Autor Wątek: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca  (Przeczytany 54079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hem'Ahn

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 23, 2011, 07:44:53 pm »
ogromny wybór wyśmienitych browarków  :biggrin:
Aż dziwię się, że nie dodałeś "...i nie tylko" :D
Michałku
PKGB Sztab

Offline yakubu

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 23, 2011, 07:51:02 pm »
  chętni na players party w sobotę? blisko miejsca turnieju (w zasadzie samo centrum, blisko do hosteli), ogromny wybór wyśmienitych browarków
  Afro, nie rób mi tego! Po Twoim poprzednim WŚ players party przez rok bałem się wyjechać na turniej. :D

Offline Raca

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 23, 2011, 08:52:00 pm »
Afro oczywiscie ze chetni ;)

Offline el_piszczu

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 23, 2011, 08:52:55 pm »
nie byłeś na DC :wink: twój strach zyskałby nowe podstawy :wink: )

Offline Marios

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 24, 2011, 07:16:54 am »
No i umawiaj sie tu z warszawiakiem:P

vladdi
Jako radca powienieneś wiedzieć, że to nie była żadna umowa. Nic wiążącego. Zresztą nie napisałem, że to nasze rozpy ;P.
Ale rozpy byłyby ciekawe, nie uważasz? Firebase z FnP, żadnych własnych rhino do zasłaniania sobie. Tylko stoimy i kulamy ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Vladdi

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 24, 2011, 07:24:54 am »
Jako radca powienieneś wiedzieć, że to nie była żadna umowa.

Pozywac cie nie zamierzam:P Nauka na przyszlosc, nia ugadywac sie z Mariosem. Z reszta zobaczymy na miejscu jak to naprawde jest z waszymi rozpami. Pzdr

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline pajak

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 24, 2011, 08:41:28 am »
chętni na players party w sobotę? blisko miejsca turnieju (w zasadzie samo centrum, blisko do hosteli), ogromny wybór wyśmienitych browarków  :biggrin:
narka

nie bez sensu.. przecież jadę na turniej nawalać się bez sensu z topowymi spinakerami i bluzgać przy stole...

Afruniu toż zeszłorocznej WŚ tylko tego brakowało :).. do zobaczenia już jutro - może jakieś before party??
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Eman

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 24, 2011, 08:46:04 am »
nie bez sensu.. przecież jadę na turniej nawalać się bez sensu z topowymi spinakerami i bluzgać przy stole...
:wink: :wink: :wink: Zapomniales jeszcze o - "w....bac Zlemu w ciemnym kacie za rega DMP"
 :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline sokles

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 24, 2011, 09:14:53 am »
"w....bac Zlemu w ciemnym kacie za rega DMP"

Gdzie się ustawić w kolejce, kto robi zapisy, da się załatwić szeklami żeby się dopchać na początek?? :D

Offline Marios

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 24, 2011, 09:23:50 am »
Pozywac cie nie zamierzam:P Nauka na przyszlosc, nia ugadywac sie z Mariosem. Z reszta zobaczymy na miejscu jak to naprawde jest z waszymi rozpami. Pzdr

vladdi
A skąd mam wiedzieć, że Ty podałeś dobre rozpy ;P
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 24, 2011, 09:29:35 am »
A skąd mam wiedzieć, że Ty podałeś dobre rozpy ;P

Trochę wiary w ludzi Marios :P Czemu od razu zakładasz że są nieprawdziwe ;P

Offline Zly

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 24, 2011, 09:44:13 am »
:wink: :wink: :wink: Zapomniales jeszcze o - "w....bac Zlemu w ciemnym kacie za rega DMP"
 :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Cze !!!

Be my guest;)

Nie wiem czy pamiętasz ale zobowiązałeś się do postawienia flaszki niezależnie od regulaminu ;>

Może być przed, może być i po spotkaniu w ciemnym kącie. Obie opcje mają swoje zlaety;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 24, 2011, 11:54:41 am »
A skąd mam wiedzieć, że Ty podałeś dobre rozpy ;P

Bo ja kolegom nie kłamie:) Reszcie swiata to juz roznie...;P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline sokles

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 24, 2011, 12:34:42 pm »
Bo ja kolegom nie kłamie:) Reszcie swiata to juz roznie...;P

vladdi

Masz jakiś kolegów w Warszafce?? I się do tego publicznie przyznajesz?? Hardo :P :P

Offline Vladdi

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 24, 2011, 12:55:36 pm »
No myslalem ze mam:P Teraz to juz nie wiem:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.