Autor Wątek: Wilki - czysty napór / 2000  (Przeczytany 5424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Wilki - czysty napór / 2000
« dnia: Maj 05, 2010, 01:41:05 pm »
Kompletne Auuu!


 Wolf priest – runic armour, jump pack  / 145
Rune Priest – beast slayer, jaws,  cover / 110

 
 
Grey hunters – 8 x (standar, melta,  wulfen, pw) / 160
Wolf guard – power fist, combi-melta  / 43
Land raider  – multi-melta / 260


 
Grey hunters – 7 x (standar, melta,  wulfen, pw) / 145
Wolf guard – power fist, combi-melta  / 43
Rhino – dozer blade /40

 
Grey hunters – 7 x (standar, melta,  wulfen, pw) / 145
Wolf guard – power fist, combi-melta  / 43
Rhino – dozer blade /40

 
Grey hunters – 7 x (standar, melta,  wulfen, pw) / 145
Wolf guard – power fist, combi-melta  / 43
Rhino – dozer blade /40

 
Sky claws – 7 x (wulfen, fist,  flamer) / 157

 
Long fangs – 5 x missle launcher /  140
Long fangs – 5 x missle launcher /  140

   
Wolf scouts – melta / 85
Wolf guard – power fist, combi-melta  / 43

60 wilkow w sumie


Jak wam sie podoba ?  :smile:


Jeszcze korci mnie wyrzucenie landka, a za to wrzucenie kolejnego oddzialu scoutow i fangow (72 wilki)  :smile:  
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 02:01:32 pm wysłana przez Josef Knecht »
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline mlodyrs

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2010, 07:27:52 pm »
Prawie standard, gdzie tu napór?

Mi chodzi po głowie coś w stylu 2 lordów koksów, dużo GH w rhino i jakieś delikatne wsparcie ogniowe. Zapewne na najbliższym grunwaldzie uskutecznię coś takiego.

Offline MiSiU

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2010, 08:43:33 pm »
A jak dla mnie to mało uniwersalne to. Na zastawionym stole większość armii będzie strzelała do tego jak do kaczek a odpowiedź ogniową masz w formie statycznych long fangów. Jedyny mobilny firepower to landek który ma dylemat "strzelać czy raczej jechać z tymi chłopakami do combat'u?".

Offline Josef Knecht

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2010, 09:01:38 pm »
A jest jakas alternatywa dla naporowych wilkow?
1) thunderwolf cavalry?
2) duzo landkow - error moim zdaniem
3) strzeleckie wilki z contra jak wyglada wiekszosc armii, to mnie przy tej rozpisce nie interesuje


Poza tym:
1) przeciwnik raczej nie bedzie strzelal do fangow, a 10 misli i 2 laski na landku to i tak dobre wsparcie ogniowe sluzace do otwierania rhinosow i wieksze niz u innych naporowych armii
2) mlodyrys - nie widze tego standardu, nawet przejrzalem sobie wszystkie rozpiski wilkow na DMP, raczej nie odbiegaly od normalnych turniejowych i jedyny element, ktory sie powtarza to GH, co akurat trudno zmienic, najlepszy troops wilkow i bardzo uniwersalny
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 09:05:11 pm wysłana przez Josef Knecht »
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Wosho

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2010, 08:33:04 am »
Ja tez tu nie widzę standardu?
Moje zarzuty sa natomiast podobne az prosi się w armii combatowej lord na wilku.
 

Offline Zly

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2010, 11:26:58 pm »
Ja bym dał raczej lorda to skyclawow co też chodzi mi po głowie ( nawet sobie plecaczki namagnesowałem ). Bardziej pasuje do naporu i nie zostanie w tyle co się lordowi na wilku czasem zdarza przy większym naporze.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Wołek

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2010, 08:19:48 am »
Ja bym dał raczej lorda to skyclawow co też chodzi mi po głowie ( nawet sobie plecaczki namagnesowałem ). Bardziej pasuje do naporu i nie zostanie w tyle co się lordowi na wilku czasem zdarza przy większym naporze.
Tylko to trochę nie pasuję do tego że wilki lubią stać twardo na ziemi :wink: Jak to ich Russ uczył  :biggrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline afruniu

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2010, 09:27:58 am »
dokładnie jak Wołek prawi. właściwie dziwię się, że bohaterowie mają opcje JP. właśnie w ten sposób, fluffowy, uzasadniam sobie brak opcji WG na packu. tylko blood clawy wskakują na jp, by się wykazać.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline PaulShin

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2010, 09:29:58 am »
dokładnie jak Wołek prawi. właściwie dziwię się, że bohaterowie mają opcje JP. właśnie w ten sposób, fluffowy, uzasadniam sobie brak opcji WG na packu. tylko blood clawy wskakują na jp, by się wykazać.
narka

Akurat WG mają packi. :P Tylko się nie da ich dołączyć do Skyclawów.

Offline afruniu

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2010, 09:44:49 am »
o to mi właśnie chodziło :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Josef Knecht

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2010, 11:56:28 am »
Tylko, ze wolf lord na packu to jakis sredni deal, mi sie wydaje, powinien miec sage misia, wiec jego koszt to 180 punktow bez uzbrojenia (zbroja, saga, plecak), za 150 mam tanszego priesta, ktory ma 2+/4++ i daje przerzuty chlopakom, gorzej ze z jakichs niewyjasnionych przyczyn, w przeciwienstwie do wszystkich kumpli kapelanow nie moze miec fista  :sad:


Jezeli, jak sugerowalem w pierwszej odpowiedzi, ktos ma lepszy pomysl na wilki assaultowe i nie bedzie to po prostu strzelanie + 2 groznych lordow na wilkach, to czekam na jakas propozycje rozpiski  :smile:
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Wołek

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2010, 05:50:11 pm »
ja mam ale pozbawione strzelania  :badgrin: :wink: Ale są runic weapony,i cover  :biggrin: I dużo owłosionych kolesi z fistami  :lol:
Wolf lord 160
frost blade,tarcza,ogon

Runek 105
paszcza,huragan,ogon

Runek 100
paszcza,storm caller

Runek 110
paszcza,piorun,kruk

Wolf Guards 215
5xfist+combi melta

Grey Hunters 210
8x15 120,melta 5,wulfen 15,fist 25,sztandar 10,rhino 35

Grey Hunters 210
8x15 120,melta 5,wulfen 15,fist 25,sztandar 10,rhino 35

Grey Hunters 210
8x15 120,melta 5,wulfen 15,fist 25,sztandar 10,rhino 35

Grey Hunters 210
8x15 120,melta 5,wulfen 15,fist 25,sztandar 10,rhino 35

Grey Hunters 205
10x15,fist,2xmelta,sztandar,wulfen


Land Raider Redeemer 265
MM,EA

2k
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Vladdi

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2010, 12:42:19 am »
Armia z trzema runkami to antyteza czystego naporu.
 
Jozef, zagraj sobie czyms takim:
 
3 x Lord na wilku na wypasie, jeden z majesty, w
albo 5-15 psach
albo malej kawalerii
runek dla zbijania lasha i weakena
3 x 7-8 hunterow w rhino z guardami albo jeden w podzie zeby zainteresowac armie strzelajace do przyjscia zlych panow na wilkach
3 x nie za drogie fangi
 
Nie mam ab wic nie bede tego liczyl, ale mozna sie zmiescic w 2000. Trzech kafarow z przerzucana ld w wilkach jest w stanie zerzrec wszystko, male wilki lepiej robia za wound catcherow niz kawaleria (o niebo tansi) ale mozna na nich nabic CR. Chcoiaz przy 18 atakach lordow to moze nie bardzo:P fangi bo trzeba czyms trzelac zeby fruwajki nie uciekaly. Drop zeby zajac uwage ale tez zeby zmelcic chimere psykerow czy jebnac w cos innego srednie wygodnego. Plus roche solidnych GH. Mozna pojsc tez tylko w napor, na 2 kawalki wchodzi sklad 3 lordow w wilkach, runek i 5 wiekszych skladow GH. Inspiracja amerykanska.

PS oczywiscie na lordach talismany, bo lashe i weakeny bola. 3 x 5+ plus runek powinno wystarczyc. Plus na lordahc w kawalerii a nie w psach dobrze dodac psy z wargearu, zeby lapaly kolejowki, warbosofisty i mantikory na klate.
 
vladdi
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2010, 12:50:10 am wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Josef Knecht

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2010, 01:19:11 am »
Muszę Ci powiedzieć, Vladdi, że myslałem dokładnie o tym samym :)


Tylko jeszcze nie miałem dobrego pomysłu jak to wszystko dograć. Jutro coś wrzuce przeliczonego
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Josef Knecht

Odp: Wilki - czysty napór / 2000
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 08, 2010, 04:00:15 pm »
Vladder, a nie sadzisz, ze ta sama koncepcja lepiej działa na motorach?
Motory maja 13 woundow (10 + ab + wg), same z siebie maja 6 atakow z fista, moga boostowac, do oddzialu mozna przylaczyc rune priesta (4+ hood + do 4 talismanow) i wolf priesta (fearless, przerzuty atakow), wilki bohaterow tez moga byc dolaczone, 2 tura i jestes na przeciwniku
Świeżo upieczony fan wilków :)

 

anything