trawa

Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 275798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline B2Ka

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #525 dnia: Marzec 30, 2010, 03:29:07 pm »
Oszukali Cię. Reklamuj. Mój "Rusty..." ma 80 stron. Chcesz wiedzieć, jak się kończy? Albo zaczyna?  ;-)

Sprawdzałem na sklepie Gildii ile ma stron, sam nie kupiłem tego. Może w Gildii sprzedają jakieś wychudzone egzemplarze 8).

Offline yurek1

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #526 dnia: Marzec 30, 2010, 03:29:55 pm »
po pierwsze: drugi zeszyt LoEG III wyjdzie może i w kwietniu, ale na pewno nie tego roku. TopShelf zapowiada go na 2011 rok.  ;)
po drugie: Black Dossier nie było początkowo sprzedawane poza USA z powodu bodaj praw do jakiejś postaci, nie pamiętam już jakiej. o ile mi wiadomo - czytałem o tym w wywiadzie z Kevinem O'Neillem - kwestia została wyprostowana i Black Dossier jest już normalnie dostępne. aczkolwiek nie wiem, czy coś mi się nie pokręciło z Lost Girls. :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Ajron

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #527 dnia: Marzec 30, 2010, 03:41:37 pm »
po pierwsze: drugi zeszyt LoEG III wyjdzie może i w kwietniu, ale na pewno nie tego roku. TopShelf zapowiada go na 2011 rok.  ;)
po drugie: Black Dossier nie było początkowo sprzedawane poza USA z powodu bodaj praw do jakiejś postaci, nie pamiętam już jakiej. o ile mi wiadomo - czytałem o tym w wywiadzie z Kevinem O'Neillem - kwestia została wyprostowana i Black Dossier jest już normalnie dostępne. aczkolwiek nie wiem, czy coś mi się nie pokręciło z Lost Girls. :)

Nie wiedziałem, że taki problem jest z drugim zeszytem. Oparłem się tylko na informacjach z wiki. Dzięki.

Co do rozwiązania kwestii Black Dossier, to pierwsze słyszę o tym. Było by nieźle mieć to po polsku.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 30, 2010, 03:44:27 pm »
Eee, pogubilem sie, to co teraz wyjdzie w Polsce, co wyjdzie kiedys a co nigdy nie wyjdzie? :)

Bez wzgledu na to, Moore'a zawsze chetnie kupie.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline adro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 30, 2010, 04:04:21 pm »
A to przypadkiem nie bylo tak, ze moorowi cos odwalilo w lepetynce i to sam Pan M nie zgadzal sie na publikacje black dossier poza stanami. Za takie numery i te z ekranizacjami zawsze odnosilem sie z rezerwa do AM jako czlowieka. Wszystkie takie akcje pokazuja, ze AM jest zadufany w sobie. Zdecydowanie bardziej wole charakter i podejscie do pewnych spraw Franka Millera.
PS Dlaczego jak nacisnie sie w poscie symbol emotikonki to znika cala tresc wiadomosci. Nie wiem co jest grane, czy ktos ma podobne akcje. Te komplikacje zaczely sie po wprowadzeniu zmian na gildii.
pozdro  
  
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2010, 04:07:27 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline wilk

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 30, 2010, 04:16:06 pm »
Eee, pogubilem sie, to co teraz wyjdzie w Polsce, co wyjdzie kiedys a co nigdy nie wyjdzie? :)


Teraz wyjdzie część pierwsza z planowanych trzech trzeciej części Ligii. Nie ukaże się "Black Dossier", który chronologicznie jest co prawda trzeci ale podobno uznawany jest przez Moore'a za swoiste interludium, łącznik między częścią drugą a właściwą częścią trzecią. Tak to zrozumiałem. Jeśli się mylę to skorygujcie. :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 30, 2010, 06:56:23 pm »
To moze jednak poczekam na integral.

Pierwsza czesc z planowanych trzech trzeciej czesci to jakas groteska.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline wilk

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #532 dnia: Marzec 30, 2010, 07:11:34 pm »


Pierwsza czesc z planowanych trzech trzeciej czesci to jakas groteska.

Dlaczego? Przecież to typowa miniseria. Zupełnie normalna praktyka na rynku amerykańskim. Tylko zeszyt jest grubszy. :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #533 dnia: Marzec 30, 2010, 07:16:57 pm »
Wiem, ale w sumie zeszytow tez nie zbieram (chyba ze polskie).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #534 dnia: Marzec 30, 2010, 08:04:26 pm »
A jak wyjdzie trzeci to nie będzie pierwszego i będziesz sobie pluł w brodę. ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #535 dnia: Marzec 30, 2010, 08:06:29 pm »
Eee, chcesz przez to powiedziec, ze scenariusz w Sky Doll jest slabszy od tych z FK?  :shock:

To juz musi byc poziom KRONa...

KRONa nie czytałem, ale tak to "Sky Doll" jest słabszy od zawartości Fantasy Komiks.

Cytat: xionc
Wiem, ale w sumie zeszytow tez nie zbieram (chyba ze polskie).

Nie wiem czy coś co będzie miało grzbiet można nazwać zeszytem.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline yurek1

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #536 dnia: Marzec 30, 2010, 08:31:46 pm »
A to przypadkiem nie bylo tak, ze moorowi cos odwalilo w lepetynce i to sam Pan M nie zgadzal sie na publikacje black dossier poza stanami. Za takie numery i te z ekranizacjami zawsze odnosilem sie z rezerwa do AM jako czlowieka. Wszystkie takie akcje pokazuja, ze AM jest zadufany w sobie. Zdecydowanie bardziej wole charakter i podejscie do pewnych spraw Franka Millera.
nie, to kwestia praw autorskich, a nie widzimisię. natomiast foch Moore'a związany był z płytką, która miała być dołączona do Black Dossier, ale z której DC w ostatniej chwili się wycofało. też bym się poirytował.
zadufany? a oglądałeś filmową wersję LoEG? LOL
podejście Millera jest takie, że należy komiks przenieść na ekran kadr po kadrze - jednym to się podoba, drugim nie. no, i wypada zadać znowu pytanie: oglądałeś filmowego Spirita w wykonaniu Millera? LOL po dwakroć
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Julek_

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #537 dnia: Marzec 30, 2010, 10:53:40 pm »
Czy ktoś w tym topik obraził Alana Moore`a  :!:

Call the Moore Police  :!:

(a tak na serio, i w temacie - za "Ligę" Egmont bierze się strasznie z pupy strony!)

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #538 dnia: Marzec 30, 2010, 11:47:23 pm »
"Animal' z", znakomite, interesujące postaci i bardzo wciąga, chciałem tylko przejrzeć, a od razu przeczytałem całość. Graficznie podoba mi się najbardziej ze wszystkich komiksów Bilala. Szaroniebieska kolorystyka z domieszką czerwieni robi świetne wrażenie, zaraz po tym albumie przekartkowałem "Tetralogię Potwora" i wydała mi się bardzo pstrokata (!).


"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #539 dnia: Marzec 30, 2010, 11:57:08 pm »
Co do BLACK DOSSIER to nawet "gdyby" byłaby możliwość wydania tego w Polsce to mocno wątpię czy by to zostało wydane. Mieliby masę tekstu do przetłumaczenia, różnego rodzaju papier, trójwymiarowy komiks, okulary etc. więc nie wiem czy by im się chciało albo ile to musiałoby kosztować.  ;-)

 

anything