Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 275699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline badday

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:50:04 pm »
Właśnie to miałem napisać, że ktoś inny miał to w zapowiedziach.

Offline skil

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:25:04 am »
A o czym ten komiks tak w ogóle jest ?
Z tego co kiedyś gdzieś wyczytałem, rzecz opowiada o grupie ludzi ocalałych z kataklizmu, który nawiedził Ziemię. Żeby przetrwać podążają w poszukiwaniu czegoś na kształt raju. Dzięki zabiegom genetycznym ludzie ci są zdolni przybierać postaci zwierząt i odwrotnie, przy czym po powrocie do ludzkiej postaci zachowują przez pewien czas zwierzęce cechy i zdolności. Cały eksperyment ma im oczywiście pomóc w przetrwaniu.

Komiks podobno mocno w klimacie "Tetralogii Potwora". Ilustracje utrzymane są w szarej tonacji z dodatkiem czerwieni.
Przykładowa plansza:


"Animalz" był zapowiadany na obwolucie Batmana i Robina, a więc w Mistrzach Komiksu.
A rzeczywiście, chociaż wcześniej Egmont zapowiadał, że będzie wydany "na miękko".

Co do Giuseppe Bergmana to Kołodziejczak w ostatnich odpowiedziach pisał, że nastąpiła zmiana licencjodawców tej serii, i wydanie kolejnych części może się opóźnić.
Wiem, bo to akurat ja zadałem to pytanie ;-) Mimo to mam nadzieję, że kolejnej części doczekamy się jeszcze w 2010 roku.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline nayroth

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 09, 2010, 10:09:23 am »
Bergman w MK, ARQ w Planszach i Hellboy w Obrazach Grozy. Szkoda że każda kolekcja exclusiv musi się teraz posiłkowac jakąś serią.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 09, 2010, 06:49:23 pm »
Zgodnie z zapowiedzią - nowe informacje o Fantasy Komiks.

Nie udalo mi sie sprawdzic wynikow sprzedazy Samuraja za 2008 rok (wtedy ukazal sie tom 4), ani nawet ustalic Top 10 Soleil za ten rok. Jednak musi sie sprzedawac slabiej od pozostalych albumow z drugiego numeru Fantasy komiks, bo naklad nie moze przekraczac 40 tys. egzemplarzy.

Ponizej top 8 sprzedazy Soleil za 2008 rok:

300 000 Lanfeust des étoiles 8 Didier Tarquin Christophe Arleston
160 000 Trolls de Troy 11 Jean-Louis Mourier Christophe Arleston
95 000 Les Conquérants de Troy 2 Ciro Tota Christophe Arleston
85 000 Les Blondes 8 Dzack Gaby
85 000 Les Blondes 9 Dzack Gaby
70 000 Les Naufragés d'Ythaq 6 Adrien Floch Christophe Arleston
47 000 World of Warcraft 1 Ludo Lullabi Walt Simonson
40 000 Lanfeust Quest 2 Ludo Lullabi Christophe Arleston Didier Tarquin

co ciekawe Lanfeust Quest wygrzebalem z zestawienia mang.  :shock:

EDIT: 4 tom Legende tez sie ukazal w 2008 roku - go figure :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:22:43 am »
Ja tam wierzę w Swolfsa. Zresztą wiadomo, że najlepiej sprzedają się rzeczy niekoniecznie najlepsze ;)

A i jeszcze jedna informacja od Tomka:
Cytuj
cena 19,99 jest cena docelowa, nie planujemy jej wzrostu przy nastepnych numerach.
Oczywiscie, o ile zlapiemy planowana liczbe czytelników
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

godai

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:00:30 am »
Ten warunek o liczbie wydaje się tu być kluczowy. Z Klubem Kawalarzy i Klubem Dziewczyn było chyba podobne zawirowanie - oczekiwania trochę inne niż rzeczywistość.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:17:31 pm »
A co ma napisac, ze cena wzrosnie po miesiacu?

Ja kiedys dzwonilem do redakcji Swiata Komiksu na miesiac przed podwyzka ceny i pytalem, czy oprocz terminowosci cos sie zmieni i (po chwili wahania) powiedzieli mi ze nie (ewidentnie niezgdonie z prawda).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline holcman

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 11, 2010, 03:11:30 pm »
A co ma napisac, ze cena wzrosnie po miesiacu?

Ja kiedys dzwonilem do redakcji Swiata Komiksu na miesiac przed podwyzka ceny i pytalem, czy oprocz terminowosci cos sie zmieni i (po chwili wahania) powiedzieli mi ze nie (ewidentnie niezgdonie z prawda).

Ej, wy naprawdę macie czas na takie rzeczy, jak dzwonienie np. do Egmontu i zadawanie takich pytań?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 11, 2010, 03:55:16 pm »
To bylo w wakacje jak jeszcze studiowalem, ponad 10 lat temu. Mialem czas.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 11, 2010, 04:06:35 pm »
Ale sie uczepiliście tego magazynu. Przecież oczywistym jest że 90 % z nas to kupi a później: jedni będą jęczeć że badziewie, że się odkleja, że żałują a inni będą się cieszyć że fajne czytadło, że tanie, że chcą więcej. Jeszcze inni te 10 % będzie czaić aż na allegro pojawi się po 5 złotych i będą kupować. A potem jedni będą jeczeć a inni się cieszyć itd. itd.
Założenie takiego magazynu jest jedno: przeczytaj i wyrzuć do kosza. Przecież nie będziedziesz tego zbierać bo te historie nie nadają się do powtórnego czytania.
A tak w ogóle to co można mieć w dzisiejszych czasach za 20 złotych ? Tym bardziej jeżeli jest to wydatek raz na miesiac !

Offline misio141

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 11, 2010, 04:19:27 pm »
Ale sie uczepiliście tego magazynu. Przecież oczywistym jest że 90 % z nas to kupi a później: jedni będą jęczeć że badziewie, że się odkleja, że żałują a inni będą się cieszyć że fajne czytadło, że tanie, że chcą więcej. Jeszcze inni te 10 % będzie czaić aż na allegro pojawi się po 5 złotych i będą kupować. A potem jedni będą jeczeć a inni się cieszyć itd. itd.
Założenie takiego magazynu jest jedno: przeczytaj i wyrzuć do kosza. Przecież nie będziedziesz tego zbierać bo te historie nie nadają się do powtórnego czytania.
A tak w ogóle to co można mieć w dzisiejszych czasach za 20 złotych ? Tym bardziej jeżeli jest to wydatek raz na miesiac !
ja sie ciesze że takie "czytadło", a i raczej nie wyrzuce go po parokrotnym przeczytaniu:P
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 11, 2010, 04:40:19 pm »
Ja też się cieszę i na pewno będę kupował ! Ale zbierać tego nie planuje. Pomyśl gdzie to później trzymać ? Po 3 latach (zakładajac że się utrzyma) będziesz miał prawie 40 sztuk ! Ja na "zacne" pozycje nie mam już na półkach miejsca i niektóre (z bólem serca) wyprzedaję.
Wyobrażam sobie co się będzie działo na allegro z tymi magazynami :-). Po kilku miesiacach to będzie prawdziwy wysyp całych zbiorów za grosze :-)

Offline misio141

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 11, 2010, 04:42:58 pm »
w gruncie rzeczy będzie podobna sytuacja co z Gigantami :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 11, 2010, 04:45:06 pm »
ja sie ciesze że takie "czytadło", a i raczej nie wyrzuce go po parokrotnym przeczytaniu:P
Ja przeczytam pewnie jeden raz, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby wyrzucić go do kosza. Zresztą, znając siebie, najpierw skompletuję wszystkie części danej serii i dopiero wtedy wezmę się za lekturę.

Offline Cheshire Cat

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:41:44 pm »
A tak w ogóle to co można mieć w dzisiejszych czasach za 20 złotych ?
Chociażby któregoś Jasona czy Morskie Powietrze. Coś by się jeszcze przypomniało, ale nie chcę mi się myśleć.   
"Oh, you can't help that, we're all mad here. I'm mad. You're mad."