Autor Wątek: Forum Gildii w "Znakomiksie"  (Przeczytany 1728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Forum Gildii w "Znakomiksie"
« dnia: Luty 24, 2010, 04:11:43 pm »
"Znakomiks" postanowił przytoczyć przebrzmiałą dyskusję nt. rabatów sprzed roku, która przewinęła się przez forum i obszernie zacytował wypowiedzi użytkowników, dodając do większości komentarze od autora artykułu. Wrzucam tutaj dwa zdjęcia (sorry za jakość, ale da się rozczytać) ze "Znakomiksu", uznając - podobnie jak "Znakomiks" - że mogę to zrobić, ponieważ niniejsze wypowiedzi są ogólnodostępne.

Ponieważ Andrzej Baron polemizuje z postami niektórych (a czasem nawet zadaje im pytania), uznałem, że użytkownicy forum mogą mieć szansę, żeby się ustosunkować.

Pomijam fakt, że rybryka nazywa się "Czytelnicy piszą", tak jakby wszystkie przytoczone wypowiedzi pochodziły od czytelników "Znakomiksu" i doń były adresowane. Pomijam też, że z "bąbielka" zrobiono ze mnie "Babielka", co mi się nie podoba, bo źle koresponduje z moim nazwiskiem. Czuję się mile połechtany, że jakieś kolejne czasopismo mnie cytuje (poprzednio było to "NIE"), ale mimo wszystko - proszę o zwracanie uwagi na takie rzeczy.

Dzięki arcz za cynk, ten temat będzie w odpowiednim czasie połączony z tematem "Obniżki cen komiksów".

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Forum Gildii w "Znakomiksie"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2010, 04:24:50 pm »
Ja to czytałem parę tygodni (ponad miesiąc?) temu, teraz nie mam przy sobie tego numeru Znakomiksu. Kupiłem w emipku za okładkową (tak!) żeby sobie poczytać w pociągu, 3 dychy za taki magazyn to nieźle fanowska cena. Komiksy - szczególnie graficznie - na mistrzowskim poziomie. Szkoda tylko że strony rozjechane, rozpikselowane miejscami na maksa  :-?

Co do dyskusji to szkoda że nie przytoczyli mojej ostrej wypowiedzi :)

Ja mam ogólne wrażenie że nie ma żadnych obniżek tylko ta cena ze sklepów czyli -20 czy -25% to cena normalna a okładkowa powinna się nazywać "zawyżka". Ale to nie mój problem, ja kupuję po normalnej, gorzej z przypadkowymi czytelnikami komiksów, których cena empikowa pewnie czasem odstrasza. Zabawne bo ja akurat właśnie Znakomiks kupiłem w empiku i to był wyjątek od mojej reguły kupowania ze zniżką (czyli po mojemu - po normalnej cenie). Ode mnie tyle, teraz będę się już tylko przyglądał ewentualnej dyskusji  :)

Offline Dembol_

Odp: Forum Gildii w "Znakomiksie"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2010, 04:41:27 pm »
Oh, lol. Też mnie cytują. Jestem sławny :)

godai

  • Gość
Odp: Forum Gildii w "Znakomiksie"
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2010, 09:18:30 pm »
Chciałoby się powiedzieć "Co to za pi****lenie", gdyby nie to, że wiem - co za :D

Offline Julek_

Odp: Forum Gildii w "Znakomiksie"
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2010, 08:32:47 pm »
Żeby drukować forum, no do czego to doszło!

 

anything