trawa

Autor Wątek: Dobre anime  (Przeczytany 162023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lagar

Dobre anime
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 20, 2003, 09:44:37 pm »
No dobra to hentai wykreslilem teraz prosilbym o jakis link do strony z napisami. Japonski to jakis jezy, ktorego ni w zab nie rozmiem, dlatego przydalyby sie sub na polski lub angielski. No chyba ze ktos ma napisy do Gunnm`a, bo wlasnie o napisy do tego filmu poszukuje. Plissssss
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline Inszy

Dobre anime
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 20, 2003, 10:15:01 pm »
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Lagar

Dobre anime
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 21, 2003, 07:26:04 am »
No sezamka to znam problem jest taki, ze nie dziala :{
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline Inszy

Dobre anime
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 21, 2003, 02:48:12 pm »
Mi działa bez zarzutów :?
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Rhiannon

Dobre anime
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 24, 2003, 12:48:45 am »
Ze swojej strony moge jeszcze polecic Wolf's Rain- robione przez chyba ta sama ekipe, ktora zajmowala sie Cowboyem Bebopem. Swiat postapokaliptyczny i wilki szukajace drogi do raju. Smutne toto, o idealistach i nie tylko, dobrze dobrana muzyka. Ot, zobaczyc.

Offline sivy

Dobre anime
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 24, 2003, 07:10:13 pm »
Widzialem to na Teleporcienawet mi sie spodobalo :wink:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Inszy

Dobre anime
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 25, 2003, 02:17:01 pm »
Nie wiem jak mogło się to stać, ale przecież są jeszcze dwa świetne tytuły, których nikt nie podał :oops:
1) Macross Plus
2) Macross Zero (serial jest ciągle w trakcie tworzenia)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline marzena

Dobre anime
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 27, 2003, 11:27:54 am »
Osobiscie polecam Berserka, Saikano i Azumange  :)

Offline Kweethul_drugi

Dobre anime
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 28, 2003, 11:56:13 am »
Nikt nie wymienił przygód niejakiego Tenchiego?

Wstyd.

Poza tym:

Dragon Half (yay!)
Excel Saga (na rybkę polecam, obejżałem dopiero 20 odcinków, ale mi sie podoba)

wszystko to (oczywiście) komedie.
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline sivy

Dobre anime
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 28, 2003, 04:11:37 pm »
j atm popieram kandytature Macross Plus- the Movie (kinowka jest cudowna :D )
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Lina_

Dobre anime
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 28, 2003, 06:57:05 pm »
strona tapiana się wiochnęła niedawno.... ale bedzie nidługo stronka z napisami mojej kolezanki jak jej sie tylko bedzie chciało ją opublikować w intenecie -_-

Wolf's Rain naprawde warto obejrzeć bo filmisko jest boskie pozatym  tez Ghost in the Shell jest warte uwagi (Slayers!!! :lol: )
ruin expolore!!! ale to nie jest raczej poważne -_-
i Hellsing dobrze napisałam?
friut basket bardzo fajne anime,armitage (wszystko) -dobrze napisałam?
zdecydowanie beatle angel alita manga ładniejsza ale anime naprawde mna wstrząsnęło wbijając na długo w fotel podobnie jak read or die
naruto-bardzo fajna komedia - i uwaga mam napisy : D ale proponuje obejrzec i tak w wesji angielskiej bo to tłumaczenia nie są zbyt dokładne w niektórych miejscach ^^
Pozdro Lina
[/b]

Offline Lina_

Dobre anime
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 28, 2003, 06:59:10 pm »
a i zapomniałam na śmierć!!!!!!!!1
koniecznie TENCHI MUYO IN LOVE 2!!! tego nie wolno nie oglądać! to zbrodnia karana życiem 1 nie jest juz taka dobra (1 to bardziej komedia^^)

Offline eSirT

Dobre anime
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 29, 2003, 11:53:48 am »
Cytat: "Janek Pietkiewicz"
Ninja Scroll?

To ten śmieszny film, który tobie pożyczyłem, w którym występuje ten śmieszny człowiek z ulem w plecach?


Ta, to właśnie ten.
A ten śmieszny koleś z ulem to zdaje sie jakis oni - czyli japoński demon.

Ze swej strony polecam GitS: Stand Alone Complex (genialne!)
Kite i Mezzo Forte to rzeczywiście nie jest hentai, choc momentami jest ostro. A ogólnie - bardzo dobre anime akcji.
SE Lain - niesamowity klimat, wyalienowanie, mrok i zacierające się granice rzeczywistości. Naprawdę dobra rzecz.
Scryed - taka japońska opowieść o superbohaterach w postapokaliptycznej rzeczywistości. Całkiem niezłe, pochłonąłem w dwa wieczory.
łaśnie leżę i czekam, aż farba na suficie zacznie się łuszczyć. To moje nowe, ekscytujące jak reszta życia hobby.

Offline Alakhai

Dobre anime
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 01, 2003, 01:39:09 am »
Z tych anime, które miałem okazję oglądać, najbardziej przypadły mi do gustu:
- Ghost In The Shell
- Akira
- Cowboy Bebop
- wszystko spod ręki Hayao Miyazakiego (na razie widziałem "Spirited Away", "Księżniczkę Mononoke", "Porco Rosso" i "Mojego sąsiada Totoro", a czekam wciąż na "Nausicaa")

Powyższe to moja pierwsza liga.
Niezłe, aczkolwiek nieco słabsze, są też IMHO:
- "Rurouni Kenshin" (aka "Samurai X")
- "Gunnm" (aka "Battle Angel Alita")
- "Armitage III"

Z anime komediowych polecam przede wszystkim "Excel Sagę" - humor mocno absurdalny (nieco w klimacie Monty Pythona), ale naprawdę zabawne. Dosyć śmieszny jest też "Photon".
size=11]Every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
[/size]

Offline lucass

Dobre anime
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2003, 08:19:42 am »
Cytat: "Alakhai"
wszystko spod ręki Hayao Miyazakiego

Z tej "firmy" polecam jeszcze Future Boy Conan. Rok produkcji - 1978, ale to naprawde wspaniała seria.
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV