Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 277657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1065 dnia: Listopad 09, 2010, 10:04:31 pm »
Ja to zrozumiałem tak, że Sensacji już nie będzie wcale ale samego Largo może i w turbo wolnym tempie ale jednak wydadzą.

Offline adro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1066 dnia: Listopad 09, 2010, 10:07:05 pm »
odpowiedzi egmontu mozna podsumowac trzema slowami 
zwalniamy, zwalniamy, zwalniamy :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1067 dnia: Listopad 09, 2010, 10:10:20 pm »
A nam - fanom komiksów to się BARDZO BARDZO BARDZO nie podoba!!!!

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1068 dnia: Listopad 09, 2010, 10:21:58 pm »
"Czy myśleliście o tym żeby wydać książkę o Thorgalu:
Amélie Sarn : Thorgal - L'enfant des étoiles ??

Myśleliśmy Smile "
 
cóż, ktoś zinterpretuje?


Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1069 dnia: Listopad 09, 2010, 10:26:40 pm »
Ot, przelotna myśl podczas posiedzenia w toalecie. Nie nastawiałbym się…

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1070 dnia: Listopad 09, 2010, 10:31:08 pm »
Ale dziwi mnie to, że w obecnych okolicznościach zamierzają wydawać album z historyjkami Armady, który nie stanowi kontynuacji serii.

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1071 dnia: Listopad 09, 2010, 10:41:54 pm »
To nie ma znaczenia, widocznie Armada zawsze dobrze się sprzedawała i stąd ten pomysł. Teraz Egmont wybitnie nastawił się na tematy, które mają przynieść kasę. Dawniej trochę eksperymentowali no i Tomek chciał dogodzić nam starym komiksowym wyjadaczom. Teraz chłopaka przycisnęli i liczą się tylko słupki... Ale On i tak się stara. Mimo wszystko przemyca tematy, które owszem się sprzedadzą, ale też bez jakiegoś szału np. Sambre. Gdyby tak do końca słuchał „tych z góry” to Egmont wydawałby tylko Star Wars… Przynajmniej ja tak to widzę.

Offline Thiago

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1072 dnia: Listopad 10, 2010, 12:32:50 am »
Szkoda Largo... Ale Polacy nie czytają tego komiksu jak mówi Kołodziejczak. O Tintinie też cisza - czyli pewnie kolejne podejście i kaput. Eh mizerniutka ta nasza kultura komiksowa niestety... A szkoda. 

Offline yurek1

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1073 dnia: Listopad 10, 2010, 05:57:19 am »
odpowiedzi bardzo pesymistyczne, jak zwykle zdawkowe i na odpi****l, ale ja Kołodziejczaka rozumiem, bo raz, że chłopak ma na sobie potrójną presję: szefa, który chce wyników; licencjodawców, którzy chcą, żeby ich książki ukazywały się w nakładach wyższych niż sto egzemplarzy i sprzedawały w ilościach większych niż dziesięć sztuk; i czytelników, którzy chcieliby najlepiej wszystko od razu, w miękkiej, twardej, błyszczącej, matowej, w kolorze, czerni i bieli, w integralach i zeszytach, co tydzień, a do tego za grosze. my, czytelnicy i klienci, mamy w stosunku do egmontu ogromne oczekiwania, ale trudno się dziwić, skoro przed laty firma nas tak ładnie łechtała fajnymi tytułami, a teraz wydaje jeden ciekawy komiks na miesiąc (góra!). cóż, rzeczywistość. po drugie, też bym odpowiadał jak Kołodziejczak, gdyby ktoś mi kazał odpowiadać na takie pytania. toż połowa z nich to jakiś bełkot, niegramatyczne i nieortograficzne dźwąganie. czy naprawdę ci ludzi z alei komiksu nie mogliby po prostu przeredagować pytań tak, żeby miały ręce, nogi i głowę? wiem... to retoryczne pytanie.

osobiście czekam - z tego, co zostało ogólnikowo zapowiedziane - wyłącznie na Sambre'a, bo przymierzam się do zakupu po francusku, tylko obawiam się, że będzie trochę za trudne jak na mój poziom znajomości języka. szkoda Largo, szkoda, tako dobry chłopak był...
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1074 dnia: Listopad 10, 2010, 10:18:44 am »
Szkoda Largo... Ale Polacy nie czytają tego komiksu jak mówi Kołodziejczak. O Tintinie też cisza - czyli pewnie kolejne podejście i kaput. Eh mizerniutka ta nasza kultura komiksowa niestety... A szkoda.
To, że cisza, nie znaczy, że zrezygnowali.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline F... YOUR HEROES

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1075 dnia: Listopad 10, 2010, 12:59:27 pm »
straszna lipa z Largo, taka dobra seria, ehh
może wydadzą kolejne tomy jak będzie premiera drugiego filmu  :doubt:

Offline radef

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1076 dnia: Listopad 10, 2010, 01:16:55 pm »
To, że cisza, nie znaczy, że zrezygnowali.
Na dodatek w dwóch ostatnich porcjach pytań też były odpowiedzi o Tintina i było mówione, że albo będą na początku, następnego roku lub w czasie premiery filmu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 01:22:50 pm wysłana przez radef »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1077 dnia: Listopad 10, 2010, 03:40:42 pm »
Przez tyle lat ciągnęli te mangi i nagle teraz zaczęły się tak źle sprzedawać? :doubt:

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1078 dnia: Listopad 10, 2010, 09:05:02 pm »
Zmartwiło mnie „NIE” przy „XIII Mystery”. :(
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1079 dnia: Listopad 10, 2010, 09:55:33 pm »
miałem wrażenie, że "XIII" to pewniak, który miał się ukazać równocześnie z edycją Dargaud....

 

anything