Autor Wątek: Problem z Drakensang: River of Time  (Przeczytany 3567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline escik

Problem z Drakensang: River of Time
« dnia: Październik 08, 2010, 07:33:54 pm »
Witam, mam następujący problem- otóż nie działają u mnie portale na mapie, tzw. "idź do". Gdy włączam mapę i klikam np. port nic się nie dzieje.. Jedynym momentem kiedy działa owe przenoszenie postaci jest gdy pojawi się informacja o nowo dodanym portalu do jakiejś lokacji (pasek u góry). Wtedy jak go nacisnę automatycznie włącza się mapa i mogę się dowolnie przenosić do wszystkich "idź do". Jak zniknie po 30 sekundach to problem pozostaje ten sam. Da się coś z tym zrobić? Pozdrawiam

Offline Ferreto

Odp: Problem z Drakensang: River of Time
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2010, 07:38:45 pm »
A czy przypadkiem to znikanie nie wynika z faktu,że te 30 sekund później jesteś już oddalony od danego punktu "idź do" ?

Offline escik

Odp: Problem z Drakensang: River of Time
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2010, 07:42:18 pm »
nie, po 30 sekundach mija powiadomienie o n owo odkrytym miejscu, tudzież portalu  :doubt:

Offline Dragomir

Odp: Problem z Drakensang: River of Time
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2010, 10:18:11 pm »
Aby skorzystać z punktu szybkiej podrózy trzeba znajdować się w rejonie innego punktu na mapie.
Być może nie działa Ci ta opcja bo próbujesz z niej korzystać gdy jesteś poza takim punktem.

Offline escik

Odp: Problem z Drakensang: River of Time
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2010, 08:32:45 pm »
Aby skorzystać z punktu szybkiej podrózy trzeba znajdować się w rejonie innego punktu na mapie.
Być może nie działa Ci ta opcja bo próbujesz z niej korzystać gdy jesteś poza takim punktem.

No właśnie o to chodziło. Po prostu źle zrozumiałem działanie tych portali. dzięki i pozdr