trawa

Autor Wątek: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja  (Przeczytany 20145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:02:39 pm »
Anna odpadła i świat legł w gruzach :(


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:39:38 pm »
Ciekawe, czy Coenowi jest smutno, że prowadzi takiego ch*jowego survivora, w którym strzelają trzy osoby

Naaaah - cieszę się, bo Ty nie strzelasz =*

Offline Idaan

Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:15:02 pm »
Dzisiaj na kacu przyszedł mi do głowy dobry pomysł. Zróbmy survivora tematów muzycznych z gier, albo szerzej, soundtracków. Takiego surva jeszcze nie było, a chyba jest to bardziej kluczowy element gier niż kwadratowe cycki jakiejś laski którą widać na ekranie przez 5 sekund.

The Elder Scrolls III Morrowind theme
Deus Ex Theme
Ozar Midrashim

Kliknijcie, poczujcie nostalgię i zreinstalujcie, wiecie że chcecie.

edit: a, i fajnie by było żebyśmy tym razem mieli jakiś wpływ na lineup.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 30, 2010, 01:15:34 pm »
Dzisiaj na kacu przyszedł mi do głowy dobry pomysł. Zróbmy survivora tematów muzycznych z gier, albo szerzej, soundtracków. Takiego surva jeszcze nie było, a chyba jest to bardziej kluczowy element gier niż kwadratowe cycki jakiejś laski którą widać na ekranie przez 5 sekund.

Po tym survi jest już zaplanowane coś innego. Ale kwestia motywów muzycznych na pewno nie zostanie zapomniana :wink:

Offline Qraq

Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 30, 2010, 01:19:13 pm »
jestem na tak
muzyczny to dobra rzecz


...ale propozycje maja być zbierane od nas najpierw, bo skończymy znowu z motywami z crpg, strategii i niszowych przygodówek dla nerdów.

Offline fin

Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 30, 2010, 04:28:47 pm »
propsuje idee!

Offline kort

Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 30, 2010, 11:30:47 pm »
jestem na tak
muzyczny to dobra rzecz


...ale propozycje maja być zbierane od nas najpierw, bo skończymy znowu z motywami z crpg, strategii i niszowych przygodówek dla nerdów.

Się nie martw się będzie ok :) Mogę obiecać i do tego z fantami :)

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:09:21 am »
jestem na tak
muzyczny to dobra rzecz


...ale propozycje maja być zbierane od nas najpierw, bo skończymy znowu z motywami z crpg, strategii i niszowych przygodówek dla nerdów.
takie wlasnie motywy pojawiaja sie kiedy MY dajemy propozycje
pozdrawiamy
Koalicja Mocy
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:17:43 am »
takie wlasnie motywy pojawiaja sie kiedy MY dajemy propozycje
pozdrawiamy
Koalicja Mocy

Właśnie takie motywy pojawiają się kilka tygodni przed Waszymi propozycjami, bo przygotowanie czegoś takiego trochę zajmuje. A chcemy zachować jakąś ciągłość.

Pozdrawiam Koalicję nieMocy

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 01, 2010, 08:57:09 am »
...ale propozycje maja być zbierane od nas najpierw, bo skończymy znowu z motywami z crpg, strategii i niszowych przygodówek dla nerdów.
Ja i tak zgłoszę muzykę ze strategii- bo jest niemało wg mnie ownujących utworów.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 04, 2010, 11:09:37 am »
@Joneleth: Pracujesz na ostrzeżenie. Gratuluję wytrwałości.

O, zmieniłeś kolor na czerwony :smile:

Jestem ciekawy, jakie przedstawisz mi tego uzasadnienie (chociaż może moja ciekawość jest bezpodstawna - uzasadnienia zalatują praworządnością).

Bo głosowałem inaczej niż Ty? Na Kaileenę głosuję niezmiennie od 3 tur i jako pierwszy zasugerowałem jej wyrzucenie.
Czy może dlatego, bo słusznie zwróciłem uwagę na nieustanne pisanie przez Ciebie kolorową czcionką? Weteranem tego forum z pewnością nie jestem, ale piszę tu już na tyle długo, żeby bez trudu zauważyć, że jesteś jedyną osobą, która kolorowej czcionki używa cały czas bez względu na to, o czym pisze.

Kiedyś pisanie czarną (podstawową) czcionką włączałoby się chyba do zasady netykiety, ale widać czasy się zmieniają i netykieta umiera.

Ale spoczko. Dla mnie ta zabawa naprawdę nie jest kwestią życia i śmierci - możecie sobie głosować w finale w czwórkę i niech wygrywa Twoja kandydatka.

Ktoś tu się za bardzo wczuwa w rolę.

Pozdrawiam,
Philip Zimbardo
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 04, 2010, 02:59:47 pm »
Muzyczny survivor jest bezsensu, bo i tak wygra TESIII: Morrowind :!:


A co do bohaterek, to mam pecha być w strasznych miejscach bez internetu, kiedy wywalacie moje faworytki  :doubt:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 04, 2010, 03:15:32 pm »
Muzyczny survivor jest bezsensu, bo i tak wygra TESIII: Morrowind :!:
No wiadomo, ale chodzi o kolejne miejsca.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline kort

Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 04, 2010, 04:29:17 pm »
O, zmieniłeś kolor na czerwony :smile:

Jestem ciekawy, jakie przedstawisz mi tego uzasadnienie (chociaż może moja ciekawość jest bezpodstawna - uzasadnienia zalatują praworządnością).

Bo głosowałem inaczej niż Ty? Na Kaileenę głosuję niezmiennie od 3 tur i jako pierwszy zasugerowałem jej wyrzucenie.
Czy może dlatego, bo słusznie zwróciłem uwagę na nieustanne pisanie przez Ciebie kolorową czcionką? Weteranem tego forum z pewnością nie jestem, ale piszę tu już na tyle długo, żeby bez trudu zauważyć, że jesteś jedyną osobą, która kolorowej czcionki używa cały czas bez względu na to, o czym pisze.

Kiedyś pisanie czarną (podstawową) czcionką włączałoby się chyba do zasady netykiety, ale widać czasy się zmieniają i netykieta umiera.

Ale spoczko. Dla mnie ta zabawa naprawdę nie jest kwestią życia i śmierci - możecie sobie głosować w finale w czwórkę i niech wygrywa Twoja kandydatka.

Ktoś tu się za bardzo wczuwa w rolę.

Pozdrawiam,
Philip Zimbardo

Uzasadnienie: Łamanie regulaminu survi postniętego przez Coena. Jak pisałem wcześniej. Learn to read. Będzie Ci lżej w życiu.

Odnośnie "netykiety" to proszę nie rozśmieszaj mnie. Uzasadnienie mojego koloru jest podane w punkcie pierwszym regulaminu survivora, tak jak i kolor, którego używają Coen i Gambit.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 04:37:16 pm wysłana przez kort »

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Survivor: Bohaterki z gier - dyskusja
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 04, 2010, 04:35:45 pm »
O, zmieniłeś kolor na czerwony :smile:

Jestem ciekawy, jakie przedstawisz mi tego uzasadnienie (chociaż może moja ciekawość jest bezpodstawna - uzasadnienia zalatują praworządnością).

Bo głosowałem inaczej niż Ty? Na Kaileenę głosuję niezmiennie od 3 tur i jako pierwszy zasugerowałem jej wyrzucenie.
Czy może dlatego, bo słusznie zwróciłem uwagę na nieustanne pisanie przez Ciebie kolorową czcionką? Weteranem tego forum z pewnością nie jestem, ale piszę tu już na tyle długo, żeby bez trudu zauważyć, że jesteś jedyną osobą, która kolorowej czcionki używa cały czas bez względu na to, o czym pisze.

Kiedyś pisanie czarną (podstawową) czcionką włączałoby się chyba do zasady netykiety, ale widać czasy się zmieniają i netykieta umiera.

Ale spoczko. Dla mnie ta zabawa naprawdę nie jest kwestią życia i śmierci - możecie sobie głosować w finale w czwórkę i niech wygrywa Twoja kandydatka.

Ktoś tu się za bardzo wczuwa w rolę.

Pozdrawiam,
Philip Zimbardo
w czwórkę? chyba w czwórkę, ew. w czwórkę!
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).