trawa

Autor Wątek: Cuda Phexa  (Przeczytany 4709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline predi

Cuda Phexa
« dnia: Wrzesień 22, 2010, 04:47:11 pm »
No właśnie. Czy gdyby zrobić nową postać - złodzieja, miałby on dostęp do w/w cudów czy jest to opatentowane przez Cano? Grał ktoś może złodziejem/łotrem/włamywaczem? Oczywiście sprawdzałem, sam początek rozgrywki, tam niestety nic nie ma ale może później po następnych zadaniach coś dochodzi? Nie powiem. Same cudy są milusie i gdyby nasz złodziejaszek posiadał dostęp do takiego rarytasu to poważnie rozważyłbym możliwość gry takim osobnikiem ;)

Offline Ferreto

Odp: Cuda Phexa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2010, 05:26:53 pm »
Obiło mi się o uszy,że szefowa Gildii Złodziei z Nadoret jest w stanie postać nauczyć któregoś cudu Phexa. Nie gwarantuję jednak prawdziwości tej tezy,bo nie sprawdziłem osobiście,podobnie jak nie wiem,czy da się zdobyć je wszystkie. Zresztą Cano ma je od początku,tu może to dłużej potrwać.
Generalnie jednak nie rozumiem takiego zainteresowania nimi,dla mnie to tylko mały bonus,dzięki któremu Cano nie jest całkiem nędzny.Tworząc swoją postać nie widzę sensu,spokojnie da się w masę innych sposobów bohatera "podkręcić".Poza tym biorąc pod uwagę,że na Cano jest się praktycznie skazanym,lepiej wybrać postać bardziej użyteczną dla drużyny. Dwóch złodziei to za dużo.     

Offline Woodo

Odp: Cuda Phexa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2011, 12:45:32 pm »
Grałem włamywaczem i Dilga po ukończeniu szkolenia uczyła cudów, ale tylko postacie niemagiczne, czyli szarlatan odpada jeśli chodzi o cuda :???: .

 

anything