Autor Wątek: Zapaść rynku?  (Przeczytany 218509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #720 dnia: Październik 26, 2010, 06:21:55 pm »
newsletterowcy incala już zapewne wiedzą że egmont czyści magazyny z mistrzów z 50% upustem. jest to zwykłe odmrażanie gotówki czy syndrom kryzysu?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Jarek Obważanek

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #721 dnia: Październik 26, 2010, 09:37:44 pm »
Miałem już wklejać tu cytat i pisać, że wreszcie wiadomo wszystko o vacie na książki, ale potem doczytałem, że „zmiany znajdą się w projekcie rozporządzenia ministra finansów” i ręce opadły mi jeszcze niżej.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline adro

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #722 dnia: Październik 26, 2010, 10:04:26 pm »
Taaaa PO nie potrafi zalatwic porzadnie nawet jednej rzeczy, zajmuje sie tylko jakimis pi****lami. Oczywiscie PR, piekna paplanina o niczym w mediach i straszenie ludzi "zlym" Kaczynskim to sa priorytety tej pseudopartii pseudoliberalow na czele z upudrowanym Donkiem - kukla
Co do egmontu, no coz mysle, ze to wydawnictwo obecnie pograzone jest w kryzysie. Niepokojace sa te wyprzedaze, ale martwi mnie rowniez brak odpowiedzi egmontu na alejowe pytania. Ten stan milczenia trwa juz niemal 4 miechy. Wydawnictwo na jesieni mialo powiedziec jasno o co kaman i czego mozemy spodziewac sie od egmontu w 2011 roku, ale ciagle mamy cisze. Moze cos ciekawego Pan TK powie na spotkaniu w trafficu 5 listopada. Ogolnie egmont zlapal wyrazna zadyszke. Ostatnie kroki wydawnictwa wskazuja, ze na pewno 2011 rok bedzie czasem ostrego przyhamowania. Mysle, ze przyszly rok bedzie bardzo ciezki dla wszystkich krajowych wydawcow. Sam jestem ciekawy jak bedzie wygladal rynek komiksowy w Polsce anno domini 2011. Ja patrze na przyszly rok raczej z obawa niz z nadzieja.  
pzdr
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 10:07:30 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline starcek

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #723 dnia: Październik 26, 2010, 10:11:17 pm »
Pan TK zajmuje sie bardziej swoja tworczoscia niz komiksami. Tak to wyglada z boku. O ile dobrze pametam wywiad z Aleji Komiksu nie byl o planach Egmontu, ale jedynie watkiem przy okazji opowiesci o tworczosci wlasnej.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline ljc

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #724 dnia: Październik 27, 2010, 08:14:51 am »
http://komiks.nast.pl/artykul/5073/Wszystko-rozstrzygnie-sie-jesienia-rozmowa-z-Tomaszem-Kolodziejczakiem-cz1/
 
część pierwsza była stricte komiksowa
 
nie sądzę, by TK mógł przestać zajmować się komiksami - przecież on pracuje w Egmoncie, a nie pracuje w firmie X i wydaje komiksy po godzinach
tamtam!

godai

  • Gość
Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #725 dnia: Październik 27, 2010, 10:23:55 am »
Jak przestanie pracować w Egmoncie, to się może przestać zajmować komiksami.

Facet wydał książkę, wznowiono poprzednią - dla mnie to wygląda jak dobra okazja, żeby zabezpieczyć sobie tylne drzwi.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #726 dnia: Październik 27, 2010, 10:40:42 am »
myślę, że po prostu od zawsze miał ambicje, żeby pisać i po dłuższym okresie wreszcie wydał coś nowego (tworzył pewnie po godzinach), także nie ma co demonizować

Offline Jarek Obważanek

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #727 dnia: Październik 27, 2010, 10:58:24 am »
Co do egmontu, no coz mysle, ze to wydawnictwo obecnie pograzone jest w kryzysie. Niepokojace sa te wyprzedaze, ale martwi mnie rowniez brak odpowiedzi egmontu na alejowe pytania.
To, że Egmont ograniczył działania w jednym segmencie nie oznacza od razu, że pogrążył się w kryzysie. A wstrzymał się z ogłaszaniem czegokolwiek bo mimo tego, że do końca roku zostały 2 miesiące, nadal nie wiadomo na jakich zasadach zostanie wprowadzony nowy podatek.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Thiago

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #728 dnia: Październik 27, 2010, 11:13:43 am »
To że komiksy wyprzedają to nie dziwota - skoro wszystkie ceny bite trzeba od stycznia przebijać na nowe powiększone o podatek. Nawet sobie nie mogę wyobrazić wściekłość wydawców i sieci takich jak empik. Robota koszmarna.

Offline starcek

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #729 dnia: Październik 27, 2010, 01:10:50 pm »
...przecież on pracuje w Egmoncie, a nie pracuje w firmie X i wydaje komiksy po godzinach
No wlasnie nie wiem na co wiecej poswieca czasu.  :sad:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Jaszcząb

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #730 dnia: Październik 27, 2010, 01:56:55 pm »
Z tego co mi wiadomo, to Pan Tomasz gra również w koszykówkę. Uważam, że to już jest przegięcie.
Zamiast tracić czas na zbytki, cały swój czas i energię powinien przecież włożyć w ratowanie polskiego rynku komiksowego!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #731 dnia: Październik 27, 2010, 02:35:29 pm »
Z tego co mi wiadomo, to Pan Tomasz gra również w koszykówkę. Uważam, że to już jest przegięcie.
Zamiast tracić czas na zbytki, cały swój czas i energię powinien przecież włożyć w ratowanie polskiego rynku komiksowego!

W końcu ktoś napisał głośno to o czym wszyscy tylko szepczą!
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jarek Obważanek

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #732 dnia: Październik 27, 2010, 02:56:52 pm »
Przychylam Jaszczowi! Przecież to skandal, że Tomek po 11 latach przerwy zdecydował się napisać książkę!
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Thiago

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #733 dnia: Listopad 10, 2010, 12:39:19 am »
Po odpowiedziach Egmontu już wiemy kryzysu nie ma. Jest tylko lekki marazm który pewnie naznaczy cały 2011 rok. Myślę że to przeżyjemy, szkoda oczywiście zawieszanych serii...

Offline freshmaker

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #734 dnia: Listopad 10, 2010, 06:45:03 am »
ja nie przeżyję, ja się zabiję
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything