trawa

Autor Wątek: Dragon Age: Origins  (Przeczytany 101560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 27, 2009, 09:24:37 pm »
Było charakterystyczne drzewo w pierwszej wiosce, gdzie dostajemy Stena. Tam dostałem komunikat, że charakterystycznym drzewem zainteresował się mój pies. Podpatrzyłem, nie obsikał.

    

Offline Azazell

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 27, 2009, 10:15:10 pm »
Też drzewko było na środku drogi u Elfów.

A zrobiliście może questa w tej swiątyni elfów? Jakieś składanie ofiar na stole ofiarnym itp. Co tam ciekawego było?

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 27, 2009, 11:28:57 pm »
po jego wykonaniu dostawalo sie chyba najbardziej przegieta specjalizacje - arkanowego łoriora.

a co do tych charakterystycznych landmarkuf to sam sie zastanawiam.
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 27, 2009, 11:56:04 pm »
Charakterystyczne drzewa, namioty, etc. Dają bonus dla psa, jak je powącha.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 28, 2009, 10:13:14 am »
Jaki jest ogólnie ranking postaci? Piesek nigdy za dużo w mojej drużynie nie gościł, na pierwszy rzut oka wydaje się nieciekawy ale może to jedynie wrażenie? Tak samo golema. A co do wojaków, to jest sens ich mieć w drużynie? O Stena i Oghrena chodzi. Bo z tego co czytam i sam widzę złodziej na specjalizacjach sieczkę robi chyba lepszą od dedykowanych wojaków.

Druga sprawa - skąd w tej grze brać kasę? Czy może mam się przyzwyczaić, że nie da się kupić wszystkiego a nawet nie da się kupić dużo? Szczerze mówiąc to jak grałem pierwszy raz stać mnie było tylko na 2 droższe przedmioty (takie po ~90 sztuk złota). Pojęcia nie mam skąd wziąć kasę na inne przedmioty.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 28, 2009, 10:24:49 am »
Dla mnie super gra. Zwłaszcza, że tak na dobrą sprawę to mój trzeci eRPeG w życiu (po drugim Baldurze i Wiedźminie).

Jak mogę ściągnąć zbroję czerwonego smoka i "wyzwolić furię Shale"? Wchodzę na tą stronę dragonage.bioware/redeem, wpisuję tam datę urodzenia i przenosi mnie na stronę główną DA... Gdzie wpisać kody, by ściągnąć wyżej wspomniane rzeczy?

pozdro

P.S. Gram kobietą, szlachcianką, wojowniczką i 9% gry za mną. Teraz jestem
Spoiler: pokaż
w świątyni w azylu i szukam św. prochów. Jak narazie największy problem sprawiła mi walka z magami krwi w opuszczonym domu w Deneriem (jakoś tak), więc wrócę tam później, z większym levelem  ;-)

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 28, 2009, 04:21:59 pm »
Jaki jest ogólnie ranking postaci? Piesek nigdy za dużo w mojej drużynie nie gościł, na pierwszy rzut oka wydaje się nieciekawy ale może to jedynie wrażenie? Tak samo golema. A co do wojaków, to jest sens ich mieć w drużynie? O Stena i Oghrena chodzi. Bo z tego co czytam i sam widzę złodziej na specjalizacjach sieczkę robi chyba lepszą od dedykowanych wojaków.
ja aktualnie gram ekipą dystansową (2xmag, łucznik i alister), więc wojownik z tarczą i tauntami tymi i owymi bardzo sie przydaje. od zadawania obrazen on akurat nie jest.
Cytuj
Druga sprawa - skąd w tej grze brać kasę? Czy może mam się przyzwyczaić, że nie da się kupić wszystkiego a nawet nie da się kupić dużo? Szczerze mówiąc to jak grałem pierwszy raz stać mnie było tylko na 2 droższe przedmioty (takie po ~90 sztuk złota). Pojęcia nie mam skąd wziąć kasę na inne przedmioty.
to jest moim zdaniem bardzo fajna sprawa, trzeba kontrolowac budzet! (choc w samej koncowce juz mialem sporo kasy)
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 28, 2009, 04:43:15 pm »
Jak na razie grałem składem: złodziejka (szampierz/zabójca), Alister, Morrigan i Wynn. Jak będę grał magiem to zastanawiam się kogo wywalić :) Potem jeszcze krasnoludzkim wojem sobie zagram by zobaczyć jak początek tam wygląda to chyba skończę bez złodzieja tylko średnio mi się to uśmiecha, bo skrzynki to nie dość że fajne itemki to jeszcze exp darmowy>_>

A brak kasy to rzeczywiście fajny motyw - odświeżający, bym powiedział :)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 28, 2009, 05:07:39 pm »
Proszę o pomoc!

Jestem w
Spoiler: pokaż
po świątyni, przechodzę próbę - pokonałem juz swoje sobowtóry (uf, ciężko było :/), teraz nie wiem jak aktywować most. Zdjęcie miejsca w którym jestem ->http://mnichhistorii.blogspot.com/2009/12/pomocy.html
Może mi ktoś pomóc?

Motyw ze zbroją krwawego smoka mi nie działa. Wpisuję kod i pokazuje się info, że kod był już wcześniej wpisywany... ?!  :shock:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 28, 2009, 05:22:25 pm »
Ryby Ci nie dam, ale łap wędkę:
Spoiler: pokaż
Musisz przeprowadzić po moście jedną osobę trzema pozostałymi łażąc po płytkach. Rozrysuj sobie płytki, stań na każdej po kolei i zobacz jakie części mostu się zapalają. Część mostu jest stabilna, gdy stoimy na dwóch przyporządkowanych mu płytkach. Zaplanuj jak trzeba stawać, by części mostu systematycznie stawały się stałe tak, by jedna osoba mogła przejść. Przejdziesz jedną to most stanie na stałe.

Offline Girwan

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 28, 2009, 05:23:46 pm »
Przy moście kombinujesz w ten sposób:
stawiasz gostka na jednym stopniu tak by pokazały się dwa przęsła.
drugiego gostka stawiasz tak aby podświetlił sie mocniej pierwszy fragment przęsła (nałożą się na siebie) i jednocześnie, żeby pokazało się trzecie przęsło. Następnie stawiasz trzeciego gostka, by podświetlił mocniej drugie przęsło, wchodzisz swoją postacią na przęsła, zabierasz postać pierwszą i przestawiasz tak aby otrzymać efekt jak wcześniej.

Które przyciski nadepnąć? he he .. pobaw się :)



Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 28, 2009, 05:38:54 pm »
Dzięki.

Możecie mi jeszcze napisać, co zrobić by ściągnąć dodatkowe rzeczy? Shale?
Wpisałem kod, został zatwierdzony. I teraz co?


Soooorry, ale jestem naprawdę niedzielnym graczem  ;-)

pozdrawiam

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 28, 2009, 07:00:02 pm »
Możecie mi jeszcze napisać, co zrobić by ściągnąć dodatkowe rzeczy? Shale?
Wpisałem kod, został zatwierdzony. I teraz co?

W grze musisz zalogować się na konto z portalu social.bioware.com. Następnie używasz zakładki dodatkowe elementy i pobierasz. Ostatnio jest z tym podobno problem, bo na święta mieli spore kłopoty z serwerami i ciężko się było zalogować.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 28, 2009, 08:33:32 pm »
A co do wojaków, to jest sens ich mieć w drużynie? O Stena i Oghrena chodzi.

Ja mam Morrigan, Leliane oraz Stena i maga. Generalnie rzadko cokolwiek do chodzi do walki wręcz. A jak coś juzdojdize to paraliż albo jakieś zmrożenie i Sten zabija.

Offline Girwan

Odp: Dragon Age: Origins
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 28, 2009, 08:57:32 pm »
W grze musisz zalogować się na konto z portalu social.bioware.com. Następnie używasz zakładki dodatkowe elementy i pobierasz. Ostatnio jest z tym podobno problem, bo na święta mieli spore kłopoty z serwerami i ciężko się było zalogować.
Dziś spokojnie pobrałem wieże Strażnika - bez problemów

Z tego co widzę, jestem nielicznym, który co jakiś czas zmienia team :)
na początku biegałem:
wojownik, Sten, Liliana i Morrigan
potem wojownik, Sten, Morrigan i Wynna
potem wojownik, krasnal, Morrigan i Wynna
potem wojownik, krasnal, Liliana i Morigan
potem wojownik, Sten, Shyla i Morrigan
obecnie wojownik, krasnal, liliana i Morrigan

praktycznie nie licząc początkowych misji, nie używałem psa



 

anything