Autor Wątek: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!  (Przeczytany 72324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 19, 2010, 04:09:11 pm »
Cytuj
Jakoś wszyscy gadają o tych 2 laszerach z 9ma oblitami a na turniejach   (poza sobą) w ogóle tego nie widuję (2+6 już tak, ale nie 2+9).
Poza   tym 2+9 robi się już offowy w porównaniu do stada rhinosów z   Greyhunterami+runerieści z 3ma oddziałami fangów , czy X assault squadów   w Razorach + 3 predzie auto/lacho.

No tak prawy nie oczukasz Mario. Powoli stajesz się Klimaciarzem. Ostatnim samurajem grającym na 2+9 :D
Kamil. (miszczu)

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 19, 2010, 05:26:51 pm »
to może zamiast "350 na detachment" napiszcie "max 350 na detachment. punkty niewykorzystane można użyć w bazowej rozpisce"?

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 19, 2010, 07:35:18 pm »
Dobra, pogadamy u siebie jeszcze i damy znać.

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:37:38 am »
Heyka !!!
Dobra, pogadamy u siebie jeszcze i damy znać.
Nie lamcie sie, pomysl IMHO jest ciekawy i warty rozegrania. Do tego moze sie stac Waszym "trademarkiem".
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:44:42 am »
Detachmenty nie znikną, nie ma szans. Natomiast może dojdziemy do rozwiązania problemu "urwanych punktów".

Offline Vladdi

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 20, 2010, 11:02:02 am »
Ja bym z tymi trademarkami nie przesadzał, widac po arenie ze rozsadny reg i rzadziej spotykane pkt sa lepszym pomyslem niz jakis trademark. To dobra organizacja i regulamin (a czasem tez termin) przyciagaja graczy, a nie jakies ustalone specjalnosci danego turnieju imo. No, moze z wyjatkiem Torunia.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline metalfan

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 20, 2010, 11:32:09 am »
Syrenka, Wojna Światów i Dice Crusher nie są specyficzne?  :smile:

Dajcie chłopakom szansę - nikt pewnie jeszcze rozpiski nie próbował złożyć, ale z pewnością wiadomo, że się nie da i lepiej zagrać jakieś flaki z olejem na 1850... Mnie się format podoba i nie wiem czy zwykłymi SM nie zagram, bo mój pomysł się idealnie w 1850 zmieścił po policzeniu  :biggrin:  Nie musicie za każdym razem cisnąć organizatorów jak tylko format daje jakiś procent nieprzewidywalności. Nikomu też się krzywda nie stanie jak turniej wygra ktoś spoza Top10 dzięki temu, że miał jakiś fortel ukryty w rozpisce  :wink:
 



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2010, 11:35:33 am wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline przemosan

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • =][= For The Emperor, For The Caliban =][=
    • moje wypociny
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 20, 2010, 01:50:19 pm »
Syrenka, Wojna Światów i Dice Crusher nie są specyficzne?  :smile:

Dajcie chłopakom szansę - nikt pewnie jeszcze rozpiski nie próbował złożyć, ale z pewnością wiadomo, że się nie da i lepiej zagrać jakieś flaki z olejem na 1850... Mnie się format podoba i nie wiem czy zwykłymi SM nie zagram, bo mój pomysł się idealnie w 1850 zmieścił po policzeniu  :biggrin:  Nie musicie za każdym razem cisnąć organizatorów jak tylko format daje jakiś procent nieprzewidywalności. Nikomu też się krzywda nie stanie jak turniej wygra ktoś spoza Top10 dzięki temu, że miał jakiś fortel ukryty w rozpisce  :wink:


i tu masz u mnie kolejke :biggrin: :biggrin:

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:06:13 pm »
Heyka !!!
Ja bym z tymi trademarkami nie przesadzał, widac po arenie ze rozsadny reg i rzadziej spotykane pkt sa lepszym pomyslem niz jakis trademark.
Duze punkty tez byly kiedys trademarkiem Areny, ze tak tylko przypomne  :biggrin:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Vladdi

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:35:31 pm »
I niech tak zostanie:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Cebul

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 21, 2010, 08:18:00 am »
Akurat rozpiskę usiłował już złożyć pewien jegomość i powiem wam, że ni uja nic mi nie pasuje, by stanowiło równe 350pkt.
Dojdzie po prostu do tego, że będę musiał sztucznie jakieś cuda tworzyć. Niemniej, jestem za podtrzymaniem tych detachmentów, bo koncept jest ciekawy.

Offline sokles

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 21, 2010, 08:29:21 am »
Akurat rozpiskę usiłował już złożyć pewien jegomość i powiem wam, że ni uja nic mi nie pasuje, by stanowiło równe 350pkt.

To wszystko zależy jaką grasz armią. Ja w Orkach po sporej ilości gimnastyki punktowo-oddziałowej jestem w stanie zrobić na równo 1500+350 tak jak chcę bez dociskania kitu, ale łątwe toto nie jest. Niektóre armie to w ogole pod górke mają.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:07:28 am »
to zróbcie chociaż mobilne 10pkt między detachmentem a główną rozpą... bo takie sztywne punkty zniechęcą sporą ilość osób.

Offline Skark

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:42:22 am »
Max 350 punktów na detachment jest ok. Jak ktoś chce (np Vlad) to może wtedy zrobić detachment 0 i mieć armię na 1850 poprostu.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:43:13 am »
to zróbcie chociaż mobilne 10pkt między detachmentem a główną rozpą... bo takie sztywne punkty zniechęcą sporą ilość osób.

Różne warianty są aktualnie rozważane.