Autor Wątek: Diablo  (Przeczytany 61011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gość1

  • Gość
Diablo
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 09, 2006, 07:48:12 pm »
Bez flejma proszę.

gość1

  • Gość
Diablo
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 11, 2006, 06:03:34 pm »
Follow Me i Greahtor - ostrzeżenia za próbę flejmu. Posty pokasowane jako nic nie wnoszące do dyskusji.

Offline Charlie86x

Diablo
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 11, 2006, 07:35:15 pm »
Cytat: "Carve"
kuźwa, aż zacznę grać sobie. druidem wilkołakiem na początek, i nekromantą może jeszcze...

...i ew. jakieś strategie dla wilkołaka moglibyście rzucić, bo nic ciekawego nie mogę znaleźć.


Ja wiem że najlepsza 2-ręczna broń dla wilkołaka to albo: jakiś dobry tomb reaver 3s / albo BOTD Gp.

Tak sie składa że mam BOTD'a Gp 411//15 i pod furie druida daje całkiem spory dmg. U mnie było to ponad 10k

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Diablo
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 12, 2006, 06:02:18 pm »
Cytat: "Charlie86x"
Cytat: "Carve"
kuźwa, aż zacznę grać sobie. druidem wilkołakiem na początek, i nekromantą może jeszcze...

...i ew. jakieś strategie dla wilkołaka moglibyście rzucić, bo nic ciekawego nie mogę znaleźć.


Ja wiem że najlepsza 2-ręczna broń dla wilkołaka to albo: jakiś dobry tomb reaver 3s / albo BOTD Gp.

Tak sie składa że mam BOTD'a Gp 411//15 i pod furie druida daje całkiem spory dmg. U mnie było to ponad 10k


Jaki masz lvl i staty tym wilkołakiem?
Ja na 99 wyciągałem xx-18k. Z BOTD'em.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Chiunshin

Diablo II
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:35:57 pm »
Co sądzicie o diablo II? Dla mnie ta gra była świetna: wciągała, było dużo umiejętności, miała bardzo dobry, dźwięk, niesamowitą (jak na tamte czasy) jakość filmów :) Grałem w nią jakiś rok, a drugi rok spędziłem na znakomitym Multi, Battle.necie ! Każda z ras była unikatowa! Jeśli lubiłeś atak brałeś Barbariana, jeśli lubiłeś ożywiać trupy brałeś Nekromantę, jeśli lubiałeś aury to brałeś Paladyna itp. Cóż, może grafika wtedy nie była taka mocna ale też nie obrzydzała, czyli ani grzała ani wiała :) Do dziś jeszcze fani tej gry grają ostro w Battle.neta, oczywiście BN jest tylko dla tych, którzy posiadają oryginalną grę. Tylko szkoda że w D2 było ograniczenie levelowe do 99. Gdyby nie to ograniczenie z pewnością niektórzy (w tym ja) grali by znacznie dłużej. Cóż, zamkniety BN jest bardzo dobry, ale jeśli chodzi o ten otwarty... no cóż, tu sytuacja się zmienia a mianowicie tutaj gracz może sobie wziąć swoją postać z single'a. Tyle że jest jeden mały szkopuł, a mianowicie jest wiele oszustów na otwartym BN. Ludzie grając w single'u mogą używać kodów, czyli postać w której gracz gra w single'u na kodach może przejść do BN. I tak wiele graczy robi po czym wchodzi na otwarty BN. W zamkniętym nie możemy brać postaci z singla tylko sami musimy sobie stworzyć konto. I właśnie dlatego nie ma tam oszustów. Dziś gra kosztuje nie wiele bo jedyne 54 zł więc przęciętnego gracza było by na nią stać. Jest to gra dla old schoolowców. Ale Diabełek niestety już nie przebije jego braci czyli: WoW (World of Warcraft) i Starcrafta, mimo wszystko to i tak bardzo dobra gra. swoją drogą już niedługo założę wątek o gier firmy Blizzard  :roll:
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Re: Diablo II
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 04, 2008, 06:21:20 pm »
To jest "dobrze opisana gra"?!
Cytat: "Chiunshin"
już niedługo założę wątek o gier firmy Blizzard  :roll:

Super! Nie mogę się doczekać...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Chiunshin

Diablo
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 04, 2008, 08:30:15 pm »
To nie jest opis gry gdybyś był bardziej spostrzegawszy, to jest wprowadzenie do wątku :)
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]

Offline Niuniek

Re: Diablo II
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 04, 2008, 10:53:27 pm »
Cytat: "Chiunshin"
Każda z ras była unikatowa!


Zaraz - jakie rasy? Klasy, to i owszem, ale ras nie można tam wybrać.

"Gdyby sprawiedliwość istniała..."  ;)

Offline greah

Re: Diablo II
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:59:39 pm »
Zakładaj, zakładaj. Z dziką chęcią poczytam co masz do napisania nt. Starcrafta.

No i nie zapomnij rozwinąć wątku o Diablo, bo mnie nim zainteresowałeś i chciałbym się o nim dowiedzieć czegoś więcej

Offline Frey Ikari

Diablo
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 05, 2008, 08:38:39 am »
Nie może byc że nie było przedtem tematu o Diablo. :?

Offline Chiunshin

Diablo
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 05, 2008, 04:14:32 pm »
greah, hm, w sumie to nie wiem jeszcze czy coś trzeba dopisywać :) Prawdę mówią można by o niej pisać i pisać, ale ja raczej drobiazgowy nie jestem :)
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Diablo
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 05, 2008, 05:42:13 pm »
Cytat: "Chiunshin"
ja raczej drobiazgowy nie jestem :)

Zauważyliśmy.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline JAPONfan

Diablo
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 05, 2008, 06:27:16 pm »
a zabojczynie bralo sie jesli lubiło sie grac.... no jak?

Offline krawiec[PL]

Re: Diablo II
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 10, 2008, 02:48:41 pm »
Cytat: "Chiunshin"
Dla mnie ta gra była świetna


była? :)


Cytat: "Chiunshin"
Jest to gra dla old schoolowców.


? nie rozumiem Twojego przesłania. Jakich oldschool-owców? Jak dla mnie to jest gra dla każdego. Tu nie chodzi raczej o grafe i myślę że nawet komuś młodemu (ja to mówię :) ) na pewno by się spodobała
Życie to one man show.

Offline Nehan

Diablo
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 12, 2008, 03:00:44 pm »
Cytat: "JAPONfan"
a zabojczynie bralo sie jesli lubiło sie grac.... no jak?

zabójczo