Autor Wątek: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!  (Przeczytany 72316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline typhus1

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 26, 2010, 04:32:08 pm »
Detachmenty muszą zostać złożone używając tego samego kodeksu co armia podstawowa.
Armia podstawowa + dowolny z detachmentów muszą mieścić się w standard FOC.
Detachment nie może dokładać żadnych opcji do jednostek z rozpiski podstawowej, żadnych broni, transportów dedykowanych itp. 

Offline Skark

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 26, 2010, 04:47:14 pm »
A czy mogę rozbudowywać pluton gwardyjski np w podstawie mam 1 PCS i dwa IS i dokładam w detachmancie np. dwa HWS.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 26, 2010, 07:20:39 pm »
PaulShin mam pytanko czy jak podstawowej rozpisce mam tatyczny bez transportu to czy mogę mu kupić transport w detachmantach?

Na to pytanie odpowiedź brzmi nie.

A czy mogę rozbudowywać pluton gwardyjski np w podstawie mam 1 PCS i dwa IS i dokładam w detachmancie np. dwa HWS.

No i to jest to nad czym sam się zastanawiałem ale chyba nikomu innemu do głowy nie przyszło. Też nie, bo zmieniasz pluton, który wybrałeś w rozpie głównej

Offline Skark

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 26, 2010, 11:22:12 pm »
PaulShin nie zmieniam tylko rozbudowuje, ale rozumiem twoją decyzję.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 27, 2010, 03:15:34 pm »
No to ja zadam kolejne pytanie.
A czy detachmentem może być dokupywane retinue?

Mówimy o takim które może działać zupełnie nie zaleźnie (a nie np DH gdzie muszą hasać z szefem)
Wydaje mi się że nie bo jest to osobny odział choć nie zabiera kolejnego slotu HQ.
Kamil. (miszczu)

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 27, 2010, 04:02:48 pm »
No to ja zadam kolejne pytanie.
A czy detachmentem może być dokupywane retinue?

Mówimy o takim które może działać zupełnie nie zaleźnie (a nie np DH gdzie muszą hasać z szefem)
Wydaje mi się że nie bo jest to osobny odział choć nie zabiera kolejnego slotu HQ.

Command squad w SMach jak najbardziej, toć to osobny oddział (i nie nazywa się to retinue :P). Ale takie retinue jak w DH czy starych DE, nie (bo jest modyfikacją tego unita z HQ (GM/Archon)).

Offline Mistrz wałków :)

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 27, 2010, 04:06:17 pm »
Tyle mi wystarczy :D dzienx
Kamil. (miszczu)

Offline Wołek

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 29, 2010, 06:26:22 am »
A macie miejsce na dodatkowe blaty i tereny?
I czy jak przywieziemy ze sobą blaty i tereny to dostaniemy miejsce na turnieju?
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 29, 2010, 06:41:40 am »
A macie miejsce na dodatkowe blaty i tereny?
I czy jak przywieziemy ze sobą blaty i tereny to dostaniemy miejsce na turnieju?

Miejsca jest na jakieś 60 blatów. :D Ale poczekajcie, zobaczymy jak wygląda sprawa z przedpłatami, poza tym jakieś 5 swoich blatów dodatkowych jesteśmy w stanie zorganizować, a jak faktycznie będzie trzeba to i więcej. Natomiast tereny, to faktycznie może być problem na te dodatkowe blaty (zwłaszcza jeśli więcej niż 5).

Offline Romek222

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 29, 2010, 02:29:36 pm »
Jak cos to tereny mozemy tez wziac ze soba bo bysmy jechali wiekszym samochodem ze szczecina w 4 pewnie

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 30, 2010, 08:01:01 pm »
Dobra, myśmy swoje potesowali, scenariusze (a dokładniej wartości punktowe różnych rzeczy, ew. widełki) ulegną na pewno zmianie. Pytanie, czy ktoś jeszcze coś testował i jest w stanie jakieś sensowne wnioski przedstawić?

Oraz jeszcze jedna informacja:

Termin przedpłat to 5 listopada.


Osoby które nie wpłacą do tej pory zostają natychmiastowo przesunięte na listę rezerwową. O Zachęcamy do jak najszybszych wpłat. Ponadto, jeśli chodzi o limit miejsc to przy dużej ilości przedpłat zostanie poszerzony do 60, ale na więcej raczej nie ma co liczyć. Blaty, tereny pewnie się uda, ale my to musimy ogarnąć jako nasz pierwsze turniej. :D No chyba że faktycznie będzie 60 przedpłat i chętnych wciąż mrowie.

Offline Romek222

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 30, 2010, 10:53:57 pm »
To moze inaczej - czy jesli wplacimy wpisowe za 6 masek ze szczecina -> wejdziemy na liste rezerwowa -> i tak bedzie ilosc chetnych do 5 taka ze sie nie zmiescimy -> to czy jak wezmiemy tereny/blaty mozemy liczyc na miesce?

Offline Wołek

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 31, 2010, 08:12:35 am »
W detachmentach nie mogą wzbogacać oddziałów w pierwotnej rozpie tak :wink: :?:
Czyli nie mogę do oddziału z detachmentu w wilkach kupić wg z fistem jeśli nie mam go w pierwotnej rozpie.?
Musze miec typa z fistem bez oddziału w rozpisce na 1500 bo na 1850 jakiś oddział nie będzie miał sierżanta?
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 31, 2010, 08:16:55 am »
To moze inaczej - czy jesli wplacimy wpisowe za 6 masek ze szczecina -> wejdziemy na liste rezerwowa -> i tak bedzie ilosc chetnych do 5 taka ze sie nie zmiescimy -> to czy jak wezmiemy tereny/blaty mozemy liczyc na miesce?

Tak. Aczkolwiek jeśli jesteście tak zdeterminowani, a chętnych faktycznie będzie multum, to może wybawimy was od musu przywożenia blatów. :)

W detachmentach nie mogą wzbogacać oddziałów w pierwotnej rozpie tak :wink: :?:
Czyli nie mogę do oddziału z detachmentu w wilkach kupić wg z fistem jeśli nie mam go w pierwotnej rozpie.?
Musze miec typa z fistem bez oddziału w rozpisce na 1500 bo na 1850 jakiś oddział nie będzie miał sierżanta?

Niestety, z Wilkami i WG głupio wychodzi w detachach. Nie możesz kupić 1 WG z fistem, bo wtedy zmieniasz oddział WG z pierwotnej rozpy. Możesz kupić drugi (Czy tam pierwszy) squad WG w detachmencie, czyli min. 3.

Offline Wołek

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 31, 2010, 08:20:35 am »
Tak. Aczkolwiek jeśli jesteście tak zdeterminowani, a chętnych faktycznie będzie multum, to może wybawimy was od musu przywożenia blatów. :)

Niestety, z Wilkami i WG głupio wychodzi w detachach. Nie możesz kupić 1 WG z fistem, bo wtedy zmieniasz oddział WG z pierwotnej rozpy. Możesz kupić drugi (Czy tam pierwszy) squad WG w detachmencie, czyli min. 3.

Poradziłem sobie już ;D Będę rzeźbił z 3 troopsami ;D
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

 

anything