trawa

Autor Wątek: Zant - pomocy,duży problem  (Przeczytany 5407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Connie

Zant - pomocy,duży problem
« dnia: Grudzień 03, 2010, 04:16:43 pm »
Tak więc oto dzieki swojej niepohamowanej głupocie,robiąc dwa zapisy,chcąc sprawdzić jak silny jest demon bez pieczęci,przypadkowo nadpisałam na obu walkę bez pieczęci.Ten cholerny demon ma 500 życia,umie w błyskawicznym tempie zabrać punkty,Wt,PŻ,PAs....Nie do pokonania.Próbuję,próbuje i próbuję go pokonać ale kicha.Macie jakąś taktykę na tą sytuację?Sa jakieś kody?Edytor już wyszedł?Bo nie chcę mi się zaczynać gry od początku,ta postać jest moją najbogatszą i ma najwyższy level na tym etapie.Błagam,help....

Offline Ferreto

Odp: Zant - pomocy,duży problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:31:28 pm »
Obawiam się,że sam już sobie odpowiedziałeś - bez pieczęci demon jest nie do pokonania. Najlepszy wynik o którym słyszałem,to dwie pieczęci użyte. Ale cóż ... nie zapomnij dać znać jaką nagrodę się dostaje za oddanie 5 pieczęci.
Hmm,ktoś tu chyba coś pisał o jakimś edytorze,ale tego tematu nie znam,więc nie pomogę - nauczka na przyszłość - 2 save'y to stanowczo za mało.     

Offline Aliza

Odp: Zant - pomocy,duży problem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2010, 08:45:14 am »
To pewnie wielka zmyłka, nic więcej nie dostajesz ! Mroczny facet znika tak szybko jak się pojawia, nawet słówka więcej niż przy innych opcjach nie powiedział, a dostałem tylko to co dostałem jak Mu oddałem tylko jedną pieczęć.
Ta walka z demonem to tylko frajda z samej walki, bo można go nieźle łoić.
Co taktyki to dwóch na dystans dwóch na zwarcie i przywołaniec raz djin raz pomocna łapa zależy co kto ma i dużo szczęścia w rzucaniu kośćmi Mistrza GRY !. / generator liczb losowych który ustala pewnie tylko nasze parametry uzbrojenia, ataku, obrony itd. /
Jak do tego doszedłem ? zgadnijcie.
Mnie bez pieczęci nie udało się demona ubić ! 
Regeneruje się w oczach a nam życie i energia maleje prawie takim samym tempie. 
Co do sejwów to masz rację dwa to za mało, robię dwa na początku to znaczy przed rozpoczęciem znaczącego pojedynku i tyle ile się da w czasie walki. Potem analiza zachowania przeciwnika moje błędy i na koniec ponowna rozgrywka z poczatkowego sejwu z uwzględnieniem przemyśleń.
Dobry jest też FRAPS, nim czasem robię filmik, bardzo pomocny programik i niedrogi, robi też dobre zrzuty ekranowe w wersji darmowej.




Offline Dread Rock

Odp: Zant - pomocy,duży problem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2010, 05:07:23 pm »
 
Jest jeszcze auto zapis, ale jak już piszesz na forum to pewnie masz go w czasie walki bez pieczęci :P
Taki hektar gry psu w du...
Ni się troszkę po pograniu w Nadoren grać od początku nie chciało bo nie wiedziałem(cała śmieszna historia jak do tego doszło) i wybrałem żołnierza zamiast maga wojennego/czy tam elfa jakiego.
Ale odpuściłem i idę tym żołnierzem co będzie to będzie ale przydał by się jakiś mag dodatkowy w drużynie, oj przydał.


Offline ladyinfantille

Odp: Zant - pomocy,duży problem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2010, 10:59:06 am »
ja zabiłam go używając 2 pieczęci, z czystej chciwości, myślałam, że nagroda będzie lepsza. rzeczywiście bez pieczęci było trudno, próbowałam kilka razy i nic :) wydaje mi się, że nie masz co się męczyć. pozostaje albo wczytać jakiś wcześniejszy zapis, choćby z początku lasu, to i tak lepiej, niż iść od początku całą grę. chyba, że te dwa, o których piszesz, to jedyne, jakie posiadasz... to jesteś w kropce. nie obrażając nikogo, ale w tym miejscu gry to ja już miałam chyba z 20 :D ale poszperaj w necie za jakimiś kodami, typu potwór pada od jednego klika (w BG było coś takiego :D) stracisz wtedy dość ciekawą walkę, ale domyślam się, że lepsze to, niż rąbać od początku :)

Offline Aliza

Odp: Zant - pomocy,duży problem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2010, 07:52:04 pm »
Poszukaj SQLite Database Browser 2.0 b1 to Ci może pomóc. Szukaj w sejwie Znat,  ale jak powiedział poprzednik stracisz frajdę ubicia babola !

 

anything