Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 173320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 14, 2010, 04:26:18 pm »
Zna ktoś może sposób na alkoholowego helikopterka bo zaraz odlecę.
A w którą stronę Ci się kręciło? Ostatnio zastanawia mnie czy magnetyzm ziemi ma na to jakiś wpływ :biggrin: .

Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 15, 2010, 03:01:57 pm »
Mi zawsze wiruje zgodnie ze wskazówkami zegara...

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 15, 2010, 07:42:57 pm »
Resonance of Fate - Official Trailer [HD]
Słowa tego nie opiszą.
(podobna grafika final fantasy)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 15, 2010, 10:19:11 pm »
Brrr - tchnące sztucznością zdehumanizowane stwory nieudolnie usiłujące imitować ludzi. Doprawdy, nigdy nie zrozumie co wam się w tych szkaradzieństwach podoba. Jedynie na tę panienkę da się popatrzeć, bo wygląda tak trochę animowato.
Ale gierka nawet fajna, ciupałem sporo w demko. Tylko przydałaby się opcja wyłączania tych ich dziwacznych ewolucji podczas ataku, bo za którymś razem zaczyna to normalnie wkurzać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 16, 2010, 07:59:36 am »
Brrr - tchnące sztucznością zdehumanizowane stwory nieudolnie usiłujące imitować ludzi. Doprawdy, nigdy nie zrozumie co wam się w tych szkaradzieństwach podoba. Jedynie na tę panienkę da się popatrzeć, bo wygląda tak trochę animowato.

Nie idzie się nie zgodzić. Niestety wszystkie praktycznie filmiki z japońskich gier walą sztucznizną. Ogólnie o postacie chodzi, bo tła i efekty powalają. Choć swego czasu filmiki z FF VII zrobiły na mnie niemałe wrażenie pod każdym względem : )

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 16, 2010, 06:54:56 pm »
Brrr - tchnące sztucznością zdehumanizowane stwory nieudolnie usiłujące imitować ludzi. Doprawdy, nigdy nie zrozumie co wam się w tych szkaradzieństwach podoba. Jedynie na tę panienkę da się popatrzeć, bo wygląda tak trochę animowato.

No ładnie, prawie jak Anfan. Nie żeby mi się to specjalnie podobało, ale postacie z anime z pewnością tym bardziej wpisują się w tę samą kategorię zdehumanizowanych stworów. A, już wiem czemu bronię - wspomnienia po FFVIII <3.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 16, 2010, 10:18:08 pm »
Skrzydlaty, postacie z anime są ładne. Są jakie są i nie usiłują niczego udawać - one tylko symbolizują ludzi. Zaś postacie w takich filmikach coraz bardziej usiłują udawać (nie symbolizować) żywych, prawdziwych ludzi i wciąż im to nie wychodzi. Nie prościej byłoby zatrudnić aktorów? Też brzydcy, ale przynajmniej naturalni.
A tak w ogóle to cokolwiek ubodłeś mnie tym porównaniem do anfana. Nie mam nawet prawa wyrazić swojego zdania? Nikogo nie obraziłem powyższym stwierdzeniem. A że mam akurat taką a nie inną opinię na różne tematy i nie ulegam nowomodom, bo sam wiem co dla mnie najlepsze - bywa. Podobnież chyba wolno mi lubić to, co mi się podoba i nie lubić tego, co mi się nie podoba. A że akurat rendery mi się nie podobają, nic na to nie poradzę - taka karma. Innym na przykład nie podobają się moebloby z anime i to jest jak najbardziej w porządku. Ale OK - jeżeli posiadanie własnego zdania odmiennego od reszty to bycie prawie jak anfan, to niechaj będzie i tak. Mów mi anfan MKII.

Niestety wszystkie praktycznie filmiki z japońskich gier walą sztucznizną.
A z zachodnich to niby nie? Całe 3D to dla mnie jedna wielka sterylna sztuczność.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2010, 10:34:41 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #337 dnia: Listopad 17, 2010, 04:59:09 am »
Zdziwił mnie jedynie ten skrajny i przejaskrawiony pogląd. Ale fakt, z anfanem przesadziłem - przepraszam!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #338 dnia: Listopad 17, 2010, 05:05:55 am »
A z zachodnich to niby nie? Całe 3D to dla mnie jedna wielka sterylna sztuczność.

Blizzard ftw! :)

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 17, 2010, 06:30:07 pm »
Jakby postacie na filmach w FF8, FF10 itp wyglądały tak jak z anime to nigdy bym w te gry nie grał. Właśnie takie piękne 3D jak na przykład w Advent Children, FF10, FF12 najlepiej pasuje do takich gier.

Taka gra jak Valkyria Chronicles czy Tales of the Abyss są w stylu anime i to jest właśnie okropne. Anime lubię, ale nie chcę żeby filmiki w grach wyglądały w taki sposób.

Oczywiście wiem, że są na pewno i zwolennicy takich filmów jak w Tales of the Abyss.

Offline Caladan

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #340 dnia: Listopad 20, 2010, 09:39:51 pm »
Sobie tak czytam i czytam. Stwierdziłem jedno fandomy są porypane. Jedni walą za mało, frustując się z brakiem wytrysku podczas oglądania w jakielkowiek formie kobiecego ciała , a druga połowa tworzy z tego powodu  nowe Morze Białe. Tylko wziąć ponton i płynąć do Raju gdzie są  50 dziewic. Może tam będą przebrane realne  siostrzyczki, o których nie wiem.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #341 dnia: Listopad 20, 2010, 11:49:39 pm »
Słucham sobie ogólnopolskiego radia, a tam taki spokojny kawałek. Lekki ambient, jakieś dzwoneczki itp. Nie wiedziałem, skąd to znam, dopiero jak prowadząca powiedziała, że to z GitSa, to zrobiłem facepalma i postanowiłem się przykładnie ukarać...
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #342 dnia: Listopad 21, 2010, 04:31:48 am »
Byś już chociaż powiedział jakiego.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #343 dnia: Listopad 21, 2010, 08:29:42 am »
Wczorajszy/dzisiejszy CSM na Trójce. Do tego za tydzień przed drugą ma być więcej japońszczyzny ;)
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #344 dnia: Listopad 21, 2010, 08:40:31 am »
Dzięki. Trzeba będzie pamiętać.

Już wiem co to był za kawałek, ale ciężko go znaleźć w sieci.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 09:13:38 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.