Autor Wątek: Fantasy Komiks  (Przeczytany 175167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #195 dnia: Wrzesień 30, 2010, 04:11:59 pm »
Po mojej interwencji w 'moim' kiosku (albo tak sie ludze) FK zostal przestawiony z regalu 'dzieciecego' z resorakami i m.in. Opowiesciami z Kaczogordu (tam je znalazlem) na stoisko z Tytusami i magami (na szafce z prasa).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #196 dnia: Wrzesień 30, 2010, 05:22:51 pm »
Tak na marginesie
 
  Dziś z rańca nabyłem z dużym opóźnieniem piąty tom "FK". Sprzedawca w kiosku: "Panie ! Ale to kosztuje aż dwie dychy ! Wymagającego masz pan dzieciaka !"
 
 Jakoś nie śmiałem wspomnieć, że to dla mnie, a przy okazji o przeciętnych cenach większości publikowanych u nas komiksów...
No to w tym kiosku, chyba nie ma Naruto. 17,95 - to nie taka duża różnica cenowa :roll:
 
 
Nie wiem czy u was w Empikach jest tak samo, ale Fantasy Komiks wciskany jest na półki z Kaczorem Donaldem i innymi kierowanymi do młodszego czytelnika tytułami. Przecież FK powinien być gdzieś koło fantastyki, lub komiksów...   
U mnie jest na "prasie" razem ze Star Warsami i mangami.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 08, 2010, 10:58:20 am »
Calkiem ciekawie zapowiada sie ta nowa seria Sloka - trzy pierwsze tomy rysuje Floch a czwarty juz ktos inny. Rysunki troche inne od tych z Ythaq, byc moze rysownik uzyl innej techniki, bo czasem wyglada to podobie, a czasem zupelnie inaczej, troche w stylu Vatine...

Tak w ogole to moze byc dobry moment na podsumowanie dotychczasowej dzialalnosci. Wyszly po 4 tomy 4 serii glownych. Prawie tysiac stron (odpowiednik jakichs 20 pelnowymiarowych albumow).

Nastepna Legenda zapowiedziana na styczen 2011 (2 miesiace po francuskiej premierze, jesli nie bedzie obsuwy).
Przy okazji - z wrzesnia na pazdziernik przlozono planowana premiere Ythaq 8 we Francji. Czyli bedzie ten cykl pewnie dluzej prezentowany na lamach pisma, bo to znaczy, ze jestesmy dopiero w polowie.

Z Lasami jest gorzej, bo kolejne tomy wychodza w dwuletnich odstepach. Raczej nie ma co liczyc na premiere 7 w 2011. W sumie, moze to i lepiej zeby od Lasow odpoczac. Samuraj jesli bedzie kontynowany w PL, to chyba dopiero po skonczeniu drugiej pod-serii.

Czyli zostalo 12 albumow z rozpoczetych serii (w tym te dwa jeszcze niewydane). Nie zdziwie sie, jak Egmont wprowadzi jeszcze jakas nowosc w grudniu, najdalej styczniu...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 08, 2010, 07:18:08 pm »
Jakoś nie śmiałem wspomnieć, że to dla mnie, a przy okazji o przeciętnych cenach większości publikowanych u nas komiksów...

Pfff, książka dla dzieci, która ma parę stron, kosztuje 3 dychy. Oczywiście nie taka drukowana na tiry w Chinach, tylko coś z Dwóch sióstr czy Hokus-Pokus.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 12, 2010, 10:58:06 pm »
Zapraszamy do obejrzenia ośmiu plansz z listopadowego, siódmego już numeru "Fantasy Komiks". Więcej...
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #200 dnia: Październik 13, 2010, 08:58:24 am »
Zapraszamy do obejrzenia ośmiu plansz z listopadowego, siódmego już numeru "Fantasy Komiks". Więcej...

Koziolek Matolek is back:
http://www.komiks.gildia.pl/prasa/fantasy-komiks/7,skan4

Przy okazji - jest juz tez okladka 8 FK na stronie Egmontu.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 13, 2010, 12:35:31 pm »
Koziolek Matolek is back:
http://www.komiks.gildia.pl/prasa/fantasy-komiks/7,skan4
Ojtam, ojtam, pierwszy komiks w którym tego typu wprowadzenie w fabułę zajmuje całą pierwszą stronę?
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Qwant

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 18, 2010, 10:06:38 am »
FK4 - 250% okładkowej?
http://allegro.pl/fantasy-komiks-tom-4-i1269511979.html
może to niedługo będą unikaty ;)

Offline tolman

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 18, 2010, 12:47:14 pm »
Rzeczywiście nakład wyczerpany. Dziwności. Pewnie Egmont zamówił sobię usługę w Ruchu "powrót egzemplarzy, które nie zeszły". Trzymają pewnie teraz w magazynach i zacierają ręce. Powinni wypuszczać na rynek teraz po kilka sztuk raz na pół roku ^^

Offline naodati

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 18, 2010, 02:44:13 pm »
A ja słyszałem, że nawet w magazynach Egmontu skończył się 4 tom. Ponoć 3 też się kończy.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 18, 2010, 02:56:49 pm »
To mnie nawet nie dziwi, bo numery 3 i 4 byly bardzo fajne, tylko 1 Arleston + Swolfs + Samuraj.

Wcale by mnie tez nie zdziwilo, gdyby za chwile bylo podobnie z numerem 6. :)

Ciekaw jestem czy w grudniowym numerze wejdzie jakas nowosc. Zgodnie z ich dotychczasowa strategia, nowe serie wchodzily razem z ostatnim tomem poprzedniej serii, a w grudniu chyba konczy sie Zaraza.

Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline adro

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 18, 2010, 07:39:16 pm »
no naprawde niezle jaja. Egmont obwieszcza wszem i wobec, ze fantasy komiks sprzedaje sie srednio. Potem wychodzi na jaw fakt, ze do dobrej sprzedazy brakuje temu magazynowi okolo 200-300 egzemplarzy. Teraz okazuje się, ze niektore numery fantasy komiks wyprzedaly sie do cna. O co tutaj chodzi, bo juz zupelnie nie kumam calej tej zawieruchy wokol fantasy komiks.
pzdr    
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kas1

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 18, 2010, 08:35:57 pm »
Jak to o co? Burdel mają :D

Offline zychu

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 19, 2010, 07:51:03 am »
4 albo 5 część dodawali za darmochę do biletów w Multikinie (Tydzień z  Anime czy coś takiego), więc chyba coś faktycznie nie schodziło.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 19, 2010, 09:24:31 pm »
No to tajemnica znikającego nakładu rozwiązana!
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything