trawa

Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 277593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rzenio

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:26:17 pm »
Ciekawe czy Egmont będzie tam puszczał coś polskiego?
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:35:26 pm »
@Rzenio: Być może, jeśli najpierw ukaże się w Soleil. ;)

@wszyscy zainteresowani: Późnym wieczorem wrzucę niusa, który rozwieje niektóre wątpliwości. :)



UPDATE: Na pytanie dotyczące licencji tylko na tytuły Soleil nie uzyskałem odpowiedzi, więc ten temat to czyste spekulacje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 03:48:49 pm wysłana przez Jarek Obważanek »
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:53:58 pm »
Skoro Morvan jest takim stachanowcem to ja już nic nie mówię. :)
W jakim sensie jest straszna? Ja swój pakiet uwag podesłałem redakcji. ;)

To ja jeszcze dodam, ze Irina Corbeyrana miala 230 tys egzemplarzy a Bob & Bill (tego samego scenarzysty) 2 lata temu 350 tysiecy.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 08, 2010, 05:08:28 pm »
Zajrzałem na Wraka - co to dokładnie będzie.
Legenda Swolfsa - to nie jest komiks dla dzieci :) Nawet nagości trochę tam jest  ;-)
Nie bardzo kumam jaki target ma być tego magazynu :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 08, 2010, 05:12:00 pm »
fani fantasy to niekoniecznie dzieciaki, wlasciwie wiekszosc to studenci lub zaraz po studiach, nie taka nagosc juz widzieli. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Rzenio

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 08, 2010, 06:16:31 pm »
@Rzenio: Być może, jeśli najpierw ukaże się w Soleil. ;)

Racja - niech ktoś wyłoży kasę na produkcję, a my se potem kupimy licencje za grosze:)

@wszyscy zainteresowani: Późnym wieczorem wrzucę niusa, który rozwieje niektóre wątpliwości. :)

Jak późnym?
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 08, 2010, 07:19:26 pm »

@Rzenio: Być może, jeśli najpierw ukaże się w Soleil. ;)

Racja - niech ktoś wyłoży kasę na produkcję, a my se potem kupimy licencje za grosze:)


Ale sprzedaja to tez za grosze, to ciezko sie spodziewac drogich licencji w biznesplanie.

Byc moze umowa jest tak skonstruowana, ze publikowac moga tylko komiksy z Soleil. Ale nie ma co spekulowac, nie wiadomo czy ukaze sie tyle numerow, zeby sie zastanawiac co bedzie po tych pierwszych 3 seriach (oczywiscie im tego nie zycze, ale jak kiedys napisalem w KZ, ze Zbik Mandragory sie skonczy po 2 zeszytach, to skonczyl sie po jednym).

damage done - x.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 07:27:47 pm wysłana przez xionc »
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 08, 2010, 07:36:30 pm »
Szninkiel już w środę :-).
Strasznie jestem ciekawy co nam Egmont zaserwuje na ten rok w "mistrzach" i "planszach" ?

Offline skil

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 08, 2010, 07:42:35 pm »
Ja najbardziej wyczekuję "Animalz" Bilala, chociaż ten tytuł pewnie ukaże się w serii XX wiek/wiek XXI...
No i liczę na kolejna porcję przygód Giuseppe Bergmana!
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 08, 2010, 07:50:52 pm »
Ja najbardziej wyczekuję "Animalz" Bilala, chociaż ten tytuł pewnie ukaże się w serii ...

A o czym ten komiks tak w ogóle jest ?

----------

Ja najbardziej cieszę się z ARQ 2 i mam cichą nadzieję na 3 cz. Potwora. Poza tym byłoby super gdyby wydali kolejny komiks Bourgeon'a, "kontynuację" (podobno to one shot) "Czwartej siły" Gimeza, no i oczywiście Yansa w integralu :D
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 08:11:09 pm wysłana przez Rork »

Offline Tomasz 66

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:18:45 pm »
Ja najbardziej wyczekuję "Animalz" Bilala, chociaż ten tytuł pewnie ukaże się w serii XX wiek/wiek XXI...
No i liczę na kolejna porcję przygód Giuseppe Bergmana!

"Animalz" był zapowiadany na obwolucie Batmana i Robina, a więc w Mistrzach Komiksu.
Co do Giuseppe Bergmana to Kołodziejczak w ostatnich odpowiedziach pisał, że nastąpiła zmiana licencjodawców tej serii, i wydanie kolejnych części może się opóźnić.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:58:35 pm »
Szninkiel już w środę :-).

Fajnie, ale i tak przyjdzie mi poczekać do 25-tego, aby w jednym zamówieniu z Marthą i Hellboyem przyszedł.

Strasznie jestem ciekawy co nam Egmont zaserwuje na ten rok w "mistrzach" i "planszach" ?

Otóż to! Będzie drugi ARQ, będzie zaległy drugi Blueberry, oraz Czyściec. A reszty każdy jest ciekaw. Marzą mi się Wieże Bois Maury, czy Gus and His Gang 8)
Bourgeon też!
Co do Mistrzów Komiksu, oby nie było nic na miare Batman i Robin, Cudowny Chłopiec :sad:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 09:01:54 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 08, 2010, 09:11:06 pm »
Zgodnie z zapowiedzią - nowe informacje o Fantasy Komiks.

Nie wiedziałem jak to zredagować ;) więc tutaj dodam, że papier ma być taki jak w Witch, a okładka "grubsza, podobna do tych z pism fantastycznych". Jak ktoś mi to przetłumaczy na inne jednostki miary to dopiszę do niusa.  8)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 08, 2010, 09:19:28 pm »
no i fajnie. lanfeust jest dość popularny. miałem okazję się o tym przekonać w robocie gdy jeden z managerów zagaił rozmowę o thorgalu. gdy dodałem że na thorgalu się świat nie kończy to powiedział że zbiera jeszcze lanfeusta i trolle. sprzedam mu temat tego magazynu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 08, 2010, 09:21:15 pm »
nowe informacje o Fantasy Komiks.

Gobliny? Heroic Pizza? Manzoku to miało w zapowiedziach... to już wszystko jasne.

 

anything