trawa

Autor Wątek: Black Knights  (Przeczytany 729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline guciu

Black Knights
« dnia: Lipiec 19, 2003, 07:50:14 pm »
Wiecie jaki jest najlepszy sposób rzeby przerobić Skeleton Horsman'ów na Black Knight'ów??

Może macie jakiś pomysł żeby przerobić kogoś innego na Black Knightów???

Pomocy!!!!
ive is brutal and full of zasadzka's !!!!

Offline Boodzik

Black Knights
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2003, 08:00:55 pm »
Noo... Ja im dorabiam zbroje z... folii aluminiowej :) Bierzesz dwa paski folii, na tyle długie, by dało je się założyć na szkielecika przez ramię niby szarfę. Powinny one równierz być na tyle szerokie by zasłaniać kawałek ramienia. Zakładasz i przyklejasz wpierw jeden, a potem drugi na drugie ramię. Z kawalków folii możesz też zrobić karwasze, nagolennice i co tam jeszcze chcesz. Ja sam kombinuję nad hełmami. Potem wszystko sprejujesz czarnym podkładem i malujesz.
Jest też drugi sposób, ale ostrzegam, że go nie testowalem. Wycinasz z gazy (zwykłej) lub bandarza ubranko dla szkieleta (coś mi tu lalką barbie zapachniało :)), maczasz je w lekko rozrobionym wikolu i ubierasz ;) w to figurkę. Robisz takie dwie warstwy, malujesz i podobno fajna kolczuga wychodzi.

Możesz tęz przerobić konnicę Imperium lub Bretoni. Po prostu wymieniasz głowy na czaszki z regimentu szkieletów i zastepujesz niektóre kończyny kościastymi. Sam nie próbowałem, ale podobno daje efekty.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Barek

Black Knights
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2003, 08:02:59 pm »
Ja młodszemu bratu zrobiłem barding na szkielecich koniach za pomocą chusteczek umaczanych w super glue oraz odpowiedni wyciętych z przodu kawałków tektury...
ARDZO WAŻNE
Biblia
Księga Powtórzonego Prawa 22:11

Masz sobie wykonać frędzle na czterech skrajach swej odzieży, którą się okrywasz.

 

anything