Autor Wątek: 100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi  (Przeczytany 46084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inszy

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 21, 2003, 04:00:34 pm »
Cytat: "SAD"
Czy w razie sukcesu zapowiadanej The Punisher vol.3 przewidujecie możliwość kontynuacji serii poprzez vol.4?

Dobre pytanie :?
Mam nadzieję, że nie - zamiast tego może Daredevila by się dało?
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2003, 04:04:12 pm »
A ja bym wolal jedno i drugie (choc Daredevila nie gwarantuje ze kupie, bo Puni biore w ciemno), najlepiej w HC. Ale pomarzyc mozna...

A jak bede mial wszystkie zeszyty to je sobie sam oprawie i leje na WK. :) No, ale jeszcze zobacze...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Inszy

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2003, 04:17:19 pm »
Jeszcze niedawno też bym brał w ciemno, ale stwierdziłem że komiksy z rosyjskimi transseksualnymi cyborgami nie są tym co mnie kręci :D

I może się mylę, ale chyba Mandragora tematykę fantasy traktuje trochę po macoszemu :?
Czy jest szansa, że to się zmieni?
Jakiś Conanik, albo coś? :oops:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Darkwolf1

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 21, 2003, 05:56:42 pm »
No właśnie coś z fantasy by się przydało i bardzo bym chętnie widział Conana. :)

Anonymous

  • Gość
100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2003, 06:05:13 pm »
Corbena "Mutant World" oraz "Vic and Blood" bym chciala najbardziej uslyszec

Offline perro

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 21, 2003, 07:08:03 pm »
Popieram przedmówcę, kategorycznie żądam Corbena w Polsce  8) !
NSICHTBAR

Offline pookie

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 21, 2003, 11:29:05 pm »
Aha, jak wieść gminna niesie Mandra wyda Pattern, jak już komiks ten powstanie. Ja szaleję ze szczęścia.
 for Pookie

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 22, 2003, 11:50:39 am »
co z Lobo/Hitman?

"...Planujesz zakup jakichś nowych licencji, czy chcesz skupić się na wydawaniu tego, do czego masz prawa?

Na razie poprzestanę na tym do czego prawa już mam, no może połakomię się na jeden tytuł..." to fragment wywiadu z KZ - co to za tytuł???

i co z Wolverine'm?? w wywiadzie w KKK pan Wróbel mówił że go z rąk nie wypusci? no więc co się dzieje?
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline LOGAN

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 22, 2003, 12:11:38 pm »
Czy skoro mandragora wydaje komiksy Termosa to czy zamierza wznowić
TYFUSA,HOMKA I EROTOMKA?

marucin

  • Gość
100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 24, 2003, 02:42:31 pm »
czy moze madragora rzuci sie na x-men, licencja czeka, a mutanci sie niezle sprzedaja co widac po wolvim. Tylko prosze o new-xmen i w czyms grubszym niz 24 stron, a mozna skoro fuMedia miala wydac po 100 stron

Offline Błendny Komboj

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2003, 12:04:54 am »
Czy Mandragora skusi się na jakieś klasyczne komiksy? Na przykład Egmont nie jest pewien co do "Ronina" i "Daredevil: Born Again", a czytelnicy chcieliby je ujrzeć. Więc może by tak powtórzyć numer z pierwszymi tomami "Usagiego" i wyprzedzić Egmont w wyścigu po licencje?
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline yoxik

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2003, 07:50:27 am »
Czy wydawnictwo Mandragora mogłoby wyjaśnic wysoką cenę podzielonego na 3 części komiksu 100 naboi i odnies sie do wcześniejczych wyjaśnień że niby to dla naszego dobra płacimy 85 zł zamiast 40 :?:  :!:  :shock:
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline LOGAN

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 25, 2003, 12:29:00 pm »
Chciałbym poznać przyczyny wciąż rosnących cen mandragory rok temu
komiks 144 str {HITMAN,OBERGAIST}kosztował29,9 komiks 96str{MIDNIGHT NATION,FATHOM}kosztował 24,9 zł zaś komiks 72 str{EGON,TRANSMETROPOLITAN TOM 1}19,9zł teraz komiks 112- 120 str{TRANSMETROPOLITAN,100  NABOI}trzeba zapłacić 29,9zł zaś za komiks 72 str{100 NABOI TOM 5}24,9 zł.W egmoncie i w motopolu ceny stoją w miejscu .Pozatym w egmoncie 48 str Batman ma kosztować 9,9 zł w mandragorze 48 str darkness około 15 zł .Chciałbym się jeszcze dowiedzieć z czego wynika uporczywe dzielenie komiksów na jak najwięcej części dlaczego hulk/wolverine nie wyjdzie w całośći jako 96 str tylko zostanie rozbity na 4 częśći podobnie ma się rzecz z punisherem czyżby chodziło o to rzeby zarobić dwa razy na tym samym towarze po wydaniu zeszytowym zostaną wydane wydania zbiorcze?

marucin

  • Gość
100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 25, 2003, 12:49:48 pm »
podpisuje sie pod pytaniem Logana, Inflacja stoi, dolar idzie w dol a ceny rosna, czy nie jest to zbyt uporczywe wyciaganie kasy? Komiky i tak sa drogie, a ceny Mandragory dorownuja  cenom amerykanskim np najnowsze 100naboi, a jak by nie patrzec zarobkie troszeczke u nas nizsze

Offline LOGAN

100 Naboi do Mandragory czyli pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 26, 2003, 11:37:33 am »
zapomniałem jeszcze się spytac czy dzielenie komiksów na 24 str zeszyty
wynika z troski o kieszeń czytelnika tak sobie myślę Pielgrzym tom 2
kosztował 26,9zł przy 96  str {ukazał się w tym roku rok temu za bez honoru o objętości 96 str trzeba było zapłacic 22,9zł}  zaś Wolverine/Hulk
po podzieleniu przy tej samej objętości 96 str  będzie kosztował 32 zł.W związku z tym że według mnie mandragora jest wydawnictwem w którym
aktualnie najszybciej rosną ceny ile dajmy na to za rok przyjdzie nam zapłacic za komiks 48,72,96,120 str.