trawa

Autor Wątek: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!  (Przeczytany 72310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:39:44 pm »
EE dla mnie zapis jest ok, tylko mowilem ze Liga ma jakas tam moc - moze turnieju nie zaliczyc. Jak sie pojawi np turniej "nie dla żydów" bede napieral na niezaliczanie go do ligi. Mowilem o takich przypadkach a nie o tym ze bidne wilki ICami nie beda mogli scorowac.:P
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:40:17 pm »
Cholera, mi nawet Wilki do głowy nie przyszły jak ten zapis zobaczyłem. A cholera, gram nimi.

Zauważam lekką paranoję, która wkradła się do naszego tematu. Może zaczniemy od początku, co?

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:40:48 pm »
Heyka !!!
wilczy IC nie scorują w reconie
Te Afro, pijany jestes? W godzinach pracy :wink: :wink: :wink: ? IC nie scoruja w ogole, niezaleznie czy maja futra, czy skrzydelka, czy bicze uleglosci ;)
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 01:46:42 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline jachu_ka

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:41:30 pm »
Zauważam lekką paranoję, która wkradła się do naszego tematu. Może zaczniemy od początku, co?

Cichaj, popcorn się kończy robić - let the flame begin! :lol:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:42:17 pm »
Cichaj, popcorn się kończy robić - let the flame begin! :lol:

W moim temacie? :P :P

Bez podzielenia się popcornem, nie ma mowy. :P

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:42:52 pm »
EE dla mnie zapis jest ok, tylko mowilem ze Liga ma jakas tam moc - moze turnieju nie zaliczyc. Jak sie pojawi np turniej "nie dla żydów" bede napieral na niezaliczanie go do ligi. Mowilem o takich przypadkach a nie o tym ze bidne wilki ICami nie beda mogli scorowac.:P
 
vladdi

To hasło o zakazie dublowania w sumie nie było do ciebie tylko do Afro, co wynika z zapisu jaki proponuje. :P

Jachu obawiam się że ten flame zaraz się skończy. :razz:

Offline Eman

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:43:59 pm »
Heyka !!!
EE dla mnie zapis jest ok, tylko mowilem ze Liga ma jakas tam moc - moze turnieju nie zaliczyc. Jak sie pojawi np turniej "nie dla żydów" bede napieral na niezaliczanie go do ligi. Mowilem o takich przypadkach a nie o tym ze bidne wilki ICami nie beda mogli scorowac.:P
 
vladdi
A nie no, to jasna sprawa :smile: W takich przypadkach Liga jak najbardziej moze (i powinna) reagowac.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline afruniu

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:47:44 pm »
I znów biedne wilki karcone zapisem o nie scorowaniu indepami w miscji z reconem:(. Czy to musi być w ten sposób?Każda inna armia ma mniej więcej podobną ilość/koszt indepów.
chłopaki! sory!
odszczekuję to co mówiłem o HQ na wilkach. Ten post powyższy mnie w błąd wprowadził.
wszystko wokół mnie wiruje w biurze, i nie doczytałem :wink:
SORY!!!
myślałem, że wilczy lord został imiennie wskazany, jako nie scorujący :biggrin: :wink:
ale generalnie problem dla mnie stanowi podejście, o którym wspomniałem. a tu bardziej do Halo piłem
kajam się :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:52:08 pm »
EE dla mnie zapis jest ok, tylko mowilem ze Liga ma jakas tam moc - moze turnieju nie zaliczyc. Jak sie pojawi np turniej "nie dla żydów" bede napieral na niezaliczanie go do ligi. Mowilem o takich przypadkach a nie o tym ze bidne wilki ICami nie beda mogli scorowac.:P
 
vladdi

Następne Fire Frenzy będzie "nie dla goroli", to pomoże uniknąć takich dyskusji. :lol:

Offline afruniu

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:55:50 pm »
chłopaki, jeszcze raz sory!
ej, jak przeczytałem cały zapis, to się aż popłakałem ze śmiechu :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:56:38 pm »
Następne Fire Frenzy będzie "nie dla goroli", to pomoże uniknąć takich dyskusji. :lol:

To zaznaczcie jeszcze na mapie Polski kto jest gorolem a kto nie :P


Właśnie Afro regulamin jest tak fajowo napisany że trzeba go przeczytać  :biggrin:

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:59:56 pm »
chłopaki, jeszcze raz sory!
ej, jak przeczytałem cały zapis, to się aż popłakałem ze śmiechu :wink:
narka

Spokojnie wynagrodzisz nam to na turnieju. ;) ;)

Offline afruniu

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 30, 2010, 02:05:02 pm »
no też wspomniałem, że czytałem ze 2 razy  :wink:
ale przebijanie się poprzez warstwę narracyjno-liryczną w "hanyskim" mnie widać zdekoncentrowało :lol: :lol: :wink:
generalnie to tak z dooopy wyszło, akurat jak czytałem post Złego, to ktoś mnie zagadał, i tak wyszło  :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Zly

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 30, 2010, 02:17:21 pm »
O lol, nie sądziłem że w sumie post pisany na pół serio ( te biedne wilki ) wywoła taką zabawną falę niedomówień:D

Aczkolwiek jestem zdania że ten konrketny 4ed scenariusz grany w pt powinnien pozwalać skorować wszystkiemu. Choć jak zostaną z tego wykluczeni IC/transporty/społowione jednostki to się wcale nie obrażę i tak wezmę dwóch lordów mimo że mi się to nie podoba.

@Michałku - to że Ci crushery do dziury wpadają nie oznacza że jest najbardziej popie.... kodeks, jest po prostu bardzo mocno jak inne nowe;) ;) ;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 30, 2010, 02:24:45 pm »
To zaznaczcie jeszcze na mapie Polski kto jest gorolem a kto nie :P


ale przebijanie się poprzez warstwę narracyjno-liryczną w "hanyskim" mnie widać zdekoncentrowało :lol: :lol: :wink:

Ot masz wyznacznik. :lol:

 

anything