trawa

Autor Wątek: zabezpieczenia w River of Time  (Przeczytany 3834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Llordus

zabezpieczenia w River of Time
« dnia: Wrzesień 11, 2010, 08:59:48 am »
Doszły mnie słuchy, że River of Time zabezpieczone jest przy użyciu StarForce-a. Czy to prawdziwa informacja?

Offline Ferreto

Odp: zabezpieczenia w River of Time
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2010, 09:20:49 am »
Podobnie jak przy wcześniejszej grze,przy uruchamianiu jest sprawdzana obecność płyty w napędzie. Czy to na pewno Starforce,to nie wiem,bo nie mam aż takiej motywacji,by się tego doszukiwać.Osobiście jednak mogę powiedzieć,że o ile nie przepadam za podobnymi zabezpieczeniami,o tyle ten da się przeżyć.Nie zauważyłem,by sprawiał jakiekolwiek problemy na moim komputerze.
 

Offline Llordus

Odp: zabezpieczenia w River of Time
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2010, 01:05:05 pm »
Nie zauważyłem,by sprawiał jakiekolwiek problemy na moim komputerze.
To akurat nie jest w żaden sposób miarodajne :P Wejdź sobie na dowolne forum, znajdź wątek poświęcony problemom z dowolnie wybraną grą. Znajdziesz tam trzy rodzaje wpisów:
1. U mnie coś się sypie
2. A u mnie działa
3. Rozwiązaniem problemu może być ...

Stąd informacje, że u kogoś jest wszystko w porządku średnio mnie interesują. Interesuje mnie za to potwierdzenie, że faktycznie StarForce jest użyty do zepsucia Drakensang River of Time. Najlepiej gdyby potwierdził to pracownik wydawcy gry na Polskę :)

Offline Girwan

Odp: zabezpieczenia w River of Time
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2010, 04:13:18 pm »
To akurat nie jest w żaden sposób miarodajne :P Wejdź sobie na dowolne forum, znajdź wątek poświęcony problemom z dowolnie wybraną grą. Znajdziesz tam trzy rodzaje wpisów:
1. U mnie coś się sypie
2. A u mnie działa
3. Rozwiązaniem problemu może być ...

Stąd informacje, że u kogoś jest wszystko w porządku średnio mnie interesują. Interesuje mnie za to potwierdzenie, że faktycznie StarForce jest użyty do zepsucia Drakensang River of Time. Najlepiej gdyby potwierdził to pracownik wydawcy gry na Polskę :)

Przy starcie gry nie ma żadnej informacji o Straforce, natomiast pamietam z wcześniejszych lat, że zawsze pojawiało się okienko starfoce, na którym przesuwał się pasek postępu ...

moim więc zdaniem nie ma tego zabezpieczenia



Offline Sir Przymek

Odp: zabezpieczenia w River of Time
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2010, 04:56:32 pm »
mam oryginał i u mnie sprawdza płyte ..jest pasek postępu ... może u Ciebie nie widać bo robi to tak szybko że nie widać

Ps. Dodam tylko że gra jest super :)
Zapraszam na moją strone http://somestuff.ubf.pl/news.php