Autor Wątek: Ranking Ligi - ankieta  (Przeczytany 31887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sokles

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 13, 2011, 08:24:45 pm »
Tylko jeszcze trzeba pilnować żeby nie dostać Cease and Desist od szeryfa z Nottingham. :P

True, true

Offline sHEPT

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 14, 2011, 09:48:37 am »
Wystarczyło by nie używanie TM-ó2 gw tylko wypromowanych przez nas znaków ligi.
7" cali to ja się ruszam z kolegami
8" jak szanuje przeciwka
9" jak dopuszczam się świadomego wała
6" jak przeciwnik za bardzo spina poślady

Bo geny dzielą się na szybkie i martwe.

Offline vanswirr

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:07:43 pm »
Księgowa mi się zadeklarowała na 200 zł plus vat. Myślę ze to jest naprawdę promocyjna cena
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Eman

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 17, 2011, 01:33:31 pm »
Heyka !!!
Księgowa mi się zadeklarowała na 200 zł plus vat. Myślę ze to jest naprawdę promocyjna cena
Rozumiem, ze miesiecznie?
Generalnie, tak jak to Sokles napisal, nie sadze, zeby 2400zl (plus VAT, czyli tak naprawde prawie trzy tysiace) bylo suma, ktora Liga jest w stanie wydac na ksiegowa (czy na cokolwiek innego tak BTW). Takze na moje oko jest to kompletnie nierealne.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline vanswirr

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 17, 2011, 01:59:23 pm »
No miesiecznie, miesiecznie. Toż nikt ci księgowosci nie poprowadzi za 20 zł miesięcznie, to mrzonka jest.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Eman

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 17, 2011, 02:06:47 pm »
Heyka !!!
No miesiecznie, miesiecznie. Toż nikt ci księgowosci nie poprowadzi za 20 zł miesięcznie, to mrzonka jest.
Wiesz jak jest, normalnie za administrowanie strona www, pisanie w PHP, czy tez - nie daj Imperatorze - w C++, ludzie biora naprawde duza kase. A jednak sa frajerzy, ktorzy robia takie rzeczy dla Ligi za frajer (a bardzo czesto nawet i za opdol od niezadowolonych) ...
A tak bardziej na powaznie - jak dla mnie nie ma najmniejszych szans, zeby wygospodarowac taka kase z dzialalnosci Ligi.
Ale jak znajdza sie chetni, zeby sie podjac proby - to oczywiscie bede trzymal za nich kciuki.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline metalfan

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 17, 2011, 02:23:22 pm »
To chyba był dalszy ciąg toku rozumowania: stowarzyszenie -> sprzedaż fantów -> kasa na księgowość i opłaty za serwer itd. Chociaż wszystko pięknie brzmi, a nie wiadomo co by z tego było. Stowarzyszenie to sporo dodatkowych obowiązków, a nikt nie wie jak będzie stać z czasem za rok czy dwa.
SW / GK / BA

Offline Eman

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 17, 2011, 02:25:04 pm »
Heyka !!!
To chyba był dalszy ciąg toku rozumowania: stowarzyszenie -> sprzedaż fantów -> kasa na księgowość i opłaty za serwer itd.
Zauwaz, ze musisz miec najpierw kase, zeby w ogole cos zaczac. Oczywiscie mozna zrobic spoleczna zrzute na ten cel, ale czy ma to sens?
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline vanswirr

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 17, 2011, 03:07:44 pm »
Heyka !!!Wiesz jak jest, normalnie za administrowanie strona www, pisanie w PHP, czy tez - nie daj Imperatorze - w C++, ludzie biora naprawde duza kase. A jednak sa frajerzy, ktorzy robia takie rzeczy dla Ligi za frajer (a bardzo czesto nawet i za opdol od niezadowolonych) ...
Cze !!!

No rozumiem, ale moja księgowa nie należy do ligi, a w każdym razie do ligi wh40k. Ja zaś się księgowości prowadzić ni epodejmuję, bo się na tym nie znam. Jak powiedziałem, statut mogę napisać, mogę zarejestrować, nawet pobawic się w zarząd ;), ale nie księgowość.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline ederus

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 17, 2011, 03:47:47 pm »
A czy pomysł księgowości nie wyszedł przy okazji opodatkowania lokali? Jakby od każdego lokala zgarniać 1zł/gracza (a myślę, że nawet 0,5zł/gracza by dało radę), a za mastery i chelki też podnieść o 1zł stawkę to 2400 byśmy lekką ręką uzbierali w ciągu roku. Nie wiem czy inq ma jeszcze ilość turnieji w zeszłym sezonie, ich ilość dała by pogląd na to ile tak pi-razy-oko by było z tego $$$. Chyba, że księgowa ma być bez podatku od lokali to wtedy faktycznie słabo to wygląda.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Cebul

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 17, 2011, 05:15:48 pm »
Cóż, jeśli byśmy się opodatkowali z lokali, to wychodzi nam, że z lokali utrzymamy księgową, może serwery, na resztę trzeba by sobie zapracować... Jak dla mnie do zrobienia i do przyjęcia. Pytanie ilu osobom będzie się chciało coś robić i ilu było by chętnych na wspieranie ligii robiąc zakupy rzeczonych gadżetów itp. Generalnie ja to widzę czarno, jeśli nie stworzą się przynajmniej z 3 grupy, które skoordynują swoje poczynania i będą działać na zasadzie wolontariatu (no, prawie, w sumie będzie z tego kasa na zasilenie różnych inicjatyw).

Offline karlvant

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 17, 2011, 08:03:01 pm »
Ale w zasadzie czemu mielibyśmy wydawać 3tys. rocznie na księgowość? Co ta księgowa miałaby rozliczać oprócz swojej pensji?

Offline vanswirr

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 17, 2011, 08:33:45 pm »
Składki itp. Sęk w tym iż stowarzyszenie wymaga prowadzenia profesjonalnej księgowości. Jak sie na tym znasz, to super, spadnie duży koszt z czapy.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Cebul

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 17, 2011, 08:59:21 pm »
Prawda jest taka, że optymalnym rozwiązaniem by było znalezienie gracza, który byłby chętny zrobić to za jeszcze mniej...

Offline vanswirr

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 17, 2011, 09:34:32 pm »
No to poszukaj. Ja takiego nie znam.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

 

anything