie ze względu na moją postać? Myślałem nad grą łotrzykiem. Czy to jest zabawa pod względem taktyki etc? Czy pułapki są w tej grze fajne? I czy zdolność ukrywania daje, w którymś momencie, możliwość ukrywania się w trakcie walki?

nie każdemu każda gra pasuje, widocznie ta jest nie dla Ciebie :)



 

anything